Fyter Fest 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Maki »

Hangman Adam Page/Kenny Omega vs Private Party
Pa većinom je ovo bio by the books meč, ali dobili smo par trenutaka. Tipa kad je Kassidy Dropkickao Pagea na ringsideu a Page teatralno preskočio barikadu. Onda naravno Omega je primio jak Backbreaker i na kraju smo dobili najbolje trenutke: Kassidyeva kontra Buckshota i DDT Hangmanu na ringsideu i SSP Quena kad je Omega jedva spasio. Očekivan retain naravno. Solidno.
7/10

Lance Archer vs Joey Janela
Ovo je uglavnom bila egzibicija za Archera. Mada su lijepo predstavili da je Janela sam sebe zeznuo jer je probao nešto ilegalno što je navelo sudiju da ga spriječi i Archer je to iskoristio. Lijepo je bilo i kad je Janela kontrirao Crucifix i oborio Archera te kad su prikazali da su i faceovi morali varati da bi imali šanse jer je Archer toliko čudovište. Naravno i Janela je popio Crucifix Bomb kroz sto što je bilo kul, no generalno meč je više bio prikazivanje Archerove moći.
6/10

Bilo je smiješno gledati Allina kako se baca.

Lijep throwback sa FTW titulom.

FTR/Young Bucks vs Butcher/Blade/Lucha Bros
Početni sukob FTRa i Lucha Brosa je bio solidan, onda su Bucksi ušli i vidjeli smo lijep Neckbreaker na Bladeu. Kasnije je baš postalo spotfest. Bio je kul trenutak kad su Wheeler i Nick kombinovali Superkick i Dragon Suplex i Wheeler je ostao u Bridgeu za pin, a Pentagon ga pokosio Double Foot Stompom. Buildali su da će FTR i Bucksi pući no fino su napravili da su tokom cijelog meča dobro sarađivali te su čak skupa radili finishere tipa Goodnight Express. Prejako je bilo i kad su svi skupa ubijali Bladea. Naravno prejak Canadian Destroyer Fenixa na sve na ringsideu. Na kraju su ipak napravili grešku sa onim Superkickom što su Lucha Bros iskoristili i dobili meč. Zabavan meč.
9/10

Lol Swole.

Nyla Rose vs KiLynn King/Kenzie Paige
Squash ali je Nyla imala lijep Spear.
N/A

Nemam pojma ko joj je menadžer.

Kad je Cabana napadnut? Kažu prošle sedmice ali ja se ne sjećam da je on i bio na showu.

SCU vs Dark Order/Colt Cabana
Run of the mill. Na početku SCU dominirali, onda je Cabana ušao i DO su ga probali ohrabriti no nije mogao pa je Grayson morao varati da Cabana preuzme inicijativu. Onda smo vidjeli kasnije lijepe scene kad je Brodie Superkickao SCUovce, prelijep Cutter Kazariana, naravno onaj Cabanin pinfall break up na što se Daniels pretjerano začudio što nema smisla. Naravno Dark Order je pustio Cabanu da uzme pin očekivano.
6/10

Lol Britt je fenomenalna idalje. Kako je sellala udarac papirom.

Chris Jericho vs Orange Cassidy
Dosta bolje od očekivanog. Mislim da je to zato što nisu puno išli na onaj obični Cassidyev shtick već samo malo na početku. Jericho je nakon prvog Liontamera preuzeo inicijativu što je u tom trenutku usporilo meč no kad se Cassidy vratio...oh boy. Prejak fakeout sa Superkickom, onda Splash i kasnije Diving DDT. Naravno očekivan upad i Best Friendsa u meč. Stretch je bio fenomenalan. Cassidy sa Michinoku Driverom pa opet DDT, sjajno. Kickout nakon Codebreakera je opet imao problem kao i na NXTu. Takav kickouta mora biti na 2,99. Ovdje nije bio. Jericho je opet probao sa Liontamerom, Cassidy kontrirao, ali naravno Jericho dobija na kraju. Lijepu priču su ispričali. Jericho kao iskusni veteran koji je potcijenio protivnik, ali ipak uspjeva na kraju, a Cassidy kao underdog koji krije svoju punu sposobnost. Sjajno.
9/10

Ne znam, bilo je super stvari, ali sveukupno mi je ovo više kao regularni Dynamite nego neki specijalni event, no hajde ipak ću dati ocjenu više nego što realno jeste jer sam se zabavio.
7/10
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10183
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Fyter Fest 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Page & Omega vs. Private Party: 4
Archer vs. Janela: 3.75
Butcher, Blade & Lucha Bros vs. FTR & Young Bucks: 4.75
Nyla Rose vs. Kenzie Paige & KiLynn King: 1
Dark Order vs. SCU: 3
Cassidy vs. Jericho: 4.25
Odgovori