AEW Rampage

Petkom na TNT-u

All Elite Wrestling
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la Wulf7X »

Ne, ni sa njim nije bio u previše prijateljskim odnosima...zapravo Punk je buthurt što su ga onako šutuli iz main event scene i vratili na džober poziciji još ako uzmemo u obzir sudski spor i način na koji je otišao ne bi vraćao uopšte u toj kompaniji.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17665
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

9.91 za promo :shifty:

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13930
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la AleksaVP »

Ne znam koliki je udeo Tripsa u Punkovom odlasku ali veroavtno da ima nečega tako da msilim da se nikako ne bi vratio u kompaniju.

Ide sada one more run Takera i Lesnara garant.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17665
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam koliki je udeo Tripsa u Punkovom odlasku ali veroavtno da ima nečega tako da msilim da se nikako ne bi vratio u kompaniju.

Ide sada one more run Takera i Lesnara garant.
Imat ćemo Legends Night svako malo :?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6706
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la SwitchBlade »

Jadnik, morat će živjeti s tim da će biti meme do kraja života.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la AlenB »

Sve vezano za Punka i return bilo je super. Naravno su da i trebali odmah ga na pocetku stavit jer bi inace publika otela citav show 'CM Punk' chantovima i ne bi ih bilo briga sve dok se on ne bi pojavio. Publika fantasticna. Promo odlican. Osim onog dijelq '2005. sam napustio pro wrestling, 2021 se vratio'. Previse hiperbolicno imo i previse time umanjuje ono sto je radio u WWEu, ispada kao da mu se tamo nista dobro nije desilo i da je 9 godina bio u crnoj rupi. Ostalo je bilo odlicno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

@alenb ja mislim da je to posljedica kako su se razišli. Kao i bolni prekid u vezi - mrziš sve zo, iako je jako dugo bilo dobro.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17665
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Osim onog dijelq '2005. sam napustio pro wrestling, 2021 se vratio'.
Ja na to gledam kao neki shoot na sports entertainment :think:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la emirates »

Vjerovatno bi Vince potvrdio tu izjavu, svakako za sebe stalno govore kako oni nisu pro wrestling.

Povratak je bio jako kul, odlicna odluka da to odmah na pocetku showa odrade. Iako mi se nakon citave one situacije sa Cabanom + druge price koje su se vrtile oko njega Punk ne cini bas kao najbolji lik, pa samim tim vise nisam nesto mnogo zagrijan za njega, bio je jako dobar hrvac i tu nema dileme. S druge strane, proslo je 7 godina od tada, pitanje je koliko on to jos ima u sebi. Ali svakako da je AEWu najveca akvizicija do ovog trenutka, privuci ce dosta fanova koji su se rastavili sa WWEom kroz zadnjih 7 godina.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

@emirates dugoročno je teško kazati, ali mislim da se možemo složiti da će ovaj meč dodatno podići darbya za budućnost
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la HunterDX »

Bilo je jako emotivno, sve je privuklo veliku pažnju, što pokazuje kakva je wrestling zvezda CM Punk.
E sad, ono odbacivanje WWE karijere je kontradiktorno čitavom njegovom povratku. Tamo je postao to što jeste, imao jedan od najjačih prinoa, postao jako popularan 2011. A onaj odlazak 2014 je doveo do ovakvom povratka.
Kapiram da je ovo bilo lično i da je u prevodu rekao da ih boli kurac za njih, gde je u pravu, samo mislim da je mogao da ih spusti na finiji način.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9285
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la KOMANIA »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOSTOsim onog dijelq '2005. sam napustio pro wrestling, 2021 se vratio'. Previse hiperbolicno imo i previse time umanjuje ono sto je radio u WWEu, ispada kao da mu se tamo nista dobro nije desilo i da je 9 godina bio u crnoj rupi.
Možda je to prozivka na račun WWE-a što se i oni ponašaju kao da nijedna druga kompanija ne postoji. Styles, Nakamura, Joe, Balor, Owens, Zayn, Rollins, Bryan... Svi oni su bili deo neke kompanije (TNA, NJPW, ROH...) Ali se WWE ponaša kao da su ih oni stvorili i ne spominju sve to.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW: Rampage #1 (13/08/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

http://prohrvanje.com/aew-rampage-1-13- ... recenzija/

Da odgledam dve epizode Rampage-a, pa se vraćam na Dynamite.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5394
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la ante »

Mislim da je najbolja stvar u vezi Punka bila kako je ladno ignorirao onog Brock Lesnar tipa. :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Projekcije brojki na nekim područjima su osjetno bolje nego za debi epizodu. Sutra će biti službena brojka. Koje su vaše projekcije?
slika
Odgovori