Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Eventualno se možemo vratiti na temu da streak nije ni trebao biti srušen. Onda bi savršen kraj i Undertakerove i HHH-ove karijere bila WM 28.
I ja sam se dvoumio ali sad mislim da je trebao. Kad gradiš nekakav streak uvijek moraš imati plan da taj streak bude srušen i tako posluži nekome drugom koga će to podići.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Bolje neko iz DX-a, ali kad već nije moglo radije bi to dao Punku da uradi što bi bilo dovoljno da ne ode iz WWE-a. Lesnar nije za toga.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Bolje neko iz DX-a, ali kad već nije moglo radije bi to dao Punku da uradi što bi bilo dovoljno da ne ode iz WWE-a. Lesnar nije za toga.
Ništa se ne bi puno dobilo da su to dali HBKu ili Hunteru jer su i oni bili na zalasku karijere. Nemaš koristi ako tako nešto nekom ko je svakako gotov za par godina ili kraće.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17400
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Po vašem mišljenju koliko je i da li je Undertaker umanjio značaj svoje karijere odbijanjem da se penzioniše na vrijeme i konstantnim vraćanjem u ring kada očito nije bio sposoban za to?
Je. Koliko? Pogledajte meč protiv Goldberga, već mi ga je muka postalo gledati. Ako je WM36 bila kraj (a vjerojatno je), bila je odličan kraj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

BahGawd je napisao/la:QR_BBPOST Umanjio jeste u nekoj manjoj meri,nije bas umanjio kao Ric Flair.
Tu se recimo ni najmanje ne slažem. Zato što je ric flair imao puno bolji keyfabe razlog nego undertaker. Čovjek koji se je uvijek morao se vraćati pošto bi potrošio sve pare koje je zaradio zbog stila života. Pošto je on jedini koji je živio svoj gimmick.

Po meni je umanjio malo, da kad se sve zbroji i oduzme, neće biti toliki problem.

Te kad smo tu, mislim sa je hbk najviše izgubio povratkom za jedan meč.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Bolje neko iz DX-a, ali kad već nije moglo radije bi to dao Punku da uradi što bi bilo dovoljno da ne ode iz WWE-a. Lesnar nije za toga.
Ništa se ne bi puno dobilo da su to dali HBKu ili Hunteru jer su i oni bili na zalasku karijere. Nemaš koristi ako tako nešto nekom ko je svakako gotov za par godina ili kraće.
HBK, HHH i Undertaker su bili zadnje živuće onog doba koje je proslavilo pro wrestling. Kome drugom dati to dostojanstvo osim jednom od njih dvojice?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Eventualno se možemo vratiti na temu da streak nije ni trebao biti srušen. Onda bi savršen kraj i Undertakerove i HHH-ove karijere bila WM 28.
A možemo se vratiti još dalje. Na to da nikada nije trebao ni početi. Da SCSA nije otišao heel na wm 17 onda bi hhh dobio takera i išao u program za titulu sa scsa

Jedna od najgorih odluka je ostavila takera bez poraza prije nego je streak kao takav počeo
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Eto nisu ni trebali napraviti streak.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Pa pogledaj glasine iz tog doba. Face scsa vs heel hhh je bio planirani program. To je bio vincov plan, a onda ga je scsa tražio heel turn, na što će ti obojca danas kazati da je bio krivi potez, ali da mu na sve zasluge nije htio reći ne.

A streak kao takav, se nije još spominjao. Nije bio naglasak da je taker x-0 u tim mečevima. To dolazi mrvicu kasnije.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Ne vidim kakve veze imaju Austin i HHH i njihov nesuđeni feud sa streakom. Za streak se zna da se o njemu govori od WM 21 i matcha sa Ortonom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Daj molim te čitaj što pišem. Ili bar probaj s razumjevanjem.

Da scsa nije otišao heel, hhh bi dobio takera na wm17. A samim time onda ne bi ni bilo streaka.

Ovako je otišao heel i nisu htjeli heel vs heel program.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Ma znam ja to, ali propuštam detalj kako bi to bilo bolje od ovog šta je bilo?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Ovisi kako gledaš.

Scsa heel turn je ujebao najbolji produkt koji je wwe imao. On je kogao biti mnogo mnogo veće da nije postao heel, a to bi sigurno bilo veće i bolje za kompaniju nego streak.

Premda čak nije ni važno. Ovo je više bila aludacija na to koliko je streak bio blizu da se uopće ne dogodi
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10343
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Bolje neko iz DX-a, ali kad već nije moglo radije bi to dao Punku da uradi što bi bilo dovoljno da ne ode iz WWE-a. Lesnar nije za toga.
Ništa se ne bi puno dobilo da su to dali HBKu ili Hunteru jer su i oni bili na zalasku karijere. Nemaš koristi ako tako nešto nekom ko je svakako gotov za par godina ili kraće.
HBK, HHH i Undertaker su bili zadnje živuće onog doba koje je proslavilo pro wrestling. Kome drugom dati to dostojanstvo osim jednom od njih dvojice?
Pa nekom novom liku koji bi nosio novo doba... tipa Bray Wyatt, koji bi mogao preuzeti poziciju u kompaniji koju je imao Taker

A ne da izgubi naredne godine od Takera kojem je vec srusen streak, totalna glupost.

Ima tu jos nekoliko likova ali naveo sam Wyatta jer mislim da bi on bio najbolji izbor.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Bolje neko iz DX-a, ali kad već nije moglo radije bi to dao Punku da uradi što bi bilo dovoljno da ne ode iz WWE-a. Lesnar nije za toga.
Ništa se ne bi puno dobilo da su to dali HBKu ili Hunteru jer su i oni bili na zalasku karijere. Nemaš koristi ako tako nešto nekom ko je svakako gotov za par godina ili kraće.
HBK, HHH i Undertaker su bili zadnje živuće onog doba koje je proslavilo pro wrestling. Kome drugom dati to dostojanstvo osim jednom od njih dvojice?
Nekome ko bi mogao taj momentum iskoristiti. Streakovi trebaju služiti da se neko izgradi a ne da se dadne nekom ko je već izgrađen.
Odgovori