NWA Power

tjedni show

National Wrestling Alliance
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la Maridius98 »

Odlgedamo sam prvu epizodu nove sezone tj 16tu epizodu Dealer vs. Villain i zaista ne znam šta da mislim. Pored toga što smo imali dva jako kratka meča i mnogo promo materijala, dosta stvari ima ovde koje mi se sviđaju i dosta stvari koje ne.

Pre svega vidim da NWA ima jako puno potencijala da se razvije kao ozbiljna kompanija. S obzirom da su krenuli bez ičega, sada su se razvili u jednu vrlo interesantnu promociju. Ipak mi se čini da ne znaju šta žele da urade. Imaju jako zanimljiv pristup, tu pre svega mislim na epizodni karakter najsličniji Lucha Underground, ali ih koči taj starinski pristup. Mnogo dugo NWA nije imao nikakav kredibilitet. Već od početka devedesetih, pre nego što sam se ja rodio je počeo fijasko i sve vreme se samo pogoršavalo. Malo su bili zastupljeni na početku TNA, ali jako brzo tonu nakon toga.

Sad taj starinski pristup nekome može da bude simpatičan, meni nije. Ne mogu da zamislim Martija kako uopšte funkcioniše na onakvom tlu, možda jednostavno nisam navikao. Imaju odlične kečere, neke meni skroz nepoznate, neke stare face. Drago mi je što su tu likovi poput Stu Benneta, Damian Sandowa (Aaron nešto ne mogu sad da se setim), Eli Drake i naravski legendarne Meline. Nova lica su meni nepoznate, ali mislim da je ovo odlična platforma za lansiranje njihove karijere. To je nekako i najveći problem. Sve vreme mi se činilo kao da je ovo B produkcija, i kao da se ponose činjenicom da su B produkcija.

Video sam u ovoj epizodi da su nakon prošlog PPVa imali nekoliko promena titula i novog televizijskog šampiona Ricky Starka. Drago mi je da se razviju u tom pravcu i da imaju nove šampione. Promo materijal mi je na momente bio toliko sumanut da mi se čak i svideo. James Storm kako zavija, Question Mark sa svojim karate potezima i Zicky Dice kao kompletna ličnost. Na momenta sam bio šta ovo gledam pa onda ovo je genijalno. I tako u krug. Glavni meč najavljen za sledeći njihov PPV je identičan prošlogodišnjem. Opet su manje više vrteli tu priču kako su bili prijatelji nekada, a sada više ne. Pošto sam tada pratio ROH imao sam malo više uvida u to šta se zapravo dešava, sada pojma nemam, mada vidim da Marti ima sada paralelno ugovor sa ROH i NWA. Pogeldaću sledeću epizodu, mada nisam pronašao nešto što bi me privuklo da gledam na dalje. Imao sam sat vremena da ubijem na jutjubu i do ovog je došlo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NWA Power

Post Postao/la Sherpa »

Jako puno ljudi voli taj old school pristup, i nisu krenuli baš od nikud. Imaju oni ogromnu povijest iza sebe
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jako puno ljudi voli taj old school pristup, i nisu krenuli baš od nikud. Imaju oni ogromnu povijest iza sebe
Imaju istoriju svakako, ali nisu bili relevantni od 90ih. Od kad gledam kečere (poslednjih 17 godina) ne pamtim da je iko spominjao savremeni NWA.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NWA Power

Post Postao/la Sherpa »

slažem se, nije. ali nisu da baš nemaju ništa iza sebe. imaju puno, puno toga. i baš zato što su svjedni toga gdje trenutno jesu u wrestling piramidi su krenuli uz youtube. da su dogovorili neki deal s nekom lijevom tv kućom, ne bi bio nikakv buzz oko njih.

meni se jako sviđa old skul pristup, zato što su jedini koji to imaju. drugačiji su. a to je po meni uvijek dobro.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni se sviđa starinski pristup baš zato jer odskače od svih drugih kompanija.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NWA Power

Post Postao/la Markovic619 »

Vracaju show 23.03. i izgleda da ce biti na FITE-u
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ajd drago mi je da nije nešto loše :clap:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Vracaju show 23.03. i izgleda da ce biti na FITE-u
:dance: :dance: :dance:
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la SwitchBlade »

Svakako odlične vijesti.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NWA Power

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bez publike je Power?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NWA Power

Post Postao/la AleksaVP »

Mislim da je sa publikom
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NWA Power

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

S vremenom sam prestao gledat, al kad je krenulo gledao sam i bilo je jako cool. Ako se dobro sjećam prvi main event je bio Aldis vs Tim Storm sa stipulacijom da ako Storm izgubi više ne može na World Titulu.

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: NWA Power

Post Postao/la Sherpa »

Večeras krećem s gledanjem NWA, nešto po uzoru na retro gledanje LU, samo što ovog puta to nije grupni projekt nego privatni. Želim odgledati sve ovo što je NWA napravio od kada je corgan preuzeo (ujedno i stvoriti bazu ovdje na forumu). Ako još netko hoće gledati, slobodno - javite se. Isto planiram kasnije na isti način gledat mlw, a ako budućnst dozvoli i neke druge kompanije :).
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NWA Power

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Uživaj :)
Odgovori