Ric Flair

Woooooooooooooooo

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Haha Flair je kraljina. Lik stvarno pokušava trademarkati "The Man". Pa da je to tako lako, WWE bi to davno napravio.
noup, wwe to nemre napraviti baš zato što je to netko prije njih (upravo on) koristio.

on ima prilično realne šanse da dobije ovaj trademark. Koliko god zvučilo apsurdno, i koliko god zvučilo kao nešto što je standardna riječ, možeš je trejdmarkati u određenu svrhu, kao frazu.
Trademarkao je "to be the man, you have to beat the man", ali ne možeš trademarkati "The Man" jer je to užasno generična riječ iako možda može sjebati WWE jer je Lynchin "The Man" nadimak povezan sa Flairovom frazom, ali ne znam kakvi su ti copyright zakoni.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

baš zato što je to kopirajtano ima puno veće šanse, pošto onaj drugi 'the man' u tom izrazu je on. i to je svima, svuda i uvijek bilo jasno. što je time postao naziv za šampiona / za najboljeg u tom trenutku.

iz drugih industrija koje pratim (ponajprije video igre), tako nešta je potpuno zakonito (i često apsurdno, scrolls ili candy crush saga primjeri su bili prilično eksponirani). pogotovo ako to stavi samo na wrestling i na wrestling merch. to znači da i dalje svi mogu koristiti the man, ali njemu moraju platiti postotak. čak tu i tamo mogu kazati 'the man' za backy, ali ako žele prodavati majice s time, ric će dobiti postotak. štoviše, ti se možeš baviti varenjem i staviti ime firme the man i nećeš mu morati platiti niti lipe, pošto ga tamo ne može trejdmarkati (ili barem ne bi mogao / smio)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Maki »

Slažem se, on može dobiti trademark zato jer je to Beckyno The Man referenca na to što je dobila Ricovu ćerku. Ali opet postoji i šansa da to bude odbačeno jer je pregenerično. Pa zašto je NXT Ruby RioT postala Ruby RioTT...ja bih rekao zbog toga što WWE ne bi mogao trademarkati "RioT Squad".
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

točno, to možda nije mogao, ali je možda mogao 'the man'. I pazi scenarij. Oni uspiju odraditi taj posao, dođe flair i kaže - alo sudac, ja sam to prvi radio, puno prije njih, evo snimke, ukrali od mene.

I sudac kaže, da, zbilja je. Platite sve od dana kada ste registrirali do danas što ste ostvarili prodajom. Ovako, em flair mora registrirati (ako uspije wwe će prestati koristiti the man kod becky), em ne mora platiti niti jednu lipu za sav merch koji je prodao pošto u tom trenu nije bilo trademarka, zato nema retroaktivno
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Ovo jedino može bit bolje da se dogodilo na Thunderu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Maki »

Je li Flair prvi koji je bio The Man? Nature Boy prvi nije bio, ali ne znam za The Man. Vidjećemo na kraju jer ako nije bio jedini kečer koji je za sebe govorio da je The Man teže će proći.

Ma ako Flair dobije trademark, ovi će mu plaćati i eventualno će se možda loše odraziti na Charlotte.

@Eumaus The Swineherd
Saturday Nightu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je li Flair prvi koji je bio The Man
u ovom slučaju ne mora biti prvi koji je to koristio. čak i za nature boy ne mora biti prvi, ako može dokazati da je on to popularizirao i da su ljudi ga počeli tako zvati.

Taj zakon je kompliciran, a u americi to zna biti kompletan cirkus oko tih trejdmarkova. ja samo kažem, pa po svemu što znam, on ima dobre šanse da dobije (premda to ne znači da hoće). a da će se loše odraziti na kćer mu, pa već je ljuta zbog toga :D
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Maki »

Biće "interesantno" vidjeti hoće li biti kakve posljedice za Charlotte. Vince je poznat kao pakosna osoba, ali ipak pokvariti odnose sa nekim kao što je Charlotte Flair nije pametno, pogotovo jer ima i konkurencija koja bi odmah ugrabila Charlotte. Vjerovatno neće pogotovo ako je Charlotte na WWE strani, a vjerujem da jeste. Sigurno joj nije pravo ni zbog Becky.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST pogotovo jer ima i konkurencija koja bi odmah ugrabila Charlotte
i ne samo nju, nego i njega. Pogledaj kolikog su utjecaja na zadnjem showu imali jahači, a on je bio daleko najpopularniji među njima. Pa njegovo pojavljivanje u nekom segmentu bi moglo biti isto veliko, možda u očima mainstream javnosti i veće nego da se ona pojavi.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne virujem da će udrit po Charlotte ako ovo Vinceu prođe, zna se da je Ric lud :mrgreen: Uostalom navodno je Ric sam reka u nekom intervjuu da je se posvađa s Charlotte u vezi sveg ovog. Isto tako navodno ga je žena nagovorila na sve ovo.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la HunterDX »

Ipak nije baš najbolje kada neko ima gomilu titula i gomilužena. :D
Ali stari ima moć da mnogima pomrsi konce.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

$600 Dollar Lizard Adidas Shoes

slika
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la AleksaVP »



:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

goat
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la HunterDX »

Zbog ovakvih ljudi mi je krivo što ne postoji serum za podmladjivanje, jebeni kralj.
Odgovori