Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST . Ili eventualno mu dati jos jedan match ali ga najaviti kao retirement match na WM 31.
U ovom slučaju bolje mu dati pobjedu u tom meču, pa dati da idući wm32 izgubi da još nekoga podigneš
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST . Ili eventualno mu dati jos jedan match ali ga najaviti kao retirement match na WM 31.
U ovom slučaju bolje mu dati pobjedu u tom meču, pa dati da idući wm32 izgubi da još nekoga podigneš
Ovisilo bi o protivniku. Tipa, na WM 31 je mogao hladno i protiv Stinga. Cisto da se ispune nostalgicarski mokri snovi o tom susretu, a u takvom matchu mislim da cak ne bi ni bilo bitno ko je pobijednik. Tj. vjerovatno bi to bio Taker, ali nema veze, Stingu taj poraz nece nastetiti.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Oni wrestlaju da nas zabave. Pritom zarađuju. Plaća ih Vince. Njegova je kompanija i konačna odluka.
lololololol
Nema tu ništa smiješno. U mojoj kafani se služe pića koja ja odredim. Ako zabranim alkohol alkohola nema. Isto tako da ti držiš restoran. Valjda bi bio glavni u svom restoranu. Ili benzinsku, privatnu kliniku, bilo šta.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Imam jedno pitanje za DVW-a možda te neko ranije pitao ja ne znam,ali vidio sam negdje da si napisao da je Lesnar jedini koga istinski mrziš.Koji je razlog?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST . Ili eventualno mu dati jos jedan match ali ga najaviti kao retirement match na WM 31.
U ovom slučaju bolje mu dati pobjedu u tom meču, pa dati da idući wm32 izgubi da još nekoga podigneš
Ovisilo bi o protivniku. Tipa, na WM 31 je mogao hladno i protiv Stinga. Cisto da se ispune nostalgicarski mokri snovi o tom susretu, a u takvom matchu mislim da cak ne bi ni bilo bitno ko je pobijednik. Tj. vjerovatno bi to bio Taker, ali nema veze, Stingu taj poraz nece nastetiti.
naravno, tipa možeš staviti filere ala shane, ili nekoga kome poraz neće naškoditi ala cena

no meni je problem što u tom meču za mirovinu bi trebao neki face dobiti, a tu nisam pametan tko. realno, iz današnje perspektive rekao bi daniel bryan (premda je tada bio out). uz neku priču gdje je i kane uključen, koji govori bratu da ode u mirovinu, govori dbu da ga mora dobiti bez obzira koliko ga cijeni, da on mora biti taj koji mu dovršava karijeru. uz malo vs ric flair vibre i pametan booking, mislim da bi dobro funkcioniralo.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Imam jedno pitanje za DVW-a možda te neko ranije pitao ja ne znam,ali vidio sam negdje da si napisao da je Lesnar jedini koga istinski mrziš.Koji je razlog?
Brock Lesnar je jedini wrestling lik kojeg mrzim jer mi smeta šta je prouzrokovao. RL Lesnar je samo glumac koji glumi tu ulogu i koji mi se čini kao jako cool lik.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Dynamite 7 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Imam jedno pitanje za DVW-a možda te neko ranije pitao ja ne znam,ali vidio sam negdje da si napisao da je Lesnar jedini koga istinski mrziš.Koji je razlog?
Brock Lesnar je jedini wrestling lik kojeg mrzim jer mi smeta šta je prouzrokovao. RL Lesnar je samo glumac koji glumi tu ulogu i koji mi se čini kao jako cool lik.
Naravno mislio sam na wrestling lika.Poštujem samo me zanimao razlog.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Isto mrzim wrestling likove Batiste, Jeffa i Wyatta :D
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Dynamite 7 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Isto mrzim wrestling likove Batiste, Jeffa i Wyatta :D
Jedino se za Wyatta slažem.Meni je puno duža lista likova koje mrzim :lol: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST . Ili eventualno mu dati jos jedan match ali ga najaviti kao retirement match na WM 31.
U ovom slučaju bolje mu dati pobjedu u tom meču, pa dati da idući wm32 izgubi da još nekoga podigneš
Ovisilo bi o protivniku. Tipa, na WM 31 je mogao hladno i protiv Stinga. Cisto da se ispune nostalgicarski mokri snovi o tom susretu, a u takvom matchu mislim da cak ne bi ni bilo bitno ko je pobijednik. Tj. vjerovatno bi to bio Taker, ali nema veze, Stingu taj poraz nece nastetiti.
naravno, tipa možeš staviti filere ala shane, ili nekoga kome poraz neće naškoditi ala cena

no meni je problem što u tom meču za mirovinu bi trebao neki face dobiti, a tu nisam pametan tko. realno, iz današnje perspektive rekao bi daniel bryan (premda je tada bio out). uz neku priču gdje je i kane uključen, koji govori bratu da ode u mirovinu, govori dbu da ga mora dobiti bez obzira koliko ga cijeni, da on mora biti taj koji mu dovršava karijeru. uz malo vs ric flair vibre i pametan booking, mislim da bi dobro funkcioniralo.
Ne znam, meni bi licno bilo dovoljno da mu Wyatt skine streak. Taj naredni match bi stavio cisto nostalgije radi, ono da se proslavi karijera jednog od najvecih. Mozda cak i sa malo uredjenim gimmickom, sklone ga od natprirodnog i ucine priblize ga vise Marku Callawayu, u maniru ovoga sto su uradili sa njim prosle godine protiv Stylesa. Tako bi Wyatt na neki nacin ne samo ubio streak, nego i penzionisao Undertaker gimmick.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST jer mi smeta šta je prouzrokovao.
a sta je to on prouzrokovao?
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Jedino se za Wyatta slažem.
sta vam je Wyatt pocino pa ga mrzite...
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST jer mi smeta šta je prouzrokovao.
a sta je to on prouzrokovao?
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Jedino se za Wyatta slažem.
sta vam je Wyatt pocino pa ga mrzite...
Ne znam jednostavno mi je lik naporan,pogotovo kao Fiend.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Wyatt mi je overrated. Isto pitat mogu i ja vas. Šta vidite u njemu?

Lesnar je prouzrokovao brojne jade WWE-u. Silovanje titula po godinu i po sa ni 5 retaina je samo jedan od primjera.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Isto pitat mogu i ja vas. Šta vidite u njemu?
jako je dobar u ringu, dobar promo i genijalac sto se tice gimmicka
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Lesnar je prouzrokovao brojne jade WWE-u. Silovanje titula po godinu i po sa ni 5 retaina je samo jedan od primjera.
vraticu se na pricu o wrestling likovima koje si spominjao, Lesnar ovo nije prouzrokovao, ovo je prouzrokovao Vince kojeg ti silno dizes u nebesa i govoris da je wrestling genijalac. Lesnar je samo glumac sto ti kazes.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Isto pitat mogu i ja vas. Šta vidite u njemu?
jako je dobar u ringu, dobar promo i genijalac sto se tice gimmicka
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Lesnar je prouzrokovao brojne jade WWE-u. Silovanje titula po godinu i po sa ni 5 retaina je samo jedan od primjera.
vraticu se na pricu o wrestling likovima koje si spominjao, Lesnar ovo nije prouzrokovao, ovo je prouzrokovao Vince kojeg ti silno dizes u nebesa i govoris da je wrestling genijalac. Lesnar je samo glumac sto ti kazes.
Za Wyatta se ne slažem,ali dobro to je od čovjeka do čovjeka.
Što se tiče Lesnara mislim da ga niko ne tjera da bude toliko lijen.To kažem kao neko ko nema ništa protiv Lesnara.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori