Triple H

The Game

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la emirates »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji.
Otkad je broj potrošača nečeg odraz kvalitete proizvoda? WWE je ionako najgledaniji zbog već izgrađenog brenda...
A kako je po toj logici trenutni pad u rejtinzima, odraz kvaliteta?
Zato sto biznisu poput WWEa ovakvi ratinzi ne mgu da se smatraju uspjesnim. Da, imaju vise gledaoca od Impacta i AEWa, ali to su bebe. Da su ovo ziva bica Impact bi tek trebao da postane punoljetan, a AEW tek treba da prohoda. WWE je tu baja decenijama. Samim tim, pad u tim ratinzima je lose jer pokazuje da gube gledatelje. To sto imaju vise od ovih nije bas pero kojim se mogu kititi.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, shane nije baš nešto usoješan biznis man. Iz persektive wall streeta - tony khan (to se neće dogoditi, sam karikiram poredbe radi) je bolji izbor nego bilo tko iz mcmahon familije, izuzev možda linde zbog njenih političkih veza. (Vincea ne brojim)
Niti jedan od njih dvojice nemaju bas neki rezime u svijetu biznisa. Isto tako je nerealno ocekivati da Triple H bude u ulozi CEO. On nema mnogo iskustva sa strane biznisa, samo ovo sto je radio po WWE, sto opet ne vjerujem da je mnogo. Mislim da je to mjesto rezervisano za Stephanie.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

@Maki upitno. Pošto imaš gledanje da su prestali zato što su morali, a ne zato što su showi suhoparni bez publike pa su sami to učinili. Nema prave analize za to da znamo koji je scenarij dugoročno bolji

@emirates ne žele ni steph :). Ali sve se to može promjeniti, pošto možemo nagađati do kada će vince biti na čelu i kakav će wrestling biti tada

slika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Maki »

Ali da su prestali sa showovima potpuno, koliko bi se tih fanova zapravo vratilo nakon pola godine bez WWEa? Pa već sad odlaze u hrpama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Razumijem. Ali je stvar psihologije. Tada bi bili primorani prestati gledati i možda bi jedva čekali da se vrate na telku. Ovako su sami donijeli odluku, to ima veću težinu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da je prerano da pričamo o brojkama, pravu sliku ćemo imati tek kada se sve bude vratilo u normalu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Razumijem. Ali je stvar psihologije. Tada bi bili primorani prestati gledati i možda bi jedva čekali da se vrate na telku. Ovako su sami donijeli odluku, to ima veću težinu
Daleko od očiju, daleko od srca. WWE je bio i padu i prije korone, ne vidim šta bi natjeralo te fanove da se nakon pola godine bez showova vrate.

Nije bez razloga što mnoge kompanije širom svijeta ipak održavaju showove tokom korone. Moraju ostati u očima publike.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Triple H on rehiring Drake Maverick: "During the process of this tournament, he captured people's hearts and their imagination and he earned that spot. It was already out there so you either ignore it or you turn it into something. We turned it into something based on him and his performances."
----------------
Apsolutni bullshit
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la ante »

Nosina ce mu biti veca od mjeseca ako nastavi ovako lagati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

>"It absolutely is part of healthy of competition. Anyone that thinks it isn’t, to a degree, is being naive to the situation. You saw that back in the day when Clash of Champions was counter-programming [to WWE’s WrestleMania IV in 1988]. At the same point, it can’t drive your booking decisions," he said. "Obviously there are counter-programming decisions, but I can tell you exactly how this came about. Almost all of these storylines were headed where they are now. There was a gap, timing wise, between In Your House and what will become the SummerSlam TakeOver, and you need a halfway point and a build. This is that halfway point. So it doesn’t change our decision-making process. I don’t counter-book, I book what’s right for NXT."
-------------------
Ma naravno. Zato je pobjednik uzima obje titule na tjednoj epizodi a ne na takeoveru...

Al u pravu je, bookira što je potrebno za nxt, a to je uzeti postotak gledatelja konkurenciji. Legitimno, al nemoj nas farbat
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Dave

Paul Levesque is going through budgets trying to find a way to implement some type of a show that would get more NXT talent ring time and exposure. They aren’t going to do house shows but they may add something in some form
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la ante »

Ludost, NXT live i program od sat i pol je bilo skoro pa previse. WWE opet ide u krajnost, po obicaju.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel on stvarno misli da je problem šta ljudi u NXT-u ne dobijaju vrimena u ringu dovoljno?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

ajmo hipotetski: danas vince odluči maknuti se sa mjesta šefa kompanije i ne baviti se više wrestingom, hhh je taj o kojem se govori kao nasljedniku. mislite li da bi ulagači to prihvatili. ili mislite da bi mu nxt track record gdje manje više redovito gubi od konkurencije bio nešto nepremstivo?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la TheViper »

Da me neko pitao pre 2 godine, moj odgovor bi bio DA, on treba da preuzme. S obzirom u kakvom je sad stanju NXT (pogotovo sa face wrestlerima) postao sam skeptičan oko njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ajmo hipotetski: danas vince odluči maknuti se sa mjesta šefa kompanije i ne baviti se više wrestingom, hhh je taj o kojem se govori kao nasljedniku. mislite li da bi ulagači to prihvatili. ili mislite da bi mu nxt track record gdje manje više redovito gubi od konkurencije bio nešto nepremstivo?
Mislim da ulagače nije pretjerano briga kako neko booka već kako se snalazi u administraciji i finansijama. Triple H se koliko ja znam fokusirao na creative, ne na biznis stranu. Stoga mislim da njegovo sklanjanje ne bi imalo pretjeranog uticaja na ulagače.
Odgovori