Liga Prvaka 2019/20

Nova sezona najvećeg klupskog takmičenja

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Dynamite 7 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Zvezda je i ove sezone bila u geupi sa šampionom, da vidimo ko će biti sledeći. :mrgreen:
Nece se ove sezone ni plasirati u grupu.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @ Wulf7X Ti ladno tvrdiš da su imali sreće
a jesam li nešto slagao ili...Lion u 4. minutu promašuje stopostotnu šansu, u 17. pogađa stativu, to su potencijalnih 2-0 posle kojeg bi imali velike šanse da prođu dalje umesto toga oni primaju gol u sledećem napadu i ispadaju. PSG se takođe fino ispromašivao sinoć u prvom poluvremenu, čak je i Barcelona imala na početku utakmice fine šanse koje da su realizovali utakmica bi išla u drugom pravcu. Ako to nije sreća onda jebem li ga, neka bude da nije :D Sa sportske strane bila bi sramota za fudbal da Lion bunkerom dođe u finale pored kvalitetnog i napadačkog fudbala Bajerna, sa navijačke strane mi je žao što je Bajern osvojio hah :D

Takođe bih rekao ljudi se previše lože na nabudženu statistiku i nekih hiljadu golova Levandovskog, nekako je tužno da igrač koji nije u najvećoj meri zaslužan za uspeh tima pokupi sve zasluge umesto npr Gnabrija i Milera bez kojih ovo ne bi bilo moguće pa čak i Nojera koji ih je često vadio iz problema.
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 24 kol 2020, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Kad bi bilo sta bi bilo... :)

Mozda ovaj Bayern na nekim pozicijama nije jak kao 2012/13, ali ovo je isto masinerija koja melje. Ono protiv Barce bilo najbolje kretanje bez lopte koje ces ikada videti. Ljudi kad povedu sa 2:0 i dalje napadaju, ne prave bunker. U 90-tom minutu trce ko da je prvi. Nemaci imaju najbolji mentalitet sto se tice fudbala, kakvi crni Spanci i Francuzi.

Lewa imao sezonu zivota, ovo finale mu prva tekma u LS gde nije zabio. Svakako su i ostali zasluzni. Bayern je kolektiv i imaju najpametniju transfer politiku, gde uspevaju za male pare da pokupe sjajne igrace.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Jedino im m u mentalitetu pariramo, pogotovo ako mramo protiv njih igrati.

Mislim, bayern je uzeo lp uz sve pobjede. Nitko pijennih to nije napravio. Da je bilo na dvije tekme možda ne bi... Al ne isključujem...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ako to nije sreća onda jebem li ga, neka bude da nije
Jebo ga ti, Bayern da je pogadjao sve zicere dobili bi Barcelonu sa 12 golova, a ne 8 :mrgreen: Lyon da je sposoban pogoditi iz svih prilika koje naprave ne bi bili sedmi u Ligue 1 :mrgreen:
Slazem se da su i navedeni igraci igrali bitne uloge u ovome, ali kad napadac postigne bar jedan gol u skoro svakoj utakmici u kojoj je igrao, onda ima razloga da ga se dize jer je skoro pa odradio perfektnu sezonu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

sezona nam još nije gotova, ostalo je ovo

ako imate slobodnog vremena bacite pogled na prvo polufinale

https://www.uefa.tv/match/live/152000/2030156
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zanimljiva izjava da je Neuer goat golman. Meni osobno nije ni najbolji njemački svih vremena, kahn mi je bio bolji, a tu je bilo još malo more tip golmana da je zbilja teški reći najbolji.

Meni osobno je van der saar dok neke kao jašina nidam imao priliku gledati plus bila su neka drugačija nogometna vremena.
Postoje dve stvari koja stavlja Neuera ispred svih golmana (Casillas, Buffon...)
1.Period prime-a
Neuer je u prime-u bio ubedljivo najbolji to nije uopste preuvelicavanje. Njegov prime je bio 2013-2016 kad je bio NEVEROVATAN. Nikad nesto nisam video do tada i definitivno je bio jedan od glavnih aktera za osvajanje Lige sampiona 2013. godine i ovogodisnju ligu sampiona + Svetsko prvenstvo 2014. gde je igrao apsolutno fenomenalno, pogotovo u finalima istih takmicenja. 2014. je kao golman zavrsio 3. na ballon do'or listi, odmah iza dva GOATA, sto pokazuje ko je i sta je. Dovoljno pokazuje statistika da nije bilo Neuerovih odbrana 2016. godine bi Bayern bio u borbi za opstanak.
2.Uticaj
Manuel Neuer je (po meni) bio najutecajniji golman svih vremena koji je pokrenuo jednu apsolutnu revoluciju na toj poziciji. Pre se nikad nije desavalo da golman ucestvuje u organizaciji igre, sve dok se nije pojavio Manuel Neuer i krenuo sa time da i golmani mogu da ucestvuju u organizaciji napada. To koliko je bio spretan sa loptom u nogama pokazuje da je Pep Guardiola hteo da ga stavi u vezni red i da ga isproba tako, kad je prvenstvo vec bilo reseno i jedva je bio odgovoren od toga (Mislim da je to Flick izjavio), a kad takav majstor koji je znao da svojom taktikom kontrolise citavu utakmicu hoce tako nesto da uradi, onda znas da si majstor sa loptom. Danas sve cesce vidjamo golmane koji ucestvuju u igri (Ter Stegen, vidjao sam i allisona, Ederson), ali je pitanje koliko bi to bilo ostvarivo da to sve Neuer nije pokrenuo. Lep i sportski pozdrav :cool: :D
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zanimljiva izjava da je Neuer goat golman. Meni osobno nije ni najbolji njemački svih vremena, kahn mi je bio bolji, a tu je bilo još malo more tip golmana da je zbilja teški reći najbolji.

Meni osobno je van der saar dok neke kao jašina nidam imao priliku gledati plus bila su neka drugačija nogometna vremena.
Postoje dve stvari koja stavlja Neuera ispred svih golmana (Casillas, Buffon...)
1.Period prime-a
Neuer je u prime-u bio ubedljivo najbolji to nije uopste preuvelicavanje. Njegov prime je bio 2013-2016 kad je bio NEVEROVATAN. Nikad nesto nisam video do tada i definitivno je bio jedan od glavnih aktera za osvajanje Lige sampiona 2013. godine i ovogodisnju ligu sampiona + Svetsko prvenstvo 2014. gde je igrao apsolutno fenomenalno, pogotovo u finalima istih takmicenja. 2014. je kao golman zavrsio 3. na ballon do'or listi, odmah iza dva GOATA, sto pokazuje ko je i sta je. Dovoljno pokazuje statistika da nije bilo Neuerovih odbrana 2016. godine bi Bayern bio u borbi za opstanak.
2.Uticaj
Manuel Neuer je (po meni) bio najutecajniji golman svih vremena koji je pokrenuo jednu apsolutnu revoluciju na toj poziciji. Pre se nikad nije desavalo da golman ucestvuje u organizaciji igre, sve dok se nije pojavio Manuel Neuer i krenuo sa time da i golmani mogu da ucestvuju u organizaciji napada. To koliko je bio spretan sa loptom u nogama pokazuje da je Pep Guardiola hteo da ga stavi u vezni red i da ga isproba tako, kad je prvenstvo vec bilo reseno i jedva je bio odgovoren od toga (Mislim da je to Flick izjavio), a kad takav majstor koji je znao da svojom taktikom kontrolise citavu utakmicu hoce tako nesto da uradi, onda znas da si majstor sa loptom. Danas sve cesce vidjamo golmane koji ucestvuju u igri (Ter Stegen, vidjao sam i allisona, Ederson), ali je pitanje koliko bi to bilo ostvarivo da to sve Neuer nije pokrenuo. Lep i sportski pozdrav :cool: :D
Po meni je grijeh ikoga porediti sa Kasiljasom,on je po meni za klasu ispred Neuera pogotovo u svom prime-u.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Ko je najbolji to se nikad ne može znati jer će svako imati drugačije mišljenje i lični utisak, u svom prajmu mnogi golmani su bili vrhunski ali ako pričamo o tome ko je najveći dva imena dolaze u obzir (ne nisu Lav Jašin i Dino Zof :D ). Kasiljas i Bufon, igrači su top klubova preko 20 godina, preko hiljadu nastupa, njihov kvalitet uspeh slava uticaj i kako bi se to reklo legacy u fudbalu ih bez sumnje stavlja u sam vrh. Nojer je klasa ali fali mu kilometraža da bi mogao uopšte ući u konkurenciju... :)
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la emirates »

Mislim da ce i Neuer lahko uci u tu konkurenciju do kraja karijere. Jos 5 godina u Bayernu i proveo je tu isto vremena koliko i Casillas u Realu. Golem trag ostavio i u klubu i u repki. Imao je onaj period poslije povrede gdje nije bio nivou, ali je protiv PSG pokazao da kad je na 100% onda je vrhunski golman.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Naravno, zaboravio sam to da napišem, iako je uveliko u tridesetim i van svog prajma on je i dalje u odličnoj formi, golmani traju znatno duže tako da može još par godina igrati i osvojiti još par trofeja upisati nove nastupe oboriti neke rekorde možda još neku LŠ ili eventualno sa Nemačkom Euro ili WC :) Ako mu naravno Lord Karius ne uzme mesto u reprezentaciji :cool:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Dynamite 7 »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da ce i Neuer lahko uci u tu konkurenciju do kraja karijere. Jos 5 godina u Bayernu i proveo je tu isto vremena koliko i Casillas u Realu. Golem trag ostavio i u klubu i u repki. Imao je onaj period poslije povrede gdje nije bio nivou, ali je protiv PSG pokazao da kad je na 100% onda je vrhunski golman.
Možda sam subjektivan ali meni Neuer da brani jos 20 godina ne može ni blizu Kasiljasu.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Po meni je neuer igrao u dva ponajbolja tima koja sam gledao. bayernov naslov iz 2012/13 je po meni najbolji nogomet koji je neki klub igrao (a da sam ga ja mogao pratiti) i njemačka 2014 na sp u brazilu

Al opet, subjektivno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori