Jason Jordan

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Moglo je biti sjajno da su do kraja otišli sa whiny heel angleom.
Lik nema sposobnosti za heel karakter jer to je jako zahtevno, sa Alfom je bio odličan onog trenutka kad su ih razdvojili njegova karijera je osuđena na propast. Meni je bio ok ali jbg lika su uništili ovim cringe storylineom.
Kako nema sposobnosti za heela? Pa bio je sjajan whiny heel pred ovu povredu. Odlično je bouncao od straight man Rollinsa i pamtim još kad su izgubili pojas od Bara kad je pružio Rollinsu ruku za tag ali je onda odustao i sjeo na ringsideu hvatajući se za glavu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Taman kad je krenia funkcionirat taj sin Anglea gimmick (ili barem kad je mene počea pridobivat) sjebala ga ozlijeda :( Iskreno mislim da je moglo bit nešto od toga, pogotovo da je on bia taj koji je umirovia Anglea.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Wulf7X »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kako nema sposobnosti za heela?
Pa ne znam po meni nema, neko moje lično zapažanje je da ono što čini dobar heel karakter jesu dobre glumačke sposobnosti da možeš da prodaš publici to tvoje ja sam negativac, harizma mic skills to je nešto što se podrazumeva, mnogo je teže i zahtevnije odraditi heel gimmick (dobar heel gimmick), ako to nemaš ti si onda jednostavno smor lik za koga nikog nije briga pa je čak i naporan za gledanje, nešto tipa Corbin, Mahal i sl. Trudiš se ali ne ide, nisi za to :? Takav zaključak sam imao sa Jordanom...Tim njanjavim likovima uglavom zato daju face gimik, primiš malo batine od heela dobiješ ga clean ili pak izgubiš and voila uspeh. Nešto tipa Bayley svojevremeno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kako nema sposobnosti za heela?
Pa ne znam po meni nema, neko moje lično zapažanje je da ono što čini dobar heel karakter jesu dobre glumačke sposobnosti da možeš da prodaš publici to tvoje ja sam negativac, harizma mic skills to je nešto što se podrazumeva, mnogo je teže i zahtevnije odraditi heel gimmick (dobar heel gimmick), ako to nemaš ti si onda jednostavno smor lik za koga nikog nije briga pa je čak i naporan za gledanje, nešto tipa Corbin, Mahal i sl. Trudiš se ali ne ide, nisi za to :? Takav zaključak sam imao sa Jordanom...Tim njanjavim likovima uglavom zato daju face gimik, primiš malo batine od heela dobiješ ga clean ili pak izgubiš and voila uspeh. Nešto tipa Bayley svojevremeno.
Ali Jordan nije bio badass heel, već plačipička koja je trčala kod Anglea svako malo da traži prilike iako ih nije zaslužio. U toj ulozi je briljirao.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la AleksaVP »

Vince ima naviku da rasuri nešto što dobro funkcioniše, sa Gableom su bili predobri ali eto sada ni jedan ni drugi nemaju ništa od toga što su solo, Jordan je verovatno završio karijeru zbog teške povrede a Gable će biti jobber nažalost..
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la AleksaVP »

During an appearance on WWE's The Bump, Chad Gable commented on his former tag team partner Jason Jordan possibly wrestling again in WWE:

“It’s unfortunate what happened to him with his injury. But you never say never. He’s working on it, he’s trying to get back and who knows? A reunion is always something that I would never be against.”

“Jason [Jordan] was such a big part of my journey to being successful in WWE. Who’s to say if I would’ve even gotten a start in NXT or the main roster if it wasn’t for Jason? I just feel so fortunate that we meshed together so well. He’s another one of those guys like Otis that, our mentalities are just so similar, and we just resonate on the same levels when it comes to everything ,and I think it bled through in our tag team.”
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Maki »

Mislim ja da nema od Jordanovog povratka išta. 3 godine su prošle.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Imam dojam da bi mu se dogodilo šta i Paige kad bi se vratia :?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la Maki »

Šteta definitivno. Taman se počeo razvijati kao heel.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la AleksaVP »

As previously noted, WWE has been making some corporate changes with WWE President Nick Khan being involved in the changes.

In an update on the changes, Mike Johnson of PWInsider.com is reporting that referee John Cone is now second in command of the talent relations department next to John Laurinaitis. Cone had initially been let go from his talent relations role but it was rescinded.

In regards to producers, Johnson noted that “Jason Jordan has been given a new role and larger responsibilities within the company, taking over Laurinaitis’ former role as Lead Producer, overseeing all the others at TV tapings.”

Johnson added that Adam Pearce has also moved up in the company although it’s unconfirmed what his new role is.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Jason Jordan

Post Postao/la The A-Lister »

John Cone is now second in command
Preko veze jer mu sin ima više pobjeda na WM nego Sasha i Asuka zajedno :naughty:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Jason Jordan

Post Postao/la Hangman98 »

Kad je poceo 'Kurt Angle son' storyline? Jel '16? Imali su planove za njega iako je Chad Gable bio bolji fit, pogotovo kad vidimo koliko ima uticaja Kurta u njegovom trenutnom gimmicku ili makar njegovog goofinessa, al' ovaj je misicaviji, visociji, celav, nosi knee pads *whaat* drinking beer *whaaat* vodka *whaaat*... pa je imao bolje preporuke kod Vince-a. Cini se da je flopnuo totalno, posto nisam cuo da se negdje pojavljuje i dalje!?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Jason Jordan

Post Postao/la Maki »

Povrijeđen je. Radi kao producsnt msm.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Jason Jordan

Post Postao/la The A-Lister »

Nisam siguran je li producent, za Tysona Kidda znam da je.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jason Jordan

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da se on neće vratiti, da je jedna od onih povreda koje dovršavaju karijeru.

Al storilajn da mu je kurt otac je bio teža krinđara koja nije nikome pomogla
slika
Odgovori