All in

September 1st

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All In recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1614
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

All in

Post Postao/la Mortiis »

procitao negdje komentar da je bilo dosta gledatelja i da je atmosfera bila dobra (nabrijanija nego inace u danasnjem wrestlingu)...pa reko ajd da pogledam bas..i bome me nije razocaralo, dapace...
Okadin meč mi možda nije bio baš nešto...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST atmosfera bila dobra (nabrijanija nego inace u danasnjem wrestlingu)
da, na žalost ot moramo prihvaatiti, al to nije samo u wrestlingu, nego i među drugim sportovima. nekada paklene atmosfere stadiona polako postaju kazališna publika. malo me to žalosti
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Wulf7X »

Vrlo često to čujem, ali jbg ne možeš publiku kriviti za tako nešto. Većina ljudi nisu otišli kao navijači ili da prave atmosferu što reče nego kupe kartu i odu da gledaju taj show.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

dave (uzmite u obzira da je on bio na eventu)

Briscoes vs SCU- 3.75*
Over Budget Battle Royal- 4*
Cross vs MJF- 2.75*
Daniels vs Amell- 2.75*
Women’s four way- 3.25*
Cody vs Aldis- 4*
Page vs Janela- 4.25*

Lethal vs Flip- 3.5*
Omega vs Penta- 4.5*
Okada vs Scurll- 4.25*
Golden Elite vs Mysterio/Fenix/Bandido- 4.5*
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ocjene su i reflektivne toga, nagađam da bi i ja uživa u svim mečevima više nego jesam da sam bia tamo.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Wulf7X »

nema six stars meča...jel Dave ok :?
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la ejdzejp1 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST nema six stars meča...jel Dave ok :?
nije bilo u Tokyo Domeu jbg
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Marty Scurll was on "Prime Time" with Sean Mooney and squashed the rumors of the "over run":

“People are saying 14 minutes over. No, no, no, no,” Scurll replied. “The show ran 14 minutes over. A bunch of the other matches went over. But I guess our match is crucified because obviously we were the match on just before last?”

Scurll also claims Nick Jackson approached them before the match and said to not cut anything. They were told to “do what they do.”

“The Villian” says the reason he didn't join the others after the show was over in the ring is because he was showering down

“I didn’t know what was going on,” Scurll explained. “I was in the shower. I didn’t have a clue!”
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la ejdzejp1 »

evo i od mene neki brzi pregled showa

SCU vs Briscoes - super tag meč za otvaranje, Briscoesi su super odradili posao u skupljanju heata, a Sky i pogotovo Kazarian su podigli publiku na noge. ***1/2

Over Budget Battle Royal - mislim kako ću se složiti sa većinom i reći da je ovo najbolji BR meč kojeg sam gledao. Mnoštvo sjajnih trenutaka i Bully Ray kao sjajan heat magnet koji je učinio Flipovu pobjedu još boljim trenutkom. ***1/2

Cross vs MJF - solidno sa par dobrih poteza Crossa, ali ništa više od toga. **3/4

Daniels vs Amell - puno bolji performans Amella nego što sam očekivao. Jeste bilo nekoliko nesigurnih trenutaka, ali skidam kapu za ona 2-3 spota, vidi se da se potrudio. Daniels je isto bio super u ulozi vođe kroz meč. **3/4

Blanchard vs Green vs Baker vs Rayne - dobar meč. Trudile su se i iako je bilo par diskutabilnih trenutaka zadržale publiku, digle meč na nivo vrlo dobrog i onda se desio kraj koji mi je znatno spustio dojam. ***

Cody vs Aldis - face Cody u ringu > heel Cody u ringu. Ne znam zašto, ali po meni je ovdje pružio bolji performans od skoro svih mečeva iz heel runa. Meč je bio puno bolji nego što sam očekivao, iako nikakav MOTYC ili nešto slično. Sjajno su ga predstavili, imali vrhunsku atmosferu, pametno odradili posao u ringu i dali nam feel good trenutak (iako bi bilo bolje da je završilo finisherom). Ja zadovoljan. ***1/4

Janela vs Page - sjajno su odradili spotove, ali dijelove između nisu dobro popunili. Činilo se kao kupovina vremena za sljedeći veliki spot. Svidjeli su mi se callback spotovi na BTE i povratak Ryana je bio predobar. ***1/2

Lethal vs Gordon - Flip Hogan je bilo nešto najjače ikad. Zabavan meč, pogotovo priča sa Lethalom kao podvojenom ličnosti. ***

Kenny vs Penta - odličan meč, iako mislim da bi u nekim drugim uslovima pružili i bolji. Bilo je par brutalnih poteza (prije svega Package Piledriveri) i nekoliko odličnih sekvenci. Nije mi se svidjelo to što je Kenny kickoutao iz toliko velikih poteza iako su to bili odlični nearfallovi, a takođe mi je zasmetalo i to što je Penta Kennyu 'slomio ruku' a ovaj je tu istu ruku pola minute kasnije normalno koristio. Povratak Jericha je bio izvanredan jer je bio neočekivan i super su odradili posao sa maskiranjem. ****

Okada vs Scurll - Arthur i Trevor su napokon dobili svoje. Jako dobar meč, sa meni lično predugim prvim dijelom ali odlično odrađenom završnicom i ispričanom pričom. Stop The Rain spot bi mi bio još bolji da nisam vidio tu ideju par dana ranije ali i ovako je bio super. ***1/2

Golden Elite vs Mysterio, Bandido & Fenix - tako mi je žao što ovo nije imalo više vremena. Dobio sam flashback onog six-man taga iz PWG-a od prije dvije godine. ***1/2

Po meni dobar show, sa kvalitetnim wrestlingom iako fokus nije bio na tome nego na pričama sa BTE-a. Od showa sam dobio upravo ono što sam želio.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12173
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All in

Post Postao/la Rio146 »

Earlier today Cody Rhodes took on Delirious aboard Chris Jericho's "Rock & Wrestling Rager Cruise". Following the bout, Cody took the microphone and addressed the crowd. Wrestling Inc. can confirm that during his address, Cody told the cruise full of fans that he had no intention of signing with WWE. He also promised that he will be doing everything in his power to bring everyone an All In 2.
Yes Sir!
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

All in

Post Postao/la StevoLopata »

Upravo stiglo iz Chicaga na poklon od Starrcasta jer sam uzeo cijeli njihov paket na Fite TV-u :D
slika
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

kratko i brzo pitanje - netko zainteresiran za rewatch ovog eventa idući tjedan?

za doček DoN
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kratko i brzo pitanje - netko zainteresiran za rewatch ovog eventa idući tjedan?

za doček DoN
ja sam za
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All in

Post Postao/la Melloo »

ZA
Odgovori