Revolution 2021

Arhiva prethodnih događaja

Ocenite PPV

Anketa je završila: 15 ožu 2021, 06:47.

1
0
Nema glasova.
2
1
14%
3
2
29%
4
2
29%
5
2
29%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

AleksaVP je napisao/la:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ja se izgleda borim sa vjetrenjačama.Izgleda da sam ja jedini čovjek na ovim prostorima koji voli današnji WWE.
Sad se zapitaj da li je problem u tebi ili si postavio baš niske standarde. Ne razumem kako ti se može ovo današnje svideti, na showu od tri sata jedva pola sata da je nešto smisleno i da vredi da se ogleda. Jedino vredi da se odgleda deo gde je Roman i to je to, ovo ostalo vredja inteligenciju.
Niti je problem u meni, niti su niski standardi.Jednostavno obožavam to,čini me sretnim da gledam te show-ove i sigurno neću prestati gledati nešto što gledam 11 godina zato što su ga drugi ljudi popljuvali.Itekako ima dobrih i smislenih stvari osim Romana i ne vrijeđa mi inteligenciju nego me zabavlja.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la AleksaVP »

Ako neko uputi kritiku za nešto, znači da to mrzi, ok.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

AleksaVP je napisao/la:Ako neko uputi kritiku za nešto, znači da to mrzi, ok.
Zavisi kako kad.Neko mrzi,a neko sigurno ne.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Sherpa »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Dobro to sam zaboravio da napomenem, slučajnim uparivanjem spasili su četiri karijere ..
Na koliko dugo? Zato što ja već vidim kako raumišljaju o njihovom razdvajanju i kako će se svi vratiti tamo di su i bili, kao da ništa nije bilo.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Dobro to sam zaboravio da napomenem, slučajnim uparivanjem spasili su četiri karijere ..
Na koliko dugo? Zato što ja već vidim kako raumišljaju o njihovom razdvajanju i kako će se svi vratiti tamo di su i bili, kao da ništa nije bilo.
I da se dogodi, izlaze iz svega kredibilniji, pogotovo Lashley, ali ja ih stvarno ne bih razdvajao nikako.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la AleksaVP »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Dobro to sam zaboravio da napomenem, slučajnim uparivanjem spasili su četiri karijere ..
Na koliko dugo? Zato što ja već vidim kako raumišljaju o njihovom razdvajanju i kako će se svi vratiti tamo di su i bili, kao da ništa nije bilo.
E to je problem, Vince je u stanju prekinuti sve bilo dobro ili loše.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Sherpa »

Ma svemu mora doći kraj, jasno je meni to. Al pogledaj kako je kofi od prvaka pao niz card. Instantno. Čak nije imao ni rematch za titulu. odjednom više ne želi biti prvak?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ma svemu mora doći kraj, jasno je meni to. Al pogledaj kako je kofi od prvaka pao niz card. Instantno. Čak nije imao ni rematch za titulu. odjednom više ne želi biti prvak?
S ovim se slažem.Čitavu Kofimanija priču su bacili pod tepih kao da se nije ni desilo.Kofi se olako pomirio sa gubitkom pojasa,odma se krenuo kreveljiti i bacati palačinke kao da nije ni bio prvak.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Revolution 2021

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ma svemu mora doći kraj, jasno je meni to. Al pogledaj kako je kofi od prvaka pao niz card. Instantno. Čak nije imao ni rematch za titulu. odjednom više ne želi biti prvak?
Zato jer ga kompanija nikad nije planirala pushati i bili su primorani. Lashley ne spada u tu kategoriju.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la DVW »

Moji utisci Revolution PPV-a, inače prvog AEW eventa koji sam pogledao:

Young Bucks vs Inner Circle
Odličan Tag Team match velikog trajanja na šta nisam navikao kao ni to da su svi maksimalno zaštićeni jer kick-outaju na svaki jači potez i pobjede na roll-up nije bilo iako sam pomislio da će je biti par puta. Btw akcija je bila na nivou od početka. Još od kad su Jericho i MJF agresivno krenuli van ringa dok nisu primili Suicide Diveove i Sharpshootere. Dojmili su me se i ostali spotovi Young Bucksa poput Mattovog Double DDT-a i onda kad se Nick zaredao na MJF-om i Jerichom. Recimo ona njegova Bulldog-Clothesline kombinacija je fascinantna. Fascinantan mi je onaj zajednički potez što su izveli na MJF-u. Matt radi Powerbomb dok Nick pravi Moonsault sa gornjeg konopca. Pomislio sam da je to to kad je onaj lik što je sa heelovima zasmetao sutkinji pa je Jericho upotrijebio svoju palicu. Walls of Jericho vidim zovu Liontamer. Previše kick-outa po meni mada je neko morao kiksati i da cover dođe do 3. To se dešava nakon onih silnih Superkickova što je bilo jako cool da bi ovjerili Chrisa onom Piledriver-450 kombinacijom. Spotovi jako dobri, match jako atraktivan. Iako je stil dosta drugačiji stvarno nemam zamjerki.

Miro i Kip Sabian vs Best Friends
Moram priznati da mi se nije dalo gledati Battle Royal. Takve stvari sam premotavao i na WM 30 čak. I žene sam preskočio tako da sam od 8 matcheva sa carda pogledao 6. Ovaj Tag Team match je bio dosta kraći i drugačije postavljen, ali i dalje vrlo dobar. Miro me podsjetio na heel Ruseva iz 2014 kad je bio čista dominacija. Nisam shvatio šta je htio od Taylora. Žestok napad u backstageu i ono malo krvi što je sasvim dovoljno su dobro začinili match, ali osim Mire dojmio me se i Cassidy koji kad se vratio u match brzo se nametnuo. Onaj njegov punch je sjajan. Zatim onaj Suicide Dive i DDT sa konopaca na Sabianu. Match ulazi u završnu fazu zajedničkim potezom Best Friendsa kad je tagan Taylor. Miro ih je izdominirao svojim kickovima i bacanjima osim kratkog trenutka kad je primio Stunner i šaku od Cassidya. Očekivana submission pobjeda. Čuti Rossa kako govori da je neko budući World Champion. Kakva nostalgija. Jedan mali osvrt koji je teško ne vidjeti - ova Penelope looking hot.

Adam Page vs Matt Hardy
Kako moćno zvuči nadimak Hangman. Dosta kvalitetan singles match. Onaj Mattov work na Pageovoj šaci je jako brutalan i podigao je psihologiju matcha na viši nivo. Jel ovo u AEW-u nema count-outa ili sam ja nešto umislio? Neizvjesniji trenuci matcha su mi bili van ringa. Na stranu ono sa stepenicama na početku ja govorim o Twist of Fateu nakon što je Page izbacio Matta van ringa, ali i o Pageovom Moonsaultu kad su obojica ispali iz ringa nakon onih sudaranja. Kad su se vratili u ring zamjenjivanje potezima se nastavilo. Crossbody i Hardyev Powerbomb, ali i Pageov preokret u Piledriver. Ovi Mattovi likovi nisu promjenili match, a mislio sam da hoće dok nije došao Dark Order i dao im po guzici. Jako mi se svidjelo kad je Adam pao na njih, oni ga samo vratili na apron odakle on u okretu pravi Clothesline odnosno Lariat. Dobar finisher. I dobar finish povrh toga. Zabavno.

Ladder match
Dug i haotičan match. Znači ovaj krug omogućuje title shoot za TNT titulu. Sva šestorica što uključuje Ethana Pagea kome je ovo prvi match u AEW-u su odlični in-ring performeri. Mene se najviše dojmio Lance Archer zbog svojih fizičkih predispozicija. Match pun spotova upravo i otvara njegova dominacija kad ljestvama uništava ostale dok ga Penta ne obori onim Neckbreakerom. Dopada mi se i Pentin stil. Kad Cody uradi Casteru Disaster Kick match ulazi u fazu spotova ljestvama. Imali smo ubrzo i Ethanovo iživljavanje nad Archerom ljestvama i kad Skyu napravi Powerbomb na istim, ali i onaj dio kad se Cody i Penta tuku na ljestvama van ringa što završi neslavno po Codya. Sky se nametnuo u ovom dijelu matcha dok ga Archer nije spucao nogom i slomio one vanjske ljestve njim. Ubrzo se i Cody vraća, ali i opet nastrada od Archerovog Suplexa i Casterovog Splasha. To što Ethan zaustavlja Archera ne znači da Cody Cutterom neće okončati match za njega. To je zapravo to jer ga onda Sky očekivano baci odozgo i uzima. Vidjelo se da hoće realno. Ovo je bio čisti show.

Darby Allin i Sting vs Team Taz
Kad su najavili Street Fight nije mi ni na pamet palo da će to biti doslovno u nekom skladištu. Hahahahahaha. Ludnica. Bilo mi je baš drago vidjeti cinematic match pogotovo sa likom poput Stinga. Bilo je prejako i hilarozno. Brian Cagea nisam imao priliku ranije gledati. Lik je ogroman, ne možeš ga na podu zadržati dvije sekunde. Zato Darby ne da pardona. Kad sam na početku vidio onaj skok unazad dobio je mark-out. Savršen duel powerhousea i highflyera. Kad je Sting preokrenuo nad Starksom znao sam da će njegova palica koju je bacio odigrati presudnu ulogu kasnije. Ismijao sam se kad je Cage nosio Allina u Suplex poziciji uz stepenice. Kad je kasnije greškom opalio svog partnera poklopcem od kante ostao sam nijem. Ili kad je nosio Allina na leđima, a brawlao se sa Stingom. Ništa manje nisam reagovao ni kad se Allin bacio na Starksa. Onda se desio onaj interference kad su razbili prozor sa Allinom, ganjali Stinga, Allin mu bacio palicu i skočio na Cagea. HOLY SHIT! To sumizira ovaj match, nemam ništa da nadodam osim da je pobjeda faceova bila očekivana.

Kenny Omega vs Jon Moxley
JR kaže first match like this in history. Zar ga nije bilo po ECW-u i CZW-u? Nebitno to. Meni je ovo malo previše krvi, gadosti i bodljikave žice i prelazi granice dobrog ukusa. Match je svakako odličan wrestling match, ne kritikujem ga, naprotiv uživao sam, ali ne volim baš da se ode ovoliko daleko. Da dam koji komentar na sam sadržaj main eventa. Hype se osjetio odmah kad su se naguravali da ne završe na miniranoj žici. Jasno da jedan dio ringa nije bio zamotan. Kad je Moxley izbacio Omegu match se otvorio. Prvo udarci onim bodljikavim štapom pa kendo stickom što daje Omegi šansu da kontrira, prouzrokuje eksploziju i raskrvari Moxleyevu facu od kantu. Izgledalo je jebeno. Uskoro je opet pucalo. Prolasci kroz sto nisu tako užasavajući kao onaj DDT sa aprona na žicu koja je dole bila. Tad sam se stvarno naježio. I šta je stvarno bilo originalno je kako su spriječili kick-out iz One Winged Angela, a svejedno Moxley je opstao u matchu dok nisu došli Good Brothers. Ne sviđa mi se što su svi matchevi na PPV-u imali neki interference. Kad je Omega retainao masakr se nastavljao. Kingston grli Jona, počinje vatromet i show se zatvara sa njima nepomičnim. Nevjerovatan prizor.

I eto ga. Odlično. Šta drugo reći? Ne žalim što sam pogledao i dao AEW-u šansu. Trenutno boljeg programa neću nigdje naći plus imaju publiku koje kad je onako malo daje prekrasne reakcije. Sutra ću reviewati i Dynamite, a od srijede sam redovan.
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 14 ožu 2021, 19:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Sherpa »

@dvw nemoj odgovarati, samo razmisli koliko si sjajnog wrestlinga propustio unazad zadnjih par godina samo zato što si bio tvrdoglav.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bitno je probit led :)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST I žene sam preskočio
Buuuuuuu
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la Markovic619 »

@DVW pogledaj NXT TakeOver: Vengeance Day, odličan show.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Revolution 2021

Post Postao/la DVW »

@Sherpa

Zanima me tvoje viđenje na onoliku brutalnost i krv u ME-u. Nije da sam sad šestogodišnjak koji će pizditi, ali previše je hardcore za kompaniju koja nema extreme predznak. Treba imati želudac za gledati onu bodljikavu žicu u koliziji sa tijelom.
Odgovori