Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

Ako aludiraš na nekog mlađeg onda Roman.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24473
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ako aludiraš na nekog mlađeg onda Roman.
Punk je trebao.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

To svakako. I sam sam rekao, ali niko drugi. Wyatt da sruši streak je presmiješno.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Wyatt da sruši streak je presmiješno.
a zasto je presmijesno?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57704
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Wyatt da sruši streak je presmiješno.
a zasto je presmijesno?
Zato što mnogi gledaju wyatta kroz oči ovoga što i gdje je danas, a ne gdje je mogao biti kvalitetnim bookingom.

Ili ti ga - wwe im stalno daje do znanja da nije on taj - pa su ljudi to čak i retroaktivno prihvatili
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

@Markovic619

Ne zaslužuje po meni. To zaslužuje jedino neko ko je sa Undertakerom proveo godine. Kane ili jedan od ove dvojice. Ovo mlađe ne uključujući i Lesnara. Nisu dorasli nečega takvog. Za Romana san rekao da najbliže odgovara tome, ali ni on nije opcije gdje će biti Wyatt. Čak ni Punku to ne bi dao, ono sam rekao u smislu bolje iko nego Lesnar.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24473
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST @Markovic619

Ne zaslužuje po meni. To zaslužuje jedino neko ko je sa Undertakerom proveo godine. Kane ili jedan od ove dvojice. Ovo mlađe ne uključujući i Lesnara. Nisu dorasli nečega takvog. Za Romana san rekao da najbliže odgovara tome, ali ni on nije opcije gdje će biti Wyatt. Čak ni Punku to ne bi dao, ono sam rekao u smislu bolje iko nego Lesnar.
Ali šta se dobija ako npr. HHH dobija na kraju karijere neki takav uspjeh?
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la crocop97 »

Meni se Wyatt od početka nije uopće uklapao u suvremeni WWE, čak ni dok je bio vođa kulta. Možda da nema toliko plastičnih gimmicka i da je bilo više takvih likova bi nekako to sjelo (pogotovo uz one Total Divas programe i ostale reality pokušaje), ali ovako kao da je ispao iz osamdesetih i nasilno je uguran u program koji je i sam po sebi dovoljno šizofren. Undertaker je prolazio i dalje jer je već bio izgrađen i postao svojevrstan folklor, urbana legenda, Wyatt je izgledao kao da ni on ni writeri ne znaju šta on radi tamo
DVW je napisao/la:@Markovic619

Ne zaslužuje po meni. To zaslužuje jedino neko ko je sa Undertakerom proveo godine. Kane ili jedan od ove dvojice. Ovo mlađe ne uključujući i Lesnara. Nisu dorasli nečega takvog. Za Romana san rekao da najbliže odgovara tome, ali ni on nije opcije gdje će biti Wyatt. Čak ni Punku to ne bi dao, ono sam rekao u smislu bolje iko nego Lesnar.
To bi imalo smisla jedino ako bi tog starkelju koji je srušio streak bacili direktno pod nekog mlađeg, ali zašto da indirektno netko postane "taj" novi kad jednostavno može netko od mlađih srušit streak i imaš odmah lika s ogromnim kredibilitetom.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la DVW »

@Maki

Larger than life moment. Bitnija stvar i od Wyatta i od Romana i od Punka i od Brocka. Oni wrestlaju da nas zabave. Pritom zarađuju. Plaća ih Vince. Njegova je kompanija i konačna odluka.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la AleksaVP »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST @Markovic619

Ne zaslužuje po meni. To zaslužuje jedino neko ko je sa Undertakerom proveo godine. Kane ili jedan od ove dvojice. Ovo mlađe ne uključujući i Lesnara. Nisu dorasli nečega takvog. Za Romana san rekao da najbliže odgovara tome, ali ni on nije opcije gdje će biti Wyatt. Čak ni Punku to ne bi dao, ono sam rekao u smislu bolje iko nego Lesnar.
Ti ne razumeš očigledno princip prebacivanje nasledja i stvaranje nove zvezde
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la AleksaVP »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Oni wrestlaju da nas zabave. Pritom zarađuju. Plaća ih Vince. Njegova je kompanija i konačna odluka.
lololololol
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Markovic619 »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Ti ne razumeš očigledno princip prebacivanje nasledja i stvaranje nove zvezde
to se i meni cini :?
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la crocop97 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST @Maki

Larger than life moment. Bitnija stvar i od Wyatta i od Romana i od Punka i od Brocka. Oni wrestlaju da nas zabave. Pritom zarađuju. Plaća ih Vince. Njegova je kompanija i konačna odluka.
Long term booking... nešto nešto nešto... ne oslanjanje na likove koji su trebali bit u penziji još prije 15 godina... nešto nešto nešto... zvijezde za nove generacije koje će nosit kompaniju dalje... nešto nešto nešto
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24473
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST @Maki

Larger than life moment. Bitnija stvar i od Wyatta i od Romana i od Punka i od Brocka. Oni wrestlaju da nas zabave. Pritom zarađuju. Plaća ih Vince. Njegova je kompanija i konačna odluka.
No protraćeno je onda tako. Jej HHH je dobio još jedan accolade.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la emirates »

Mislim da je i za CM Punka previse bilo da prekine rekord. Tek je zavrsio taj rekordni reign od 434 dana, nije mu trebala ta pobjeda. I da jeste pobijedio, kuda dalje sa njim? Da opet izaziva za WWE titulu? On je tad trebao biti u main eventu sa Cenom i Rockom. Taker je mogao protiv Jericha produziti streak na 21-0, a onda na WM 30 da ga Wyatt dobije. Tu se mogao komotno penzionisati. Ili eventualno mu dati jos jedan match ali ga najaviti kao retirement match na WM 31.
slika
Odgovori