HNL 2018/19

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ma nitko od njih nije dobar, sve one dobrotvorne stvari koje rade ne mogu nadoknaditi sve pizdarije koje naprave.
Naravno, al jebiga uspijeva im to izigravanje žrtve nažalost
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57670
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Dinamo ponovo zaposlio Zorana Mamića, istov onoga koji je dobio 4 godine nepravomoćno zbog kriminalnih radnji pri kojima je pokradao isti taj klub.

Ovo je odgovor zašto ja ne navijam za Dinamo. Pošto je postao kriminalna organizacija... A nekad bio ponos grada
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dinamo ponovo zaposlio Zorana Mamića, istov onoga koji je dobio 4 godine nepravomoćno zbog kriminalnih radnji pri kojima je pokradao isti taj klub.

Ovo je odgovor zašto ja ne navijam za Dinamo. Pošto je postao kriminalna organizacija... A nekad bio ponos grada
Citam da je Zoran postao novi direktor, zar nije samo Zdravku presudjeno? Inace jasno mi je da je to u sustini isti kurac, Zdravko vlada i dalje :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57670
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST zar nije samo Zdravku presudjeno?
ne, zdravko je dobio 6 godina, a brat mu 4 i 11 mjeseci (prilično važno). to je prvostupanjsko (nepravomoćno), a naš zakon kaže da u ovoj presudi na manje od 5 godina ne moraš odmah u zatvor nego kada postane pravomoćno.

recimo damir vrbanović je skoro godinu dana radio u hrvatskom nogometnom savezu - što je jednako aspurdno. čovjek optužen za korupciju u nogometu radi u vrhuški nogometa...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST zar nije samo Zdravku presudjeno?
ne, zdravko je dobio 6 godina, a brat mu 4 i 11 mjeseci (prilično važno). to je prvostupanjsko (nepravomoćno), a naš zakon kaže da u ovoj presudi na manje od 5 godina ne moraš odmah u zatvor nego kada postane pravomoćno.

recimo damir vrbanović je skoro godinu dana radio u hrvatskom nogometnom savezu - što je jednako aspurdno. čovjek optužen za korupciju u nogometu radi u vrhuški nogometa...
Aha, sad mi je jasno. Po svemu sudeci je izgledno da ce u drugostepenoj poloziti obojica, ili ce barem oduziti postupak u nedogled. Kad je kriminal u vrhu drzave, ne mozes nista bolje ni ocekivati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57670
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Ja znam da nemrem utjecat na to, ali mogu barwm odbiti navijati za klub koji kriminalce (koji su taj isti kljub pljačkali) ponovo zapošljava. Sitnica, ali sitnicama možemo činiti život boljima
slika
Odgovori