Fight For The Fallen

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finalni card za večerašnji Fight for the Fallen event

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovaj Librarian gimmick i Brandi u ringu su kurac, ostatak carda izgleda skroz ok.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Sherpa »

Nema potrebe za sada, ovo su manji showi, a oni još nisu ni krenuli kako spada.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Melloo »

Gledao sam oba evanta i bilo je razlicith stvari na stejdzu.Ljudi zaboravljaju dasu oni jos startup kompanija koja gubi novce.Ne mos to trosit na stage.Vidjelo se u BTE jbt bucksi i Rick Knox skupljaju merch i stavljaju u kamione.Jos su oni mnogo mali
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

Ovo je trajalo 5 sati? Bokte mazo, pa Manija je bila samo 2 sata duža.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la ejdzejp1 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je trajalo 5 sati?
there goes my interest to watch the show. šteta, vjerovatno ću opet pogledati par mečeva i to je to.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

MJF, Shawn Spears, Sammy Guevara vs Joey Janela, Darby Allin, Jimmy Havoc
Zabavan opener u kojem je bilo dosta kul momenata. Janelin German Suplex nad Guevarom kad ga je poslao u corner, kad se Janela poslao u corner, ona fenomenalna Guevarina serija kad je riješio i Janelu i Havoca van ringa, a onda odradio Standing Spanish Fly Allinu. Isto tako ona sekvenca između Spearsa i Allina kad je Spears odbio da se bori sa Allinom je bila kul, MJFovo prozivanje Spearsa Perfect 10 tauntom je bilo zabavno. Meč je lijepo tekao, bilo je tu dobrih stvari, ali mi je izbor pobjednika meh. MJF i Spears su tokom cijelog meča bili na ivici da se pobiju, dok su ovi drugi uz izuzetak onog Darby-Havoc momenta radili besprijekorno i na kraju izgubili. Nema baš smisla, kontam da su htjeli Spearsu dati pobjedu, ali mogli su ga bookati u neki 1 na 1 meč. I ne sviđa mi se što je Allin popio pin, toliko su gradili to da je izdržao protiv Codya i sad pije pin. Ali, sve u svemu, dobar meč. E da, i stalno spamanje pokazivanja srednjeg prsta je prilično cringy.
8/10

Brandy Rhodes vs Allie
O bokte trainwreck. Početak meča uopšte nije ni prikazan jer se fokusiralo na Awesome Kong. Pola poteza je promašilo za metar, ali su sellali, recimo onaj Allien Enzugiri na početku meča je najbolji primjer. Jedini neki pamtljivi dobri momenti su bili onaj Brandin Snap Suplex i Allien Superkick trčećoj Brandi. Kad uporedim Allien Sliding Elbow sa Sliding Elbowom Kairi Sane...nebo i zemlja. Očekivano Brandi dobila. Nadam se da neće biti AEW Stephanie, ali mislim da nažalost hoće. Aja i Awesome imale fin Kong staredown na kraju, ali ne može popraviti loš utisak ovog meča.
3/10

Dark Order vs Jungle By/Luchasaurus vs Jack Evans/Angelico
Jebem ti watchwrestling, na par trenutaka video se krenuo loopati pa mi je to poremetilo flow meča i izbacilo me iz elementa. Meč je bio veoma dobar sa tonom zabavnih spotova. Na početku meča kul spot mi je bio kad je Uno stavio Jungle Boyevu nogu u ruke sudiji i onda odradio Hanging Neckbreaker. Angelicovo ohrabrivanje Evansa da uđe u sukob sa Luchasaurusom je bilo presmiješno. Bilo je i dobrih top rope poteza tipa onaj Una i naravno onaj finalni Fatality Dark Ordera. Luchasaurus i Jungle Boy zvijezde meča definitivno, tona prejakih momenata, spotovi onog Marka Stunta su isto bili presmiješni, Hurricanrana je bila hilariozna. Dark Order mi se isto iskazao. Njihovi double team manevri su bili prejaki, pogotovo ono na kraju meča kad su riješili i Boya i Saurusa. Evans i Angelico su mi se nekako izgubili, imali su par kul spotova i onaj Assisted 450 je bio prejak, ali su ih druga dva tima nekako zasjenila. Dark Order dobio, ne znam ništa o njima pa ne mogu ništa ni reći. Kul tag team meč.
8/10
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la ~MandyRose~ »



vise nego botch je sam rasizam koji je ova "zlatna indie darling" pokazala svijetu
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

Samo zato što je Britt Baker botchala ne znači da su botchevi Carmelle, Evans i ekipe išta bolji. Pitanje je koliko često botcha neko kao Britt Baker, a koliko ove WWEovke. I koliko je dobrih mečeva ko dostavio.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la ejdzejp1 »

Kenny vs CIMA - bilo bi bolje da Kenny nije bio Superman, da su malo skratili meč i da CIMA nije uradio 10 Meteora previše. Svejedno jako dobro, svidjelo mi se kako su se poklopili. ***1/2

YB vs Cody & Dustin - u suštini prihvatljiv main event, iako sa puno ne baš dobrih stvari. Najveći problem je bio što je meč išao preko 30 minuta samo zato da bi išao preko 30 minuta. I Cody opet shoota na WWE, na zapadu ništa novo. ***
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la AlenB »

pogledah i ja čitav show

solidno je bilo, najbolji mi je meč Omega vs CIMA i on mi je na ****, jedina loša stvar na showu bio je Brandi Rhodes meč
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Fight for the Fallen recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

Adam Page vs Kip Sabian
Ovo je definitivno bio pro wrestling meč. Sa tehničke strane ne mogu ništa zamjeriti, meč je odrađen korektno, ali je sve to bilo neinspirisano, generično, run of the mill. Jedini momenti koji su se istakli su ono kad je Sabian zamalo poljubio onog lika u publici i kad ga je Page Powerbombao preko konopaca na rampu. I skontao sam da Sabian ima bolji Diving Foot Stomp od Balora. Page očekivano dobio, ali za meč koji je trajao 19:03 trebali su pokazati puno, puno više. Jericho stvarno loše izgleda lol.
6/10

SCU vs Lucha Brothers
E ovo je već bilo dosta bolje. Taunt off Skya i Pentagona je bio zabavan, ali ŠTA JE JEBENO BILO ONO SA DANIELSOM? KAKO ONO NIJE DISKVALIFIKACIJA? Progutao bih da je samo gurnuo Luche, ali on je napravio Moonsault i njegov tim nije diskvalifikovan. Predebilno. Ocjena meča ide dole zbog ovoga. Ali pored toga, ostalo je bilo odlično. Superkickovi i Chopovi Lucha Brothersa, double teamovi, sve super. Pogotovo mi se svidio onaj SCU double team Assisted DDT. Vrlo dobar meč sa tonom dobre akcije osim tog spota sa Danielsom. Publika je reagovala slabije nego što sam očekivao na onaj izazov Bucksima.
8/10

Kenny Omega vs Cima
Dobar meč, ali par minuta predug. Da se razumijemo, bilo je tonu dobrih stvari, onaj Cimin kick kojim je razbio Omegi nos, pa ona Meteora na ringsideu, pa onda izmjene V-Triggera i Meteora. Meč je odlično tekao, vidjelo se koliko je Omegi stalo da uzme tu pobjedu, a Cimi da se dokaže. Omegin work na Ciminoj nozi je isto bio dobar i odlično su to napravili. Svidio mi se i Omegin Perfect Driver Backbreaker i onaj Cimin Mexican Pin koji je dobio najbolji near-fall ikad. Očekivano Omega dobio, ali meč bi bio bolji da je bio nekih 20, a ne 25 minuta. Mislim da bi bio kompaktniji, ali i ovako je dobro.
9/10

Jerichov promo je bio tako-tako. Počeo je grozno sa onim Jacksonville punovima, ali je onda onaj dio kad Jericho objašnjava zašto mora dobiti fenomenalan. Tačno se vidjelo da se Jericho ustvari boji da je njegovo prošlo i da želi pokazati da nije tako. E da, i ono konstantno pokazivanje srednjeg prsta je grozno. Prekinite sa tim. Drago mi je što buildaju taj Page-Jericho meč. Biće u sjeni Omega-Moxley, ali makar neće biti toliko.

Ostao mi je ME. Za sada je show OK, ali ništa specijalno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidim da su na cagematch puno slabije ocjene nego za DoN.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

The Young Bucks vs Cody/Dustin Rhodes
Šta reći? Prvo, ovo nije tipični Bucks brzi spotfest, upravo suprotno. Meč je išao dosta sporo. Prvih 20 minuta se može podijeliti u dvije velike sekvence: dominacija Bucksa nad Dustinom i rad Rhodesa na Mattovoj ruci. No, i tu su ispričali dobru priču. Bucksi nisu ozbiljno shvatili Rhodese i nonšalantno su napadali Dustina te su čak govorili da je to prelako. To ih je koštalo kad su Rhodesi preuzeli dominaciju. Kasnije se meč ubrzao. Svidjela mi se ona sekvenca Nicka Jacksona kad je Stompao Dustina, a onda Codyu u corneru napravio Backstabber. Ili kad su imali one izmjene submissiona, prvo Bucksi sa Sharpshooterima, a onda ova dvojica sa Figure Fourovima. Svidjele su mi se i krađe poteza. Moram spomenuti i onaj pokušaj Meltzer Drivera koji je Cody spriječio Enzuigiriem. Kul je ispalo. Stretch je bio okej, oba tima su ispala jaka. Bucksi naravno dobili, očekivao sam da će Dustin primiti pin, no svejedno. Dakle, meč je bio veoma dobar sa dobrim momentima. Sad idem na stvari koje mi se nisu svidjele, a to je ono poslije meča. Nema mi smisla da odjednom sad nastaje taj nekakav respect između timova, a tokom meča su pljuvali jedni druge, Bucksi ismijavali Rhodese, Cody kaišao Buckse itd. Sori, al ne pije mi to vodu. To je bilo i poslije Cody-Dustin na DoN i ni tamo nije bilo dobro. Konzistentnost. Isto tako dajte malo razgraničite heel i face uloge. Znam ja da je kul biti opasni tweener, ali recimo u ovom meču ko su bili faceovi, ko heelovi. Dobro, ovdje to nije bio problem, ali može biti ako nastave sa tim. Ali hajde, MOTN je ovo bilo.
9/10

Onaj Omegin promo nisam skontao, al nebitno. FFtF je bio dosta slabiji i od DoN i od Fyter Festa, bilo je dobrih mečeva, ali bilo je i onih koji su bili grozni (Brandi-Allie) i onih koji su podbacili (Page-Sabian). Show dakle prosjek, ali ono, ne može svaki AEW show biti fenomenalan.
7/10
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Melloo »

@Maki omega je izasao cutati promo jer je mislio da je show otisao off.Uvijek on to radi poslije svakog eventa i u njpw je isto radio.Ima on ono
Bang goodbye and good night
Odgovori