AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW: Dynamite/The Crossroads (03/03/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jade je zelena za popizdit al nije izgledala nesigurno/opasno ko Jax, tako da sve pohvale trenerima. Nyla bolji meč u AEW-u nije imala i koliko god bi tia ne mogu svu zaslugu za to svalit na Ryo. Prvi meč i u kojem je Nyla djelovala kao da pripada u turniru jer je do sad svaki ima jako čudan booking za nju. Za Ryo mi je drago, nevjerojatno da je tila u mirovinu :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Što je Lesnar dalje od AEW-a, to bolje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

a što ako je netko van wrestlinga, a htio bi u to? recimo Daniel Cormier s kojim se wwe povezivao više od jednom, pošto je on veliki fan wrestlinga i želja mu je okušati se. premda je kazao da on nije taj potpis o kojem se govori

mislim, ovo je bio pametan potez. pazi koliko se govori o tome tko je ta misteriozna osoba. što je mač s dvije oštrice ako te na kraju ista razčara, no ako bude sjajan ppv to se lako zaboravi
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW: Dynamite/The Crossroads (03/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jade je zelena za popizdit al nije izgledala nesigurno/opasno ko Jax, tako da sve pohvale trenerima. Nyla bolji meč u AEW-u nije imala i koliko god bi tia ne mogu svu zaslugu za to svalit na Ryo. Prvi meč i u kojem je Nyla djelovala kao da pripada u turniru jer je do sad svaki ima jako čudan booking za nju. Za Ryo mi je drago, nevjerojatno da je tila u mirovinu :lol:
Spomenuli su komentatori za penziju. Žena je neverovatno harizmatična, ovako nešto treba AEW-u.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW: Dynamite/The Crossroads (03/03/2021) recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Prvi meč i u kojem je Nyla djelovala kao da pripada u turniru
nyla je isto zelena, ali je jebno dobar final boss. postavljena je visoko na cardu, pobjeda nad njom izgleda impresivno i daje kredibilitet
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW: Dynamite/The Crossroads (03/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Prvi meč i u kojem je Nyla djelovala kao da pripada u turniru
nyla je isto zelena, ali je jebno dobar final boss. postavljena je visoko na cardu, pobjeda nad njom izgleda impresivno i daje kredibilitet
Uz to je sve bolja i bolja svaki put.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW: Dynamite/The Crossroads (03/03/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nyla je isto zelena
8 godina hrva i na pragu 40-e je, ako planira sazrit bilo bi dobro da požuri :mrgreen: Al čak nisam mislia na in ring akciju nego na booking. U meču protiv Conty je bila pinnana samo sudac nije vidia npr. Znam da mi je nešto bilo čudno i u drugim joj mečevima u turniru al da me jebeš ne mogu se sitit točno šta je.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Također sam vidio špekulacije gdje se spominje da je Cain Velasquez misteriozna osoba. Koliko znam, on i Cody su u dobrim odnosima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Cain je u meksiku bio super. U wweu ne
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Nisam ga gledao u Meksiku, ali sam vidio dobre stvari o njemu. Za WWE sam upoznat. :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Cain je u meksiku bio super. U wweu ne
Meč protiv Lesnara je odradio sa ozljedom, zato su ga morali skratiti.

Al da ne skrećemo na WWE, realno, koliko bi dobro pojačanje bio Cain?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

I maska mu je bila super - https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/95s3PoJ ... mask.0.jpg

Ne, wwe meč je bila osveta za ufc poraz. Gdje ga je cain rastavio na proste faktore.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Recenzija drugog dana AEW Women’s World Championship Eliminator Turnira

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

AEW Dynamite - The Crossroads

Cody Rhodes & Red Velvet vs. Jade Cargill & Shaq
Jebote Shaq ima mec, da li je moguce. Stvarno ne znam ko je Jade Cargill. Shaq bio odlican, puno bolji nego sto sam ocekivao. Table spot mi se svidio. Nisu mi se svidjela ona uplitanja sa strane. Zene u mecu su odradile dobar posao. Ali stvarno ne znam zasto je ovo Cody izgubio, ima mec na ppvu u nedjelju i on izgubi u mecu protiv Shaqa i Jade koja je debitovala u ovom mecu... I da, Shaq je sluzbeno bolji wrestler od Corbina, sad mogu graditi ka Shaq vs. Big Show feudu :lol:

Death Triangle (PAC & Rey Fenix) vs. D3 & John Skyler
Squash koji se desio iz nekog razloga.

Jako zabavna press konferencija Inner Circlea. Svaki brawl Bucksa je isti. Zanimljivo je sto su Santana i Ortiz dobijali batine a MJF i Jericho stajali po strani. Zao mi je sto nisam pratio Dynamite redovno u zadnjih pola godine samo zbog desavanja u Inner Circleu i stvari oko World titule.

Na zadnjoj epizodi prije ppva nije bilo Moxa i Omege, tu sam razocaran malo, mislim da su mogli odraditi neki brawl prije ove izgibije od meca, ovako smo dobili samo jedan video package vezan za njihov feud i to je to.

Jurrasic Express (Luchasaurus, Jungle Boy & Marko Stunt) vs. FTR (Dax Harwood & Cash Wheeler) & Tully Blanchard
Je li ovo upravo Tully Blanchard imao mec... Tako dobro su koristili legende sve do ovog trenutka. Slabo odradjen kraj meca. Nisam bas fan da FTR, Spears i vjerovatno Cody budu stable.

Big Show najavio da ce za Revolution AEW potpisati novog lika. Ako ne bude CM Punk bicu razocaran :mrgreen:

Nyla Rose vs. Ryo Mizunami (Tournament Final Match)
Solidan mec. Nisam ocekivao Ryo da osvoji turnir. Ne bas ubjedljiv brawl posle meca. Mislio sam da Nyla osvaja pa ponovo gledamo Shida vs Rose sto mi se ne gleda. Ocekujem dobar mec izmedju Shide i Mizunami.

Ok segment izmedju Team Taza i Stinga.

Ten vs. Max Caster
Bas random likovi, zar nisu imali nekog bitnijeg u mec stavit. Bezveze mec iskreno.

Matt Hardy & Marq Quen vs. Adam Page & John Silver
Dobar mec. Svidja mi se ova prica oko Pagea i Hardya. Jako me zanima sta ce biti sa pricom Pagea i Dark Ordera.

Ova epizoda je imala jedan problem, nisam imao osjecaj da je zadnja epizoda prije ppva. Uz to nije bilo Moxa i Omege.

6/10
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ali stvarno ne znam zasto je ovo Cody izgubio, ima mec na ppvu u nedjelju i on izgubi u mecu protiv Shaqa i Jade koja je debitovala u ovom mecu...
Žele predstaviti Jade kao veliku stvar, pa je morala dobiti svoj prvi meč.
slika
Odgovori