Fyter Fest

29.06.2019.

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Melloo »

Od citavog eventa nema nista sto bi ti reko ne gledaj.Nist anije ispod 3 zvjezdice.Pogledaj sve vala
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Može li mi neko,molim vas reći,šta vrijedi odgledat?
imaš recenziju, imaš komentare u temi. ljudi su već manje više rekli, barem oni koji su gledali
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Od citavog eventa nema nista sto bi ti reko ne gledaj.Nist anije ispod 3 zvjezdice.Pogledaj sve vala
Ovo, šteta bi bilo ne pogledat cili event ako imaš vrimena.

Mogu li i pohvalit dužinu eventa? 3 ipo ure, 2 ipo ako priskočiš preshow, ideala :pray:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Od citavog eventa nema nista sto bi ti reko ne gledaj.Nist anije ispod 3 zvjezdice.Pogledaj sve vala
Ovo, šteta bi bilo ne pogledat cili event ako imaš vrimena.

Mogu li i pohvalit dužinu eventa? 3 ipo ure, 2 ipo ako priskočiš preshow, ideala :pray:
Meni je skroz brzo prosao event.
Taman sta ocekujes od B level PPV.Nastavak u pricama, predstavis neke nove.
SInoc su
Darby
Private Partya
Nyla Rose
Laredo Kid
svi redom izgledali jebeno fantasticno bez da su pobjedili
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma show je sve šta je triba bit, kad ti je u biti jedina greška to šta si da jednom meču na preshowu preveliku minutažu to je vridno svake hvale. I tako mi je drago šta su uspostavili time limit draw kao finish :pray:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la TheBesir »

Hvala na savjetima,i odlučio sam pogledati cijeli show.Za večeras samo odlučio odgledati Buy In.

SCU vs. Best Friends vs. Private Party (Kassidy & Quen) - Šta očekivati od ovakvog meča? Naravno zabavan meč,bilo je lijepih poteza,samo mi se nije svidjelo to kako su samo 2 borca u ringu,a ne 1 iz svakog tima.Stvarno me to ljuti..

Allie vs. Leva Bates - Nisam fan ženske divizije,a ovaj meč je bio loš.Pogotovo kraj,nekako spor odrađen.

Michael Nakazawa vs. Alex Jebailey – Hardcore meč - Čovječe koja ludnica,ovo je bilo genijalno.Nakazawa sa njegovim stvarima kao i Jebailey su pripremili stvarno zabavan meč,sa dosta dobrih stvari.Možda je bilo loše sellanje al sve u svemu,zabavan meč.

S obzirom da za većinu ovih nisam nit čuo,logično,nit sam ih gledao,ovo je bilo poprilično zabavno.Sutra mi ostaje čini mi se 6 mečeva,propustio sam NXT radi ovog,nadam se da me neće razočarat.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10548
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la HunterDX »

Meni se svideo ovaj event, ništa posebno, ali sasvim korektno.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Roman Empire »

Vijesti nakon showa:


Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

Pa nikada nije bilo ni kazno da je Fyter Fest rasprodan. Štoviše, otvarali bi novu prodaju tribina tak kad bi se ona trenutno na ponudi popunila. To je i Dave potvrdio još prije mjesec i pol, ili tako nešto
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10548
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Fyter Fest recenzija

Post Postao/la HunterDX »

Složiću se sa vama, i da dodam da ne treba previše očekivati od B showa, bar ne sada, sve je ovo uvertira za ono što sledi, lepo je od njih što nas postepeno upoznaju sa svojim wrestlerima i načinom rada, sve je ovo u cilju podizanja hype-a za nedeljne epizode i trenutno su na pravom putu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

Cody vs Darby Allin
Očekivao sam malo više. Bilo je interesantnih stvari. Cody je igrao odlično arogantnog siledžiju. Svidjelo mi se kad je ono poslao Allina kroz konopce, kad je radio sklekove u ringu i kad je na kraju stavio Allina u onu vreću. Odlično odigrano. Allin je imao dobar work na Codyjevoj šaci, pogotovo Headbutti, ali moglo se na tome malo više zadržati. Allin je dobro predstavljen kao neko ko može dosta izdržati. Cody je dominirao no to je i logično, ipak je veći od Allina. No, meč je imao i dosta problema:

1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?

2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.

3. bilo je praznjikavih dijelova.

Onaj chairshot Spearsa je još rano komentarisati pošto ne znamo još kako će se to dalje odvijati.
8/10
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?
A mislim, tribalo je onda i stavljanje Allina u onu vreću isto tako, volia bi doduše da to nekako uklope u priču da se suci boje Codya :mrgreen:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST 2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.
Puno toga je tu bilo čudno odrađeno, komentatori nisu uopće stavljali over to da će Allin možda odgurat na draw s Codyem, realno nije mu ni Spears pomoga s chairshotom jer je priča odma prestala bit "Allin je izdrža 20 minuti pakla protiv Codya" i postala chairshot u glavu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?
zato što ćeš imati puno manje takvih stvari u AEWu, barem mi tako izgleda. da neće svaka pizdarija koja se dogodi biti dq
Maki je napisao/la:QR_BBPOST 2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.
zato što su stvorili dobru dinamiku, hoće li odraditi pin prije zvona. Meni je taj dio bio sjajno odrađen. jedna sekunda ili 100 sekundi - konačni rezultat je isti - neodlučeno. A cijeli meč je bio napravljen tako da je allin pobirao batine.

@Eumaus The Swineherd meni ne smeta što to nisu komentirali, da jesu ja bih odmah rekao da će biti remi. u budućnosti bi trebali. ovako su nam pokazali da je to mogućnost (show, don't tell princip)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po meni je bolje ako komentatori to stavljaju over al nije mi nešto posebno bitno u smislu bia bi + da su to napravili al nije - šta nisu. Puno više mi je smetalo to šta je Spears ukra sav heat jadnom Allinu :mrgreen:
slika
Odgovori