Premijer Liga BiH 2018/19

Najelitnije sportsko takmicenje ikad

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga BiH 2018/19

Post Postao/la emirates »

Jos ovu narednu utakmicu dobiti i mozemo reci najuspjesnija sezona Sarajeva u PL do sada. :clap: Navodno dolazi Vijetnamac na utakmicu, nadam se ne da nam uvali nekog svog polovnjaka :mrgreen:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga BiH 2018/19

Post Postao/la emirates »

Pade i titula :dance: :dance: Izgleda da se dize pehar vec na Kosevu, iako oficijelno jel.. postoji sansa da izgubimo titulu ako izgubimo od Goska narednu, a Zrinjski pobijedi 22:0 :p Rekoh ja na pocetku sezone da se ne smijemo odricati Husrefa. Da su ga se rijesili nakon Atalante, skoro sam siguran da bismo ispusili i ovu sezonu na oba fronta.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga BiH 2018/19

Post Postao/la emirates »

@Melloo ostade Zeljo bez license :mrgreen: Tacno mi je drago kad procitam placipickanje njihovih navijaca. Kriv savez BiH, kriv Begic, kriv Radnik, kriv savez RS, kriv Slavko, samo oni nisu.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Premijer Liga BiH 2018/19

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:@Melloo ostade Zeljo bez license :mrgreen: Tacno mi je drago kad procitam placipickanje njihovih navijaca. Kriv savez BiH, kriv Begic, kriv Radnik, kriv savez RS, kriv Slavko, samo oni nisu.
Upravo citam komentare kaze politika kriva i Sarajevo ce se opet obrukat u Evropi.Pa nijel to sArajevo zavrsilo 20 bodova u ligi ispred njih :mrgreen:
Al hej poltiicke odluke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premijer Liga BiH 2018/19

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:@Melloo ostade Zeljo bez license :mrgreen: Tacno mi je drago kad procitam placipickanje njihovih navijaca. Kriv savez BiH, kriv Begic, kriv Radnik, kriv savez RS, kriv Slavko, samo oni nisu.
Upravo citam komentare kaze politika kriva i Sarajevo ce se opet obrukat u Evropi.Pa nijel to sArajevo zavrsilo 20 bodova u ligi ispred njih :mrgreen:
Al hej poltiicke odluke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vjecite zrtve politike i urota :violin: Komentari su im zlato fakat, Slavko je majmun sto trazi pare koje je zaradio, Begic je kriminalac zato sto nije zazmirio na ocitu neregularnost, i jadikaju sto nemaju vise svog covjeka u savezu :lol:
slika
Odgovori