Mark Henry

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Sherpa »

Ajmo par riječi o njemu

https://www.thesportster.com/news/mark-henry-retires/

Kakvu je karijeru imao u WWEu?
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Cenation Leader »

Iskreno nikad me nije nešto posebno oduševljavao, ali po inside informacijama se moglo saznati da je on veoma dobar čovjek i da je mukotrpno radio za dobrobit kompanije i da se nikad nije žalio na svoj status. Tako da zaslužuje respect.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Wulf7X »

Henry je jedan od onih wrestlera koji su godinama i veliki workeri tu ali pak nisu nikad imali neki veći push niti neki ogromni uspeh. Šteta što nije imao neki bolji retirement, da je barem pomenuto i da mu odaju počast :?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la AlenB »

Henry je zapravo predobar, samo što je tek kasno dobio priliku. Meni se prilično svidio njegov reigns s World Heavyweight titulom prije 6-7 godina, a i nakon toga je imao dosta dobrih mečeva s Punkom i Cenom, onaj s Cenom na MITB-u mi je nekako najviše ostao u sjećanju.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Sake »

Kao što je Cenation rekao jako dobar kao čovjek, pomaže mlađem talentu. Iz karijere bih istaknuo fake retirement promo. Zaslužio je osvojiti onu pravu WWE titulu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la emirates »

Bio je jako zabavan kao heel u periodu 2011-13. U ringu nikad nesto narocito dobar, ali je mogao proci nakon sto je stekao iskustvo, pogotovo u tom heel runu kada je dobro obavljao svoju monster heel ulogu.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la ejdzejp1 »

Hall of Pain run mu je bilo najbolje razdoblje u karijeri, jako zahvalan radnik i u ringu je znao biti dobar, kao i na mikrofonu (prije svega mislim na fake retirement)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Melloo »

Sad sam ponovo pogledao fake retirement angle haha kako odlicno :clap:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la emirates »





Mark Henry je bio dosta dobar na micu, imao je vise dobrih promoa od fake retirementa. Da je Jinder bio ovako dobar na micu, reign mu ne bi bio ni upola los kao sto je bio.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Wulf7X »

Možda je opet fake :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la azo »

Prvi ikada mec koji sam gledao je bio njegov...sad mi je bash zao sto odlazi,bio mi je jako drag steta sto nikad nije osvojio WWE titulu.Covjek radio ono sto mu se kaze i tacno se vidi na jako cijeni svoj posao,da su mu dali gimmick smećara,mislim da bi i to prihvatio.Mislim da bi jos mogao imati mec na ATMBR i tjt...

#HallOfFame
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Wulf7X »

Kako prenosi PWInsider Mark Henry je najnovije ime za ovogodišnji Hall of Fame :clap: :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Sherpa »

o lio rushu
------------------------------------------

"I pulled him aside the last time I saw him and told him 'I'm hearing stuff in the locker room. What's wrong?' He said nothing's wrong. It was a blatant lie to my face. I let him know that if he has a question, right now is the time to do that"

"You're likely not going to run into someone who knows the system like I know the system. He didn't do that. He lied to my face. Sometimes you have to talk to people that know more than you do."

"If you can't pay for a rental car, you can't pay for a hotel with the money that you're making every week then you need to change the way you're spending. You can't blame that on the office. If you spent everything before you got it, that's your problem."
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne znam, čudno mi je da (koliko znam) niko prije njega nije prigovara da nemaju za auto ili hotel.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mark Henry

Post Postao/la AlenB »

– Mark Henry was none too pleased by the way Goldberg and Undertaker were mocked for their match at WWE Super ShowDown. Henry discussed the situation on Busted Open Radio, taking umbrage at the way fans criticized Taker and Goldberg online for the match. Some highlights are below:
► Prikaži “Spoiler”

poštedi me priča da zaslužuju poštovanje jer su odradili meč u svojim 50-im godinama, baš zato što su odlučili to napraviti ii što su se još malo ubili ne treba im dati poštovanje, imali bi moje poštovanje da su stali na loptu i rekli ovo nije dobra ideja, ali sori Henry, sto put si spomenuo riječ poštovanje u ovom intervjuu, nisi u pravu
slika
Odgovori