Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Joj da i turnir je krenuo. Neću imati vremena da gledam sve, pogledaću eventualno nešto ako bude baš hvaljeno.
Recenzija stiže, al reć ću ti samo da nema ništa must see na turniru, svi mečevi su bili kratki tako da nisu ni imali priliku napravit bog zna šta. Ne sumnjam da će finale bit odlično doduše.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nikako pogledati Utami-Bea i DDM ME. Sutra ću valjda i vidjeti kako je bilo. Ostatak mi se ne gleda. Loš card.
Od toga sam odusta, šta dani dalje idu manja mi je volja za gledat.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Utami Hayashishita vs Bea Priestley
Vrlo dobar meč. Dostojan za world titulu. Počelo je običnim izmjenama a krenulo se brže kad je Bea DDTala Utami sa aprona na ringside, bacila se Double Foot Stompom a onda preko Utami postavila dasku i ponovila isti potez na dasci.. Onda je to u ringu nastavila Brainbusterom. Utami se vratila Ushigoroshiem na apron i Missile Dropkickom nakon. Ostalo što bih još izdvojio jeste prejak Bein German Suplex sa top ropea i Utamin fantastični Jumping Cutter out of nowhere. Meč je imao flow. Jedino što mi je zasmetalo jeste što je Utami bila supermen. Kickoutala je iz Plan B Drivera, iz Ocean Cyclone Suplexa, iz još jednog Drivera, primila mali milion Knee Strikeova uključujući i one sa otkrivenim koljenom. Naravno ona je i odbraila nakon Torture Rack Bomb Crucifx Bomb sekvence.
9/10

Bea se oprostila u stilu.

Maika/Himeka vs Giulia/Syuri
Ovaj meč je imao veće higheve od prethodnog ali je bio predug. Komotno se moglo skresati 5-6 minuta i bilo bi dosta kompaktnije. N samom početku Giulia je bila pod udarom, primala je Bodyslamove od Himeke ali vrlo brzo se to okrenulo. Imali smo spot gdje je Giulia povukla Maiku za kosu na apron i Backdrop nad Maikom na rampi. Solidni spotovi ali su izgledali premekano, Syuri i Giulia na tom rampa spotu nisu postigle da potez izgleda brutalno već je ispalo kao da su samo položile Maiku. Maika se vratila u meč Rock Bottomom i od tada nije bilo nekakvih sekvenci dominacije jednog tima. Himeka je radila dupli Torture Rack ali je primila prelijep Diving Legdrop od Syuri. U nastavku smo vidjeli pregršt dobrih dijelova. Himeka je Giuliu pukla Torture Rack Facebusterom, Giulia zaključala STF, ona i Syuri su imale i lijepu Double DDT kombinaciju. Maika je imala sjajan Corner Splash, ali je kasnije primila Double Arm Lock Facebuster. Himeka i Maika su imale i dobar dio kad su ubijale Lariatima. Maika i Syuri su pri kraju imale lijepu sekvencu. Syuri je rokala Maiku High Kickovima, Maika zaključala Sleeper. Jedino što mi se ne sviđa je bio dio kad je Maika zaključala Sleeper i pustila ga da bi išla na pin. Zašto? Mogla je tu okončati meč. Na kraju su Giulia i Syuri uzele tag pojaseve. Zadovoljan sam pruženim ali opet smatram da je bilo predugo i da je to odmoglo meču jer mi je i pažnja popustila pri kraju.
9/10
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom Cinderella Tournament 2021 (10/04/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Malo kasni ali nema veze, vako je bliže drugom danu :D

http://prohrvanje.com/stardom-cinderell ... recenzija/
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Valjda stopiran Cinderella turnir zbog COVID restrikcija u Japanu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Valjda stopiran Cinderella turnir zbog COVID restrikcija u Japanu.
Ako je ja nisam vidia nikakve vijesti o tome, bar za sad :think:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Na redditu tako pišu nisam provjervao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

not great not terrible

slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17245
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la The A-Lister »

To je konačno ili postoji mogućnost da se još mijenja?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nagađam da uvik postoji mogućnost da se pomakne dok je korone.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Ko je favorit da uzme turnir? Nemam neku ideju.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da si me pita prije nego je AZM izbačena reka bi ona, ovako stvarno nemam pojma.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Ne vidim ko bi mogao biti. Možda Himeka pošto je bila runner up u 5star turniru.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Gleda mi se Stardom zadnjih dana a pošto su imali seriju novih evenata pogledao sam jedini meč koji mi se činio velikim.

Giulia/Syuri vs AZM/Momo Watanabe - Tag Titule
Meč je počeo tipično. Giulia i Momo su hrvale na parteru, AZM i Syuri imale seriju izbjegavanja udaraca, DDM su na početku imale inicijativu što je Syuri krunisala lijepim Double Underhook Suplexom. QQ su se naravno vratila, Momo je imala kul dio kad je objesila obe protivnice o corner i dropkickala ali je i primila Diving Legdrop od Syuri. Onda su Momo i Giulia imale jednu od boljih sekvenci u meču gdje je Giulia ovu išamarala ali je zauzvrat dobila Roundhouse Kick i Rock Bottom. Lijep dio kad je Momo Octopus Hold okrenula i dovršila Meteorom. Eventualno još jedan Double Underhook Suplex ovaj put sa konopaca od DDM i onda je AZM ukrala show. Prvo je spriječila pin Double Foot Stompom, Hurricanranala Syuri glavom od ring a onda skočila na Giuliu preko pola ringa sa divnim Double Foot Stompom. Momo je onda nabila Giuliu glavom od apron što nije izgledalo pretjerano sjajno jer je bilo premekano. Stretch je bio dobar se izmjenama prednosti, imali smo AZMino hvatanje Giulie u submission, Giulin STF, gušenje sa top ropea, 2,99 kickoute. Na kraju je očekivano DDM dobio Giulin Brainbusterom na AZM. Vrlo dobar meč ali naravno ovo je tek obični event a ne veliki show pa nije to baš prva klasa.
8/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Koji botch Maike na Giuliji.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koji botch Maike na Giuliji.
Di šta?
slika
Odgovori