WWE: Najbolji feudovi.

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

BahGawd je napisao/la:QR_BBPOST Meni nikako nije "Legao" taj feud iz 2006.
Ono dva coveka maltene u srednjim godinama pricaju o penisu coveka od 60 godina i slicnim stvarima.

A feud je mogao potencijalno da bude brutalno dobar,da je postojala neka doza ozbiljnosti u bukiranju.
To je DX. Dva wrestlera koji su imali toliko ozbiljnih feudova i matcheva se zajedno ponašaju kao teenageri. Psuju, pričaju o kurčevima, itd.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Sad radim DX vs Rated RKO. Poslije toga ću Reyev put do WHC titule 2006. Vjerujem da će to drugo zanimati @Markovic619.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Markovic619 »

Hoće :D

Znam šta se dešavalo ali nikad se nisam puno vraćao u prošlost da pogledam svaki show i cijeli put.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Master of darkness »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Poslije toga ću Reyev put do WHC titule 2006.
Put do titule odlican. Sramota od "Reigna" ne treba da se spominje.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Moram rewatchati jer ne znam na pamet. Uglavnom znam da je to ono sa Ortonom. Sjećam se onog segmenta kad je uvrijedio Reya za Eddiea. Smatram da su najviše pogriješili što je Booker skinuo titulu sa Reya. Trebao je Batista, a i Rey je morao biti mnogo bolje prikazan. Taj feud sa Chavom ne vidim zašto nije bio za WHC.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Master of darkness »

Rey je prikazan kao jobber u pocetku. Gubio je od Henrya i ostalih. Prikazan je kao nebitan.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Rey je cijelu svoju karijeru bio main eventer bez titule. Tako ga ja doživljavam. Ne valja što je to tako jer je on možda i čovjek koji je najviše underrated ikad u WWE-u.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Master of darkness »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Rey je cijelu svoju karijeru bio main eventer bez titule.
Ali ako si prvak, nije fora da gubis konstantno.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Naravno
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Master of darkness »

Nesto slicno kao Seth Rollins samo sto je Rey bio babyface.

E: Mislio sam na booking ne na pobede i poraze.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Seth Rollins je nosio titulu sasvim dovoljno. Da je Rey bar toliko.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Idemo dalje sa 2006 reunionom DX-a, slijedi feud sa Rated RKO-om:

Raw 10 2 2006
Edge je imao Steel Cage rematch za WWE titulu protiv Cene. Asistirali su mu Cade i Murdoch koji su imali probleme sa DX-om zbog čega intervencijom Triple Ha i Michaelsa koji je presudio Sweet Chin Musicom na vratima od kaveza koja gurnu Edgea u FU i poraz Edge biva neuspješan.

10 9
DX opet prankuje Vincea nekim cock šalama, dobiju Cadea i Murdocha u Street Fightu, a u Cutting Edgeu gost bude Orton kojeg Edge podsjeti da mu je karijera krenula niz brdo kad su ga izbacili iz Evolutiona i da je HBK njega koštao WWE titule te da jedino zajedno mogu uzeti svoje karijere u svoje ruke. Orton pristane sa vlastitih two words for ya upućenih DX-u. It's over.

10 16
Edge i Orton ulaze u ring maskirani u DX i uz njihov theme. Edge kaže da ako je to potrebno da podigne fanove onda i ne žele ništa od toga. Orton nadoda da su fanovi krivi što DX radi šta god im padne na pamet. Oni ih prekinu i HHH prankuje Edgea da mu se nije mogao dići tokom live seksa sa Litom, ali i Ortona da je gay. Prihvata njegov izazov za match i izbije kraći brawl. Uprkos Edgeu i Liti u ME-u HBK radi Ortonu low blow. HHH ga udari stolicom za pobjedu.

10 23
Edge i Orton su se počeli oslovljavati Rated RKO-om. Orton vs HHH je ponovo main event. Jedan od potencijalnih sudija za Cyber Sunday Eric Bischoff presudi match u korist Rated RKO-a tako što doda Ortonu stolicu. On vraća HHH-u za ono od prošle sedmice na isti način. Udarcem u glavu i pobjedom.

10 30
Gosti Cutting Edgea su potencijalne sudije za Cyber Sunday. Bischoff koji kaže da on zna šta je kontroverza prije ikog od njih, Coachman koji govori da mu DX nije iskazao potrebno poštovanje i Vince koji za tiebreaker između Ortona i HHH-a imenuje Edgea za sudiju. HBK nije tu. Prije matcha HHH opali Edgea mikrofonom i uradi mu Pedigree. Dobija DQ-om jer ga Edge napadne. Krene ga mlatiti stolicom, ali se HHH izvuče tako što zgrabi sledgehammer, Edge bježi i Orton strada.

Cyber Sunday 2006
Fanovi izglasavaju Bischoffa. On pušta Edgea i Ortona da stolicama izudaraju DX. Orton završi stvar RKO-om na stolici na HHH-u što je prvi ikad DX-ov poraz.

11 6
Rated RKO otvara Raw. Edge kaže da oni što su mislili slušati DX-ove glupe šale prevarili su se. Orton optuži fanove za poraz DX-a jer su izabrali Bischoffa. Bischoff dođe, kaže da ga je Vince nagradio za dobro obavljen posao tako što je GM za jednu noć i nakon što ga ometu Ric Flair i Roddy Piper on ih stavlja u No DQ me za Tag Team titule protiv Rated RKO-a sa njim kao sudijom. Ovaj put se DX umješa, HBK radi Sweet Chin Music Ortonu na kojeg stave Flaira. Rated RKO gubi, a HHH ovjeri Bischoffa Pedigreeom. Dovode nekoga polugolog i nabijaju Bischoffovu glavu u njegovu guzicu.

11 13
DX se sprda sa Bischoffom, a kratki promo prekine Coachman. Govori da je raspisao nagradu od 10 hiljada dolara za njihove glave. Oni dobiju Cadea, Murdocha, Charlie Haasa i Visceru. Tokom noći ih napadaju Spirit Squad, Eugene i Chris Masters. Oni napuste arenu da se ne moraju tući sa čitavim rosterom. Vraćaju se kao fanovi jer su u međuvremenu kupili karte od Cryme Tymea. Regularno gledaju rematch Rated RKO-a protiv Flaira i Pipera. Edge i Orton postaju World Tag Team prvaci dok HHH-a i HBK-a drži osiguranje.

11 20
U opening segmentu pred Survivor Series izlazi Cenin tim koji će se boriti sa Lashleyevim. Zaskoči ih Team Rated RKO. Spašavaju ih njihovi protivnici Team DX. Intervenišu i Cenini protivnici. Haotičnu situaciju prekine Vince koji pravi ME 8 Man Tag Team match DX, Cena i Flair protiv Rated RKO-a, Kennya i Big Showa. Faceovi pobjede i opet izbija sveopšti brawl svih timova.

Survivor Series 2006
Team DX bude uspješan protiv Teama Rated RKO.

11 27
Flair i DX u 5 on 3 Handicap matchu dobiju Spirit Squad. U backstageu ih sve sem Kennya strpaju u kutiju i pošalju ih po dostavljaču za OVW. Triple H i Shawn su sretni i pripremaju party Flairu. Kasnije u Cutting Edgeu domaćin najavi gosta. Orton se pojavi i dovede krvavog gosta. To je Flair. DX je nažalost otišao. Stvari postaju lične jer mu obojica urade Con-Chair-To. Main event protiv Hardya gube DQ-om jer ih Edge premlati title beltom.

12 4
U backstageu su Edge i Orton ismijali Kennya kad je tražio da pristupi Rated RKO-u. ME je 8 Man Tag Team match između Rated RKO-a i MNM-a protiv DX-a i Hardyevih. Kenny udara stolicom HBK-a dok sudija ne gleda kako bi se ulizao Edgeu i Ortonu. Edge Speara Matta za pobjedu. Dok Rated RKO slavi DX ispucava svoje finishere na Kennyu.

12 11
Triple H dobije Edgea DQ-om jer ga napadaju Orton i Kenny. Spase ga HBK i Flair pa Coachman bookira 6 Man Tag. DX i Flair ostvare pobjedu. Edge unese stolice u ring kako bi se osvetili, ali HHH ih rastjera sledgehammerom i simbolično razvali stolicu - Edgeovo prepoznatljivo oružje.

12 18
Edge postane Cenin izazivač u ME-u osvojivši Battle Royal tako što je zadnjeg izbacio Michaelsa. U tom matchu mu pokuša pomoći Orton tako što vrati nokautiranog sudiju u ring. Michaels ga zaskoči dok HHH radi Edgeu Pedigree. Cena nakon toga retaina. ME između DX-a i Cene s jedne, a Rated RKO-a i Umage s druge strane završi no contestom nakon što Edge udari HBK-a. Rated RKO radi Double RKO na stolici na HBK-u. HHH-u na komentatorskom stolu urade Double Con-Chair-To.

Raw 1 1 2007
Zadnji Raw 2006 je bio u Iraku i ništa od feuda se nije dogodilo do prvog u 2007 6 dana pred World Tag Team Championship match na New Year's Revolution. Shawn govori da mu je dosta tih mladih performera što misle da su najbolji jer on takve sreo nije. HHH obeća Rated RKO-u da će im kožu oguliti i ostaviti ih u lokvi krvi.

New Year's Revolution 2007
DX gubi DQ-om jer poludjeli Shawn udara sudiju. On i njegov partner stolicama uništavaju Rated RKO. Obećanje je ispunjeno. Krvavi Edge primi Pedigree na komentatorskom stolu što se ponovi i krvavom Ortonu samo sa Elbow Dropom. Triple H je povrijeđen. Reunion je završen. HBK nastavlja feudati sa Rated RKO-om.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Maki »

Ta 2007. je trebala biti gkdina u kojoj je HBK morao uzeti titulu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Nastavak Rated RKO-a i ovo što @Maki kaže. Shawnov title hunt od 2007:

Raw 1 8 2007
Rated RKO ispovrijeđivani drže promo. Orton kaže da je DX obećao da će krvariti i ispunili su to, ali i da su oni ispunili obećanje uništenja DX-a jer je HHH u bolnici. Edge govori da će kad ovjere HBK-a završiti sa njima. HBK ih prekida i najavi se obračunati sa njima tek sljedeće sedmice jer želi biti uz prijatelja.

1 15
2 on 1 Handicap match dobija Shawn zbog team worka. Kako bi osvetio prijatelja obojicu iz izudara sledgehammerom. Takođe radi Ortonu Con-Chair-To.

1 22
Shawn drži promo. Kaže da je došlo vrijeme da on bude WWE prvak i da će zbog toga osvojiti Royal Rumble u nedjelju. Edge ga prekida. Izbija sveopšti brawl. Sudije iz rastavljaju. U ME-u u Street Fightu uz pomoć Ortona Edge dobije HBK-a. Orton ide na Con-Chair-To, ali HBK-a spasi Flair. Dođe još ljudi sa rostera poput Carlita i pred Rumble izbije over the tope rope challenge koji završi tako što Orton baci Edgea.

Royal Rumble 2007
Final four su Rated RKO, HBK i Taker. Shawn sam izbaci svoje rivale prije nego Taker njega.

1 29
Nakon što su osvojili World Tag Team titule od Rated RKO-a HBK je teaseao Cenu Sweet Chin Musicom, ali odjednom se začuo gong. To je ona kultna scena kad preplašeni Cena krvavog lica gleda ka rampi gdje stoji bijesni Taker.

SmackDown 2 2
Batista i Cena su zahtijevali saznati Takerovu odluku. On se pojavio, ali prije nego je išta rekao HBK ga je omeo i zatražio da stavi svoju Royal Rumble pobjedu na kocku protiv njega jer je to ono što fanovi žele. Vince je riješio situaciju napravivši Cena i HBK vs Taker i Batista za No Way Out.

Raw 2 5
Još jedan kultni segment. U ringu su Cena, Batista i Lashley kao mogući Takerovi izbori za WM 23. Izabere Batistu i uradi mu Chokeslam. U ME-u HBK postane Cenin izazivač dobivši Ortona i Edgea. Staredown njega i Cene prekinu Taker i Batista pa imamo sveopšti staredown.

2 12
U 8 Man Tag Team matchu Taker, Batista, Cena i HBK dobiju Rated RKO, Kennedya i MVP-a. Nakon matcha Taker radi HBK-u Chokeslam, a Batista Ceni Batista Bomb.

SmackDown 2 16
Cena i HBK pobjede MVP-a i Kennedya. U ME-u Taker i Batista ponove isto sa Rated RKO-om. Nakon matcha za osvetu HBK radi Takeru Sweet Chin Music, a Batista prima FU.

No Way Out 2007
Batista izda Takera tako što mu uradi Spinebuster pa match uzmu Cena i HBK.

Raw 2 19
Edge se umješa u match Cene i Ortona. Cena je pobjednik DQ-om. Od batina ga spasi njegov WM protivnik HBK koji je ranije rekao da će čuvati Cenu za sebe i koji stolicom izudara Rated RKO. Cena se trzne kad ga vidi sa stolicom u rukama

2 26
Tokom entrancea za World Tag Team title rematch Rated RKO se pojavi na titantronu. Puštaju snimke kako je HBK back-stabbao ljude u prošlosti implicirajući da je pitanje vremena kad će isto uraditi Ceni. Match se desi u ME-u. Cena i HBK retainaju tako što okrenu njihovo oružje protiv njih. Bacili su Edgea na Ortona i izazvali trzavice među njima koje postoje još od orije Rumblea.

3 5
HBK dobija Ortona u openingu. Rated RKO ga zajedno tuče do Cenine intervencije. Kasnije Cena uzme Nitroa DQ-om jer ga zaskoče Mercury i Edge (Orton nije bio ovaj put). Shawn ovaj put oklijevajući upadne u ring i oni pobjegnu.

3 12
Cena u promou kaže da su tenzije visoke i da ga svi pitaju jel vjeruje Shawnu. Omete ga Shawn i da mu do znanja da ga ove godine zanima samo WWE titula i da sa njom napušta WM. Coachman ih stavlja u Tag Team Gauntlet match. Brane titule prvo protiv Sheltona i Haasa, zatim Cadea i Murdocha i na kraju MNM-a u Steel Cageu. Nitro i Mercury zaskoče Shawna poslije matcha. Cena ih otjera stolicom.

3 19
Rawom je na jednu noć upravljao JBL. U interviewu kaže Shawnu da i on sumnja sam u sebe nakon čega primi Sweet Chin Music. Na kraju showa Michaels i Cena pod navodnicima humoristično jedan drugog teaseaju finisherima. JBL dođe i najavi main event sljedeće sedmice - revanš sa No Way Outa. Gongovima se show odjavi.

3 26
Taker i Batista ovaj put pobjede jer je Rated RKO bio u pravu - Cena će prije ili kasnije primiti Sweet Chin Music što se i dogodilo.

WrestleMania 23
Uprkos njegovom trudu u sjajnom matchu HBK izgubi od Cene.

4 2
HBK teasa da želi još jedan match protiv Cene u opening segmentu. Coachman ih stavlja u 10 Tag Team Battle Royal za titule sa kojima na kraju odu Hardyevi jer HBK screwa vlastiti tim izbacivši Cenu.

4 9
Imamo HBK vs Orton za izazivača na Backlashu. Edge se umješa nakon što sudija padne. To omete HBK-a koji primi RKO. Kad dođe drugi sudija Orton primj Sweet Chin Music i gubi, ali prvi sudija Ortona proglasi pobjednikom. Edge kasnije drži promo u kojem kaže da bi najpravednije bilo da je on izazivač. Orton mu spotiče da ga je screwao, Shawn tvrdi da je pobjedio, pojavi se i sam Cena, zatim i Coachman sa riješenjem - na Backlashu Fatal 4 Way.

4 16
Cena dobija Rated RKO u Handicap matchu nakon što je u FU kontrirao pokušaj Sweet Chin Musica.

4 23
Onaj ikonski match u Engleskoj od sat vremena završi u korist Cene.

Backlash 2007
I Rated RKO i Shawnov pursuit Cenine titule završe upravo Ceninim retainom u Fatal 4 Wayu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Još sam kucao. Evo ga obećani Reyev put do titule 2006. Uživaj @Markovic619 :D

SmackDown 1 13 2006
Nakon što je Batista obznanio da je povrijeđen i da vacanta titulu organizovan je Battle Royal za istu. Čini se da je osvojio Mark Henry izbacivši Rey Mysteria, ali se ispostavilo da Kurt Angle nikad nije eliminisan. Prebacivši Henrya preko on postane WHC.

1 20
U number 1 contender's matchu Mark Henry dobija Reya i postaje izazivač za Royal Rumble.

Royal Rumble 2006
Rey kao broj 2 osvaja Rumble zadnjeg izbacivši Ortona.

2 3
Rey ulazi u ring u Eddievom autu. Zahvali se Eddiu i kaže da će uvijek živjeti u njegovom srcu. Omete ga razočarani Orton. Kaže da ga u bilo kojem trenutku može dobiti jer mu se posrećilo, ali i da je Eddie u paklu. Bijesni Rey skoči na Ortona i sudije ga moraju odvajati. Kasnije Orton pinna Reya u Tag Team matchu sa Henryem i Angleom. Poslije matcha Rey kaže da stavlja svoj WM title shoot na kocku protiv Ortona na No Way Outu.

2 10
Orton se doveze u ring u Eddievom autu da održi promo. Kaže da ne zna jel Eddie u paklu i da ge ne zanima, to je rekao kako bi Reya natjerao da stavi svoj title shoot na kocku. Nadoda da Eddie nije bio neki svetac. Rey ga napada na rampi. Tuku se do ringside gdje Orton udari glavom od ringpost nakon Reyevog Dropkicka.

No Way Out 2006
Orton pobjedi Reya i on postane Angleov izazivač na WM.

2 24
Orton se naslađuje fanovima da je srušio Reyeve snove. Kaže i da se Angleu neće posrećiti na WM. Zaskače ga Chavo. Jedva ga otimaju od njega. Rey kasnije u interviewu kaže da mu je Orton ušao u glavu i da je iznevjerio Eddiea porazom. Teddy Long zbog svega ispuni želje fanova i najavi Triple Threat za WM.

3 10
Henry drži promo. Kaže da je lično povrijedio Batistu i da bi sad bio WHC da ga Taker nije screwao protiv Anglea. Sam Angle dođe i podsjeti ga da je wrestling mašina. Ulaze u brawl. Orton se ušunja u ring pa imamo 2 na 1 dok Rey ne uleti da spasi Anglea. Long bookira još jedan Tag Team susret dotičnih timova. Ovaj put to bude no contest nakon što Henry Splasha sudiju. Henry želi Splashati Reya kroz sto. Angle to pokuša spriječiti. Orton radi Angleu RKO, a Henry Splasha njega kroz sto.

3 17
Cole interviewa tri WM protivnika. Orton kaže da Angle nije 100% medicinski spreman, a i da Rey nije zaslužio priliku koju ima. Angle odgovori da je Rey bar osvojio Royal Rumble za razliku od Ortona. Rey pak opet najavi ostvarenje svojih snova. U ME-u su partneri. Pobjede Mark Henrya i MNM nakon što Orton baci Reya preko konopaca i ukrade pinn.

3 24
Henry skora pinn nad Angleom jer ga Orton napada, Rey ga pokuša spasiti i slučajno udari Anglea. Nakon matcha Angle zakuca Reya od pod, ali u komešanju Angle primi 619. Orton ostaje zbunjeno gledati kako je došlo do raskola među faceovima.

3 31
Rey otvara show promoom. Kaže da je radio čitav život da ga sad neki lik poput Ortona proziva. Rey ga izazove na 1 na 1 match. Angle dođe i kaže da se ne mora dokazivati jer on svakako ostaje Champ na WM. Takođe zahtijeva match sa Ortonon. Orton podrugljivo ometa i u zajebanciji predloži Handicap match. Long to teasea na trenutak, ali odluči se za varijantu Angle vs Rey. Sjajni tehnical match dobija WHC. Orton upadne, radi Reyu RKO i završi sa Angle Slamom i Ankle Lockom.

WrestleMania 22
U čast Eddie Guerrera WHC postane Rey čime ostvaruje svoj san.
Odgovori