Bray Wyatt

Follow the buzzards

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Master of darkness »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Od mene više nemojte da očekujete WWE recenzije.
:cry:
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

I ja se slažem da je jako čudno sve ovo. Čini mi se kao da je kompanija u rasulu. Da li su to pripreme za prodaju, posljedica promjena upravne strukture, posljedica da je vodi neko sa preko 70 godina i istorijom bumpova i opasnog života ili nešto još ne znam ali čudne se stvari događaju.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Master of darkness »

Meni je ovde najtuznije sto necu moci da citam WWE recenzije od Danila, koje su bile odlicne.
R.I.P
Jebi se Vinnie.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Nešto se dešava sa WWE-om.
Misliš li da su se opustili? da ih nije bilo briga za konkurenciju te da su išli svojim putem - mi smo glavni, talent nije važan nego naš booking.

Da je aew nastao te da ga oni i dalje nisu gledali kao konkurenciju. Čak ni kada je dobivao nxt. Mi smo multinacionalna kompanija, brand, imamo prepoznatljivu wrestlemaniju... I onda kada je aew došao blizu po mnogim parametrima kao gledanost došao si u situaciju di aew ima momentum, di ima hype, gdje ima moral svlačionice, gdje se ljudi iz wwea raspituju o tome kako je tamo.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Master of darkness »

Postoji i mogucnost prodaje. Ovi otkazi nisu nista cudno u toj situaciji. Zele da prikazu knjige sto boljim.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Al koliko će to promijeniti stanje. Pošto su udvarači za potencijalnu kupnju dosta sličnoga razmišljanja. Pogotovo ako bude netko ala disney

Za koliko ljudi iz wwea bi rekao da su trenutno zanimljivi i dobro bookirani. A za koliko njih bi to rekao iz aewa? Gdje je broj veći
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Nešto se dešava sa WWE-om.
Misliš li da su se opustili? da ih nije bilo briga za konkurenciju te da su išli svojim putem - mi smo glavni, talent nije važan nego naš booking.

Da je aew nastao te da ga oni i dalje nisu gledali kao konkurenciju. Čak ni kada je dobivao nxt. Mi smo multinacionalna kompanija, brand, imamo prepoznatljivu wrestlemaniju... I onda kada je aew došao blizu po mnogim parametrima kao gledanost došao si u situaciju di aew ima momentum, di ima hype, gdje ima moral svlačionice, gdje se ljudi iz wwea raspituju o tome kako je tamo.
Mislim da ove sve odluke nemaju veze sa AEW-om. Bilo bi besmisleno, pogledaj samo kakav potencijalan roster prave AEW-u (ili bilo kojoj drugoj promociji realno, ne mogu svi da idu u AEW). WWE u poslednjih par godina ima nikad bolji roster, realno, ali je pitanje šta raditi sa tim ljudima. Pre par godina smo imali hype oko toga koga će sve dovesti i iz koje promocije, jer retko ko bi odbio WWE pre par godina (sada se već stvari menjanju).

Ovim gestom su pokazali epsku kurčobolju tj. da su apsolutno svi zaposeni u toj kompaniji (bili oni kečeri ili ne) potrošna roba i zamenljivi. Jedan dan im se digne patka, naprave od tebe zvezdu, drugi dan im se digne patka, dobiješ otkaz. Stvarno ne mogu da pratim i podržavam takvu jednu promociju. Važno da je Goldberg uvek sigurna opcija, koji verovatno dobije pare po meču koliko i 10 kečera koje su otpustili u proteklih godinu dana.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al koliko će to promijeniti stanje. Pošto su udvarači za potencijalnu kupnju dosta sličnoga razmišljanja. Pogotovo ako bude netko ala disney

Za koliko ljudi iz wwea bi rekao da su trenutno zanimljivi i dobro bookirani. A za koliko njih bi to rekao iz aewa? Gdje je broj veći
WWE je ipak baja u kečerima. Tako da ne sumnjam da bi našli dobru ponudu od velikih kompanija ako te kompanije i interesuje prohrvanje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Ne kažem da je aew razlog. On je katalizator toga što je ubrzano sve što se događa. Želim reći da nisu imali konkurenciju skoro 20 godina i da su se ponašali kako ih nije briga. Da nije bio važan talent i trud koliko vlastiti booking.

Na ovaj dio ds su svi potrošni. Znaš što je tu važno po mom mišljenju? Roman reigns. On je bio odabrani. I onda je dobio leukemiju. A rejtinzi nisu pali. Čak i njegov odlazak nije donio promjenu - wwe je postao brand gdje nitko nije važan - gleda se zbog vrenda

@maki ma bit će kupaca, no koliko onih koji mogu olatiti očekuješ da će napraviti značajan pomak. Wwe je kompanija koja generira profit s konstnstnim rastom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

To WWE i hoće. Da je brand glavni.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1106
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Jovic »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Fiend nije karakter za world prvaka.
Na ovo moram da odgovorim. Smatram da bi Fiend sa dobrim i ispravnim bookingom mogao da bude na nivou Reigns-ovog trenutnog heel karaktera, ako ne i bolji od njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

Ne mogu se složiti jer takvi natprirodni likovi trebaju služiti kao specijalne atrakcije. Pa ni Undertaker nije imao world title reignove prave dok nije u zalasku karijere malo snizio to natprirodno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Al on nije morao biti nadprirordni lik kao kult lider.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al on nije morao biti nadprirordni lik kao kult lider.
Ne ali ovdje pričamo o Fiendu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bray Wyatt

Post Postao/la Sherpa »

Ma zaboli me k za fienda. Rekao sam kad je počeo tim gimmickom da je wyatt mrtav kao hrvač, i da koji god gimmick napravi da će biti jednako tretiran nakon godina što i kako je kult lider bio tretiran, uz onaj poraz od takera kao kulminaciju.

Kult lider je bio bolji gimmick, imao je fantastičnu prezentaciju uz zamračenu dvoranu i svjetla mobitela. Imao je sve što treba za vrh.
slika
Odgovori