WWE: Najbolji feudovi.

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Idemo sa ubjedljivim feudom godine 2007 između Takera i Batiste:

Royal Rumble 2007
Taker osvaja Royal Rumble izbacivši zadnjeg HBK-a.

Raw 1 29 2007
Nakon što su osvojili World Tag Team titule od Rated RKO-a HBK je teaseao Cenu Sweet Chin Musicom, ali odjednom se začuo gong. To je ona kultna scena kad preplašeni Cena krvavog lica gleda ka rampi gdje stoji bijesni Taker.

SmackDown 2 2
Batista i Cena su zahtijevali saznati Takerovu odluku. On se pojavio, ali prije nego je išta rekao HBK ga je omeo i zatražio da stavi svoju Royal Rumble pobjedu na kocku protiv njega jer je to ono što fanovi žele. Vince je riješio situaciju napravivši Cena i HBK vs Taker i Batista za No Way Out.

Raw 2 5
Još jedan kultni segment. U ringu su Cena, Batista i Lashley kao mogući Takerovi izbori za WM 23. Izabere Batistu i uradi mu Chokeslam. U ME-u HBK postane Cenin izazivač dobivši Ortona i Edgea. Staredown njega i Cene prekinu Taker i Batista pa imamo sveopšti staredown.

2 12
U 8 Man Tag Team matchu Taker, Batista, Cena i HBK dobiju Rated RKO, Kennedya i MVP-a. Nakon matcha Taker radi HBK-u Chokeslam, a Batista Ceni Batista Bomb.

SmackDown 2 16
Cena i HBK pobjede MVP-a i Kennedya. U ME-u Taker i Batista ponove isto sa Rated RKO-om. Nakon matcha za osvetu HBK radi Takeru Sweet Chin Music, a Batista prima FU.

No Way Out 2007
Batista izda Takera tako što mu uradi Spinebuster pa match uzmu Cena i HBK.

3 2
Batista kaže da je to na No Way Outu uradio jer je Taker njemu uradio Chokeslam, da ga poštuje i da ga se ne boji. Taker se pojavi na titatronu. Vidimo ga kako kopa Batisti grob.

3 9
Nakon što Taker dobije Finlaya on i Batista su u staredownu.

3 16
Batista je komentator za vrijeme Takerovog matcha sa Booker Tem. Finlay napada Takera koji je pobjednik DQ-om, a on ga baci na Batistu.

3 23
U backstageu Finlay i Booker namlate Batistu pa je Taker primoran boriti se protiv njih u Handicap matchu. Dobija DQ-om jer i njega krenu tući. Batista ga spašava, ali se predomisli i baci Bookera na njega.

3 30
Teddy Long je organizovao da se Taker i Batista suoče pred WM. Među njima je osiguranje. Kad Long pita Batistu šta mu je potrebno da pobjedi Takera na WM on odgovori 48 sati. Ni osiguranje ne mogne zaustaviti njihov brawl u kojem Taker strada od Spinebustera.

WrestleMania 23
Taker osvaja WHC po prvi puta.

4 6
Kad je Taker ulazio u ring prekinuo ga je Batista i rekao da želi rematch. Izraz poštovanja prekida Booker koji zaskoči Takera. To mu se odbije o glavu jer završi Tombstonean na komentatorskom stolu.

4 13
Taker i Batista ovaj put uspješno funkcionišu kao tim. Pobjede Finlaya i Kennedya.

4 20
Batista dobije Finlaya DQ-om jer ga unište on i Kennedy. Isto se desi i Takeru. Dobije Kennedya DQ-om jer se nad njim iživljavaju on i Finlay.

4 27
Batista na početku showa zaskoči Kennedya i Finlaya u backstageu, oni ga krenu nadjačavati, idu prema ringu i pobjegnu kad čuju gong. U ME-u ih Taker i Batista dobiju. To je bio No DQ match nakon kojeg Batista poruči Takeru da dolazi po njegovu titulu, a on njemu pak po dušu.

Backlash 2007
Imamo draw u Last Man Standing matchu nakon što su srušili one pirotehničke tornjeve.

5 11
Taker vs Batista bude opet neriješeno u Steel Cageu, ali Taker je samim tim i retainao. Nakon što ga razvali Mark Henry ne uspije retainati protiv Edgea koji je u međuvremenu Kennedyu uzeo MITB. Taker je povrijeđen.

10 12
Iako se Taker vratio mjesec dana ranije na Unforgivenu pobjedom nad Henryem nije imao veze sa Batistom do tog SD-a. Batista je bio komentator za match za njegovog izazivača između Reya i Finlaya. Hrvajući se oni ruše sudiju i oba su diskvalifikovani. Začuje se gong, u ringu se pojavi Taker i on i Batista su u staredownu.

10 19
Batista radi Spear JBL-u nakon što ga je on isprozivao da nije nikad pobjedio Takera i da ga se boji.

10 26
JBL kaže Takeru da ga je on dobio za razliku od Batiste i primi Chokeslam. Tad se pojavi Batista i kako bi dokazao da se ne boji radi Takeru Spear.

Cyber Sunday 2007
Između JBL-a, Foleya i Austina fanovi izaberu Austina za sudiju matcha u kojem Batista retaina i prvi put dobije Takera.

11 2
Batista kaže da je između njega i Takera 1:1. Taker dođe i kaže Batisti da ima nešto što on želi tj. titulu. Batista mu kaže da mu rado daje rematch. Taker tad izgovori riječi hell in a cell. Tag Team match protiv Henrya i Khalia dobiju DQ-om jer JBL radi Batisti Clothesline i Takeru low-blow. Henry i Khali ih onesvijeste svojim submissionima.

11 9
Batista kaže da ne voli Takera, ali će navijati za njega protiv Khalia u No Holds Barredu jer želi Takera sposobnog za Hell in a Cell. Taker pobjedi Khalia.

11 16
Taker kaže da ko god je ušao u HIAC nije izašao isti i da Batista neće preživjeti. Batista pobjedi Henrya u No DQ matchu i ovjeri ga stolicom nekoliko puta zaredom.

Survivor Series 2007
Batista retaina i završi ovaj epski feud nakon što Edge koji se vratio napadne Takera kamerom i stolicom.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

@Dynamite 7

Uživaj :clap:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la The A-Lister »

Njihov meč sa WM je podcijenjen, kao i show općenito.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sjajan feud,jedan od najboljih Batistinih.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la HunterDX »

Bio je to sjajan feud, imao je smisla i pored toga što je feud išao face vs face, ipak je to bio period kada se očekivalo da će neki veliki face dobiti Taketa na WM i stvarno su podigli hype, pa tokom 2007 imali odlično rivalstvo. Meč kao meč nije bio na nekom nivou, iskreno su mogli bolje.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Dynamite 7 »

Da sam u tom periodu pratio, mogu misliti koliko bi fanatično navijao da Batista prekine niz.Bilo bi mi srce slomljeno.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Užitak mi je gledati stare feude. Sljedeći je opet Batistin feud, samo sa Hunterom.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Master of darkness »

Super ti je ova ideja samo nastavi :)
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Malo kasne feudi. HHH-Batista nisam pogledao, ali zato trenutno gledam feud DX-a sa McMahonima iz 2006. Šta HHH i HBK rade Vinceu i Shaneu dođe mi ih žao :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sinoć sam malo gledao istoriju Miza i Daniel Bryana to je stvarno sjajan feud.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Još je počelo na NXT-u.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Malo kasne feudi. HHH-Batista nisam pogledao, ali zato trenutno gledam feud DX-a sa McMahonima iz 2006. Šta HHH i HBK rade Vinceu i Shaneu dođe mi ih žao :lol:
Uprkos svemu bolji reunion od onog 2009.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Malo kasne feudi. HHH-Batista nisam pogledao, ali zato trenutno gledam feud DX-a sa McMahonima iz 2006. Šta HHH i HBK rade Vinceu i Shaneu dođe mi ih žao :lol:
Uprkos svemu bolji reunion od onog 2009.
Naravno više volim taj iz 2009 zbog OBN-a, ali i ovaj 2006 je sjajan. Oni segmenti su neprocjenjivi. Spirit Squad stable je bio zanimljiv.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la DVW »

Završio sam taj feud DX-a i McMahona iz kojeg potiče i moj novi avatar:

Raw 6 12 2006
Vince se još od kad je u njegovo ime Spirit Squad ozlijedio HBK-a ima probleme sa svojim zetom. Stavlja ga u Gauntlet match protiv istog tog Spirit Squada. Petog od njih tokom entrancea sa leđa zaskoči returning Michaels. Spašava HHH-a i njih dvojica DX pozdravima provociraju Vincea na rampi.

6 19
Noć počinje u backstageu gdje Vince najavi kraj DX-a prije nego je i počeo. Dostavljači kao HHH-ov i HBK-ov prank mu između ostalog dostavljaju kokoš jer Vince likes cocks i neku kremu koju nazivaju penis enlarger. Shane dolazi po Vincea jer je Stephanie u bolnici trebala da se porodi. Noć se nastavlja tako što na Spirit Squad pada zelena farba i što DX vandalizuje Vinceov locker. Shawn tokom promoa prizna da je to sa Stephanie bila lažna vijest da se otarase Vincea. Dvojica iz Spirit Squada ih ometaju da bi primili Pedigree i Sweet Chin Music.

Vengeance 2006
U 5 on 2 Handicap matchu protiv Spirit Squada DX ostvari svoju prvu reunion pobjedu.

6 26
Ikonski segment je završio show. HHH maskiran u Vincea govori da osim cocks on voli i dicks. Nabraja neke poznate Dickove koji su Vinceovi prijatelji. Omete ga Michaels maskiran u Shanea koji se ruga njegovom plesu i žali se što otac ostavlja sve pare Stephanie. "Vince" odgovori da mora jer mu zet umjesto k*** ima bazuku. Ismijavanje prekidaju pravi McMahoni i Spirit Squad koji ne mrdnu nigdje sa rampe jer sa titantrona na njih počnu padati ni manje ni više nego govna.

7 3
Show počinje tako što osiguranje ne da DX-u ući u zgradu, ali oni pronađu načina tako što se live jave sa roštilja kojeg prave za 4 juli. Kasnije su upali u onaj produkcijski kamion i prikazivali nam svašta, čak i Vincea koji piša čega on postane svijestan tek kad ga Coachman obavijesti. Vince dođe u ring održati promo. Govori da ga nikad više neće onako poniziti. Njih dvojica se igraju sa montažom, mjenjaju mu glas u piskav i u dubok, puštaju kukurikanje, po ekranu šaraju i love cocks, itd. Na kraju izluđeni Vince pođe kući unutar limuzine se dogodi vatromet koji on jedva preživi. DX mu se smije.

7 10
Vince i Shane zatiču Eugenea kako se smije onom šta im DX radi i Vince ga za kaznu stavlja u 2 on 1 Handicap match u ME-u protiv njih. Tokom noći ga zaskoče u backstageu, premlate i poliju zelenom farbom. Vince kad match krene ga učini No DQ. Spirit Squad dodatno tuče Eugenea nad kojim se Vince iživljava i ne želi ga pinnati. DX ga sa rampe dovoljno omete da ga Eugene roll-upa pa je gazda ponižen još jednom.

7 17
Još jedan ismijavački promo DX-a prekidaju McMahoni. Vince ih podsjeti da je on glavni i pravi match HBK vs Shane. Match dobije HBK DQ-om jer Spirit Squad napada njega i HHH-a. Shane udara HHH-a stolicom, ali on ipak dođe do sledgehammera pa on i Shawn koji upotrijebi Shaneovu stolicu svojim weaponima unište Spirit Squad.

7 24
HBK bez partnera otvara show. Govori da iako je prije par sedmica to bio prank ovaj put uistinu Stephanie treba da se porodi i da su u bolnici i Vince i Shane, ali i iz nekog razloga HHH (tad još nije on-screen spomenut njihov brak). Shawna prekida Coachman kojem Vince na telefon kaže da ima match protiv samog Shawna. Match uzme Shawn DQ-om jer ga zaskoči Umaga koji rastjera Spirit Squad i sam ovjeri Shawna.

7 31
Vince u opening segmentu posveti match na SummerSlamu svojoj novorođenoj unuci. Sa rampe njega i Shanea zajebava DX. Pokazuju "baby" slike njih dvojice, ali i njegove unuke što je zapravo HHH sa cuclom. Sam HHH govori da ga najmlađi član porodice McMahon na nekoga podsjeća. Tokom showa policija odvodi HHH-a jer kod njega pronađu kubanske cigare. HBK ostane sam protiv Umage od kojeg gubi zahvaljujući Vinceu i Shaneu. Udaraju ga dodatno stolicama.

8 7
McMahone čuva osiguranje od Shawnove odmazde. On uništava Shanea u backstageu pa ga izbace zbog čega je ovaj put HHH sam. U ME-u ga Umaga dobija opet zbog Vincea i Shanea. Nakon matcha HHH prima Pedigree od Vincea.

8 14
6 dana pred SummerSlam McMahoni poruče DX-u da imaju toliko resursa da mogu šta hoće, ali HHH ih podsjeti da govore o Showstopperu i King of Kingsu i da koga god dovedu oni imaju dvije riječi za njih.

SummerSlam 2006
Uprkos interferenceu mnogih uključujući Finlaya, William Regala, Kennedya, Big Showa i Umage na strani McMahona DX i ovdje skora pobjedu.

8 21
Mentalno zlostavljanje Vincea od strane DX-a se nastavlja. Prvo su HHH i HBK na titantronu prikazani kako se motaju oko njegovog privatnog aviona na kojem su sprejem napisali DX. On kasnije drži promo u kojem kaže da nas uživo uključuje u hapšenje DX-a. Zapravo video prikaže kako stoje na WWE HQ-om preko kojeg ogromnim slovima piše DX. Na kraju Rawa umorni Vince sjeda u limuzinu i krene ka Bridgeportu, ali neko povlači konopcem zadnje točkove limuzine koji otpadnu. Kad izađe iz auta i pročita DX na istom Vince doživi živčani slom.

8 28
Shane kaže da je on glavni večeras jer je Vince u hotelu da dođe sebi od emotivnih šokova. Govori da DX ima večeras match sa tajanstvenim protivnikom i da ćemo saznati šta će raditi na Unforgivenu. Vincea jednom tokom noći prikažu u hotelu kako uživa sve dok ne začuje kukurikanje i pronađe kokoš u sobi. DX pak u ME-u dobija tajanstveni trojac - Finlaya, Regala i Kennedya. Nakon matcha ih napadaju i oni i Shane i iz nekog razloga Big Show. Pojavi se i sam Vince. Kreće iživljavanje na HHH-u i HBK-u. Vince ih udara štapovima, kamerama, davi ih kablovima i najavi da na Unforgivenu DX ima 3 on 2 Handicap match protiv njih i Big Showa i to će biti Hell in a Cell.

9 4
Shane se hvali kako su namjestili DX-u prošle sedmice. Big Show nadoda da će ih učiniti nepokretnima, a Vince poentira da su se fanovi sedmicama smijali i da im sudbina DX-a ovog puta neće biti smiješna. Okolo njih je osigiranje. DX sa rampe krene na njih sledgehammerom i stolicom. McMahoni i Big Show se razbježe dok osiguranje dobija batine od DX-a.

9 11
Shane, Big Show, Lance Cade i Trevor Murdoch prave zasjedu DX-u u backstageu. The Gamea ostavljaju slomljenog, a Michaelsa su razbili od auto. ME je No Holds Barred match između HHH-a i Vincea. Shawn pokušava pomoći partneru. Shane i Big Show pomažu Vinceu. Nakon što savladaju HBK-a Vince udara zeta sledgehammerom u glavu za pobjedu.

Unforgiven 2006
Feud okončava komičnim i brutalnim HIAC matchom u kojem gube McMahoni i Big Show.
BahGawd
Rank 3
Rank 3
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
2
Status: Offline

WWE: Najbolji feudovi.

Post Postao/la BahGawd »

Meni nikako nije "Legao" taj feud iz 2006.
Ono dva coveka maltene u srednjim godinama pricaju o penisu coveka od 60 godina i slicnim stvarima.

A feud je mogao potencijalno da bude brutalno dobar,da je postojala neka doza ozbiljnosti u bukiranju.
Odgovori