Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

Pa s obzirom da gledanost tone, a WWE PPVi su cesto upitne i bezvezne kvalitete, mozda bi trebali napraviti rekonstrukciju PPVova. Ostaviti glavna 4, eventualno ostaviti MITB koji je valjda ostao jedini relevantan gimmick PPV. Ovi ostali gimmick PPVovi aka Extreme Rules, HIAC, Chamber, TLC jer su potpuno izgubili na vazanosti i jednostavno su pointless i cine vec predvidljiv produkt jos predvidljivijim. Jer vec godinama znamo da cemo HIAC meceve dobit samo na HIAC eventu, TLC na svom PPVu, Chamber na svom itd. Sto je grozno. Koliko bi bilo fantasticno da se okrenu tome da price grade vise za TV, pa da na nekom Rawu dobijemo HIAC ili TLC mec onako samo odjednom, to bi zaista bilo fantasticno, al nazalost sumnjam da ista od toga jer nije kul imat TLC mec na Rawu ako ima PPV za to.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AleksaVP »

Ne mora na weekly showu da bude takva stipulacija, staviš na nekom od ova četiri da bude i odmah dobija na važnosti a ovako je baš bezveze.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Chamber je još dobar tbh.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

Ali po meni na krivom mjestu. Između RR i WM teško da će se štogod zanimljivog desiti, zadnje što pamtim da se desilo neočekivano na tom PPVu je Wyatto osvajanje tituke. Između RR i WM ne bi trebao bit PPV
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AleksaVP »

Chamber staviti na SummerSlamu :D
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ^ al znaš kaj, napravi spešl - stabi ljude koji nemaju sralno priliku biti u centru pažnje da tamo jiš nalo pokažu što znaju i stavi uz to jedan 'main event' kalibar meč. I mislim da to funkcionira
Tačno. Problem je što, konkretno Impact, to ne shvata. Moraju svaki mesec da guraju odbranu svake titule i onda dobiješ ničim izazvane izazivače tipa Dreamer. Problem je i u tome što znaš da titula neće promeniti ruke u 99% slučajeva.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Ak večeras Romanovo gostovanje na Rawu bude uspješno u smislu gledanosti, navodno bismo mogli dobiti promjene koje se odnose na ublaživanje brand splita i više dolazaka na suprotni brand. Nadam se da imaju negdje u podsvijesti da je Roman uvjerljivo najpopularniji full timer kojeg imaju i da gostovanje nekog drugog ne bi bio neki veći draw.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Dynamite 7 »

Samo ne wild card opet. Roman mora biti isključivo na SD inače će smoriti.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Pa u 2020. su uveli pravilo da se svatko može 4 puta godišnje pojaviti na nekom drugom brandu. Ne znam je li to invitational pravilo još aktivno.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Dynamite 7 »

To je i podnošljivo. Nadam se da im neće pasti na pamet da Romana draftuju na Raw ako digne gledanost :think: .
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Mislim da su bacili sve karte koje imaju na SmackDown ove godine. I isplatilo im se, SD je postao A show, a Reigns je imao ogromnu ulogu u tome.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Jbg razumijem. Brand split nije dobar za ratinge.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

Stvar je u tome što bi mogli imati bar još nekoliko A likova poput Romana, pa bi imali dva jaka showa, ovako imamo SD gde imamo Romana,Rollinsa,Edgea, tu su KO,Cesaro,Nakamura i još par njih koji ne izgledaju kao idioti, već ih uvek možeš ubaciti u neki bitan meč. Raw je npr u totalnom raspadu, ni najvećem neprijatelju ne bih poželeo da se tamo pojavi, lenji su, ne rade na razvoju likova, tako da se retko kad desi nešto bitno kod njih.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

WWE is continuing to distance itself from Ric Flair over the “Plane Ride From Hell” allegations, with his merchandise no longer available in their online store. WWE Shop no longer has any items listed for Flair, including the Flair Legacy Championship Collector’s Title that was available for pre-order and set for release on November 5th.

The company has also removed the episode of animated series WWE Story Time in which Flair talks about a different plane ride where he was naked but for his robe during a WWE flight to Hawaii and talked about how well-endowed the lead flight attendant was.

That replica title was just announced last week. WWE has not publicly commented on the allegations against Flair, though Flair himself has issued a statement denying that he has ever forced himself on anyone.

Ric Flair and his “Whooo!” are no longer part of WWE’s opening video packages for their programming. As PWInsider reports, Flair and his signature call were taken out of the “Then Now Forever” package on Raw, as well as last Friday’s episode of Smackdown.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Charlotte REDACTED.
Odgovori