New Japan Cup 2021

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Činjenica da radi s dva skliznuta diska u donjem dijelu leđa je suludo. Pogotovo s rasporedom koji imaju.
otkad je Meltzer reportao to Okada je tejpao leđa i pretvorili su to u angle, pitanje je koliko je zapravo dijagnoza tačna i da li je baš u pitanju takva povreda
Pa, moguće, ali ne bih se iznenadio da je to stvarno istina. Objašnjava zašto nije na istoj razini kao prije.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (07/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Maridius98 »

Kakav maestralan meč Ishii/SANADA.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Dan 4

Yota Tsuji vs. Yuji Nagata
Veteran vs Young Lion mec. Iznad ocekivanja, Tsuji je napadao, Nagata je to kontrirao i na kraju je to lijepo ispalo. Nagata se bas otezano krece po ringu. ***

SANADA vs. Tomohiro Ishii
Mislim da je ovo mec koji je imao najbolji build-up. Zabavan mec, 25 minuta je proslo jako brzo. Bilo je dobrih razmjena. Zavrsni stretch je bio odlican. Na drugo gledanje bolji mec po pitanju price i storytellinga. Ishii je isao da probudi Sanadu ali je ovaj pokazao neku zivost samo kad je sudiju odgurnuo od sebe. Uz takav storytelling svidio mi se i no selling iako na prvo gledanje nije. Mec kao sto sam rekao je bio zabavan i brzo je proslo 25 minuta ali ipak za pola ocjene slabiji od meca Okade i Shinga ****

8/10
Zadnja izmjena: Markovic619, dana/u 11 ožu 2021, 02:17, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nagata se bas otezano krece po ringu.
Vidia bi tebe nakon 30 godina hrvanja i high kicka od Cro Copa :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Sherpa »

Zapravo bi njega bilo zanimljivo vidjeti među wrestlerima. Mislim, taj voz je prošao, pomisao je zanimljiva
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo bi njega bilo zanimljivo vidjeti među wrestlerima. Mislim, taj voz je prošao, pomisao je zanimljiva
Bolje da nije :mrgreen:
Aside from his kickboxing and mixed martial arts career, Cro Cop had a special appearance for professional wrestling promotion Hustle, which was owned by Dream Stage Entertainment along with Pride. During the New Year Hustle event on 31 December 2007, the babyface team of Ryoji Sai and Erica faced Kintaman and Kurodaman in a special "Dynamite Hardcore Hustle Match", where the wrestlers could access to weapons by playing a slot machine. When Sai and Erica scored the maximum prize, Cro Cop came to the ring to help them as a "living weapon." He executed a belly to belly suplex on Kurodaman and then hit Kintaman with his right high kick,[130] knocking him out and allowing Erica to pin him, after which Cro Cop cut a promo with the winners.[131] Despite the predetermined nature of the event, Cro Cop accidentally kicked Kintaman full force and caused him to be hospitalized.[132]
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Aside from his kickboxing and mixed martial arts career, Cro Cop had a special appearance for professional wrestling promotion Hustle, which was owned by Dream Stage Entertainment along with Pride. During the New Year Hustle event on 31 December 2007, the babyface team of Ryoji Sai and Erica faced Kintaman and Kurodaman in a special "Dynamite Hardcore Hustle Match", where the wrestlers could access to weapons by playing a slot machine. When Sai and Erica scored the maximum prize, Cro Cop came to the ring to help them as a "living weapon." He executed a belly to belly suplex on Kurodaman and then hit Kintaman with his right high kick,[130] knocking him out and allowing Erica to pin him, after which Cro Cop cut a promo with the winners.[131] Despite the predetermined nature of the event, Cro Cop accidentally kicked Kintaman full force and caused him to be hospitalized.[132]

Dobro da ga lijevom opalio nije :? :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (09/03/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ishii vs SANADA pustit Bucksima i reć evo kako se ubacuje priča u meč :lol:

http://prohrvanje.com/njpw-new-japan-cu ... recenzija/
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NJPW: New Japan Cup (09/03/2021) recenzija

Post Postao/la Markovic619 »

Moram ponovo pogledati mec Ishii vs Sanada :lol:
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (09/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

Halucinacija :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (09/03/2021) recenzija

Post Postao/la SwitchBlade »

Kasnije pogledam ME, sada imam velika očekivanja nakon čitanja recenzije. SANADA je vjerovatno trebao ovu pobjedu više, Ishii je oličenje tipa koji nikad ne može izgledati loše u porazu.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nagata se bas otezano krece po ringu.
Vidia bi tebe nakon 30 godina hrvanja i high kicka od Cro Copa :mrgreen:
TIL Cro Cop se borio protiv Yuji Nagate.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Bolje da nije
a jebiga ga, kad se očigledno nije mogao prešaltati mind setom, pošto je mogao i danas biti u tim vodama, i mogao je biti zvijezda.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST SANADA vs. Tomohiro Ishii
Mislim da je ovo mec koji je imao najbolji build-up. Zabavan mec, 25 minuta je proslo jako brzo. Ne mogu reci da sam razocaran ali ocekivao sam vise i mislim da mogu vise napraviti. Bilo je dobrih razmjena. Zavrsni stratch je bio odlican. Jako dobar mec ali mogu oni to i bolje ***3/4
pogledao opet, na drugo gledanje bolji mec po pitanju price i storytellinga. Ishii je isao da probudi Sanadu ali je ovaj pokazao neku zivost samo kad je sudiju odgurnuo od sebe. Uz takav storytelling svidio mi se i no selling iako na prvo gledanje nije. Mec kao sto sam rekao je bio zabavan i brzo je proslo 25 minuta ali ipak za pola ocjene slabiji od meca Okade i Shinga.
Odgovori