Bray Wyatt

Follow the buzzards

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la emirates »

Ako je to istina, ima mi smisla da ga vrate sa manjim ugovorom kao Strowmana, ali osim toga neshvatljivo.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la AleksaVP »

Ovo još gore jebote :lol:

Jedva čekam da Dynamite predje 2 miliona da se poseru po starcu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la HunterDX »

Istina da AEW ima dobar broj zvezda, ali se ovakav wrestler nikako ne bi smeo propustiti. Pokazao se kao jako popularan, publika ga je podržavala svaki put kada je bio vruć, ubija na mikrofonu, dobar je u ringu, harizmatična je, AEW može to da iskoristi i da publici Wyatta ili kako bi se već zvao u najboljem svetlu.

Hajde da batalimo priče o WWE otpadu, meni je npr bilo zanimljivo kada su AJ i Naka ulazili u feud, zbog prošlosti iz Japana, tako da bi bilo zanimljivo videti Bryana i Wyatta koji su imali dobre mečeve u WWE kompaniji. Ti wrestleri nisu smeće zato što ih je WWE kompanija pokopavala i odbacila, već zaslužuju bolje, a AEW i postoji zbog toga.

Većina vas pada na WWE uticaj, pokopaju nekog namerno, učine ga lošim, onda se on gleda kao WWE smeće, njima je 90% ljudi smeće ako tako gledamo, to su veliki potencijali, a Vince i ostali su samo idioti kojima i to polazi za rukom.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1140
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Jovic »


Posto sam se vratio sa odmora (mora)oko pola 2 tek sam tad saznao za ovo,nekad po danu cu napisati svoj komentar oko ovoga.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Za njega se ne brinem ako odluči ostat u hrvanju. Previše kvalitetan da bi propa.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la SwitchBlade »

Lako mogu vidjeti kreativan um poput njega kako radi izvan hrvanja, u filmskoj industriji ili slično.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Tek u filmskoj industriji nema kreativnih umova. Samo štancanje remakova :mrgreen:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Pošto nam se bližilo dvije godine od debuta Fienda, mislio sam na obljetnicu malo napravit prikaz cijelog tog runa, al eto, mislim da nema bolje prilike nego sad, da se podsjetimo šta je WWE uspio zeznut.

Build charactera je bio dobar. Wyatta nije bilo više od pola godine i onda su krenuli oni FFH segmenti. Meni su bili najbolji dio showa, pošto je već opće poznata činjenica da je Raw u periodu nakon WM pomalo stale. Imali smo te silly segmente iz kojih je malo pomalo nastajao Fiend. Nešto prije Summerslama, na Raw (Reunion ako se ne varam) epizodi Wyatt je napao Balora. Imali su meč na SSlamu gdje je Fiend odlično predstavljen. Dominantna pobjeda, baš kak je trebalo napravit.

Onda je ušao u feud sa Rollinsom koji je doveo do HIAC meča. Mislim da bi većina nas ovdje jednostavno bookirala brutalan meč i pobjedu Wyatta. Tri najopasnija slova u sports entertainmentu - VKM - imaju drugi plan. 11 stompova, crvena svjetla u meču u kojem je stipulacija crveni kavez, i DQ nakon udarca čekićem. Stipulacija je odavno prestala biti HIAC, ali ovo je bilo dno, i za Rollinsa, i za stipulaciju, i Wyatta (u tom trenutku). Šteta je učinjena, no nije kraj za Wyatta. Bookiraju Falls Count Anywhere Match That Can't Be Stopped For Any Reasons (ha ha ha) i Wyatt pobjeđuje.

Ono što smo kroz Wyattov reign vidjeli je da on u biti mijenja svoje protivnike. Balor je otišao na NXT i heel turnao, Rollins je turnao nakon SSeriesa i postao mesija, Bryan je vratio YES pokret, The Miz je postao heel opet. Tijekom ta (samo!) 4 mjeseca bilo je dobrih stvari, a highlight su bili mečevi s Bryanom. Također smo tad dobili plavu Universal titulu koja je zamijenila ono crveno ruglo. Reign u kompletu je bio solidan, dok nije došao taj famozni SSD.

Iz nekog razloga, Goldberg vs Fiend. Meni nije jasno to što rade sa Goldbergom. Zašto taj čovjek u 3. desetljeću 21. stoljeća ima 2 title shota, a uskoro i treći? Malo više o tome ću u temi za njega, da ne duljim sad. Iskreno, ono što sam ja očekivao, par minuta meča i Goldberg stavlja Wyatta over. Mislio sam da će ovo biti samo da se popuni reign do meča za WM. Još kad je Goldberg ostao zadnji stajati na SD-u pred SSD mislio sam da Wyatt dobije. Ali naravno, WWE mora napravit, možda i najgoru booking odluku zadnjih godina. Dominacija Wyatta traje svega 6 mjeseci, a zaustavlja ju čovjek sa 3 poteza kojem je prime bio kad je Wyatt išao u školu. Nakon onog masakra sa prošlog SSD-a čovjek bi pomislio da će malo ohladit sa njim, a on kao prvak ulazi u WM.

Nakon što su nepovratno uništili Fienda, imamo feud sa Cenom i najbolji WWE-ov cinematic meč - FFH meč - di je Wyatt pokopao svaki Cenin gimmick i pobijedio ga. Nadam se da se WWE sjeća tog meča i Wyattovog "mijenjanje protivnika" charactera i da će Cena heel turnat.

Iskreno, znate kak bi ja bookirao Wyattov reign? Jednostavno, Wyatt na SSD-u dobiva Kanea, na WM Cenu. Na WM imamo Reigns vs Goldberg, a Reigns kao heel dobiva Wyatta na SSlamu. Još ga može prije SSlama Wyatt dobit, pa se onda Reigns mijenja. Jel to teško tak?

Onda imamo dva loša feuda, nažalost. Onaj dosadan feud sa Strowmanom gdje dobiva 7 dana reigna i Orton.

Ja se usuđujem reći da je Wyatt vs Orton jedno od najgorih rivalstava u novijoj WWE povijesti. Dap, bilo je svakakvih sranja, al sa ovim je WWE baš baš zajebao. Prvo WM33, sad WM 37. Gledamo feud Wyatta i Ortona, i Alexe koja je tu više nego Wyatt (!). Orton pali Wyatta u onom Firefly Inferno meču. Gledamo Alexino prizivanje koje traje tri vražja mjeseca, a Wyatt se vraća na Fastlaneu. Ovaj put izgleda kao lazanje koje su se rasprsnule u mikrovalnoj i pomaže Alexi da dobije Ortona. Jedina normalna odluka bila bi da Wyatt dobije na WM. I što dobijemo, Alexa ga ometa, i Orton pogađa RKO. 1,2,3, kraj jednog od najgorih WM mečeva ikad. Kužim da je Wyatt trebao hiatus, ali onda su mu mogli svejedno dat pobjedu, to je takav character, a Ortonu ta pobjeda nije toliko trebala.

Gdje smo sad? Wyatt otpušten. Alexa je preuzela gimmick i on se sad koristi u feudu sa Evom Marie. A govorilo se o Fiendu kao novom Undertakeru. Sramota. Gdje god Wyatt otišao, bio u wrestlingu ili ne, nadam se da će biti negdje gdje ga cijene, jer WWE ga nije zaslužio.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

Fiend nije karakter za world prvaka.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne vidim zašto ne bi bio. Uz dobar booking mogao je biti, reign mu nije bio loš, samo su loše počeli i završili. Naravno da titulu mora izgubiti ali može ga se zaštititi u porazu.
Slažem se da može bez titule, ali titula ne mora biti loša stvar za njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

Nisu takvi likovi world prvaci materijal. Ni Taker nije često bio world prvak.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nisu takvi likovi world prvaci materijal. Ni Taker nije često bio world prvak.
Slažem se, mada je Taker čist primer kako treba davati titule takvom liku, on ih je imao periodično, baš koliko ih je trebao imati. Liku poput Fienda se može dati i duži reign, kvalitetan, ali nikako da često bude blizu titule.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fiend je bio jako popularan, htjeli su to iskoristiti i dati mu run sa titulom.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3010
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la lemonzoo »

Uvijek u pravu.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maridius98 »

Tek sad vidim ovu vest. Možda zvuči paranoično, ali sada ima smisla što se meč sa Ortonom onako odigrao, jer sad ispada da mu je to poslednji meč, a znamo da WWE ima tendenciju da pokopa bilo koga ko odlazi iz kompanije (svojom voljom ili ne). Gledajući intervjue različitih rvača koji su dobili otkaz u poslednje vreme, uvek primećujem kreativno pokopavanja. Kad slušam ideje određenih rvača (počevši od Rowan-a preko EC3-a, pa sve do Black-a), vidim da WWE uopšte ne ume da prepozna dobru ideju kada je čuje. Wyatt-a su samo trebali da puste da radi šta zna. Nije smeo da bude u priči oko titule (jer znamo šta Vince misli o likovima njegove građe,a mogu da pretpostavim šta misli o njegovim idejama), a još manje da bude u priči sa miljenicama WWE-a (sa izuzetkom Cena-e, koji je očigledno iskoristio svoju moć u pozitivnom smislu).

Nešto se dešava sa WWE-om. Objektivno je da je roster trebao da se smanji, ali nije objektivno da daju otkaze main eventerima. Wyatt i Braun su prošle godine bili Universal šampioni, a iz ove perspektive deluje kao da je bilo pre 10 godina. Još mi je tužnije kada vidim da su neki ljudi "tiho" dobili otkaze. Između ostalog i njegova žena. Stvarno više ne znam šta da mislim.

Što se mene tiče, ovo je kap koja je prelila čašu. Već neko vreme ne uživam u programu WWE-a, ali ovi otkzazi su mi teško pali kao fanu. Posebno Wyatt-ov. Od mene više nemojte da očekujete WWE recenzije.
slika
Odgovori