nZo (Enzo Amore)

Bada boom realest, guy in the room, how you doin?

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

nZo (Enzo Amore)

Post Postao/la Rio146 »

Evo i tema za future champa. Trenutno jedna od svijetlih točkih RAW-a. U tag team-u je s Big Cass-om, i imaju dobru kemiju, jer je Enzo fantastičan na micu i promoima, a Big Cass u in-ring skillu i meču. Prije par mijeseci su došli iz NXT-a, na main roster. Što mislite o njemu? How you doin? :mrgreen:
Yes Sir!
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la FilipS »

Meni je on najzabavniji lik na RAW-u
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Enzo Amore

Post Postao/la Sherpa »

Dok se ne poprave u ringu držati ih dalje od naslova.

A dati njemu individualni naslov u neko skoro vrijeme bila bi enormna greška.
Zadnja izmjena: Sherpa, dana/u 28 stu 2016, 20:09, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la TheViper »

Bolje da se otvori tema Enzo & Cass.

Enzo jeste zabavan, ali bi bez Cassa bi bio jobber ili solidan mid carder. U nekom trenutnku mogu da ocekujem heel turn Cassa pa da ima solo karijeru, ima veliki potencijal.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 28 stu 2016, 20:13, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Rio146 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Bolje da se otvori tema Enzo & Cass.
Pa razmišljao sam, ali sigurno će ih odvojit nekad u budućnosti. Mislim da je ovako bolje.
Yes Sir!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Cenation Leader »

Trenutno moj omiljeni tim u WWE-u ali nažalost mislim da u zadnje vrijeme i ne idu nekom dobrom putanjom kao sto su recimo isli na ljeto gdje su mi bili jedna od najboljih stvari. Dva totalno različita lika ali funkcioniraju perfektno, prikrivaju mane jedan drugog.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la AlenB »

Meni je on kao signles kečer prilično loš, u timu je mnogo bolji gdje si on i Cass pokrivaju nedostatke. No, na mikrofonu razvaljuje.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Wulf7X »

Enzo bio je nekako zabavan u početku ali već te fore znamo napamet pa počinje da smara. Zanimljivo je da sam bio ubeđen da će najkasnije do SSlama postati tag team šampion kad ono par feuda na početak povreda i kraj :(
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Rio146 »

:occasion-birthday: :occasion-birthdaymulticolor: sve najbolje Enzo :occasion-balloons:
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Rio146 »

Enzo Amore, alongside his tag team partner Big Cass, has recently been involved in a feud with Rusev and Lana on Monday Night Raw, but he hasn't taken part in any matches yet in 2017. Amore hasn't taken part in a televised WWE match since he faced The Bulgarian Brute in a match at the end of November last year. He has, however, been involved in tag team matches at house shows between now and then. His recent storyline has seen him confined to a wheelchair after a beatdown by Rusev, but this isn't why he isn't competing according to the Wrestling Observer. They have reported that Enzo is, in fact, dealing with a knee injury which he picked up on December 30 at a Raw live event in Los Angeles. At the moment, there is no timetable for the Realest Guy in the Room, but he will be reevaluated in two weeks time, so hopefully we'll receive an update about we should expect him to return to the ring then. Fingers crossed Enzo and Cass will be back together and competing as a tag team once more soon, as the tag team division on Raw desperately needs it. The division is lacking variety so it would be good to have the Certified Gs back in the ring as soon as possible. At the moment, Cass is yet to be booked for a match at the Royal Rumble, but, more than likely, he will have a confrontation with Rusev in the Rumble while Enzo is still on the sidelines.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Enzo Amore

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da mnogi pljuju po meču kojeg je imao na RAWu ovaj tjedan (Alvarez, Vinny, Meltzer). Zbilja je grozan u ringu, a na mikrofonu, zato što ga koriste svaki jebeni put, postaje prokleto dosadan.

slika
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Sake »

Pa teško mu je mora svaku sedmicu novi materijal smišljat. Dok je bio u NXT to je bilo svaki mjesec.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la AlenB »

Ne, ne, ne....mora creative smišljati novi materijal i tu je gdje nastaje problem. Nemaju pojma. :D
Isto sranje drugo pakovanje je i s New Dayom.

Ja sam mislio prije da Cass prikriva svoje mane u timu s Enzom, ali izgleda da sad Enzo prikriva svoje mane u timu s Cassom. Cass je miljama napredovao.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la Sake »

Ne bih rekao da creative smišlja promoe navedenih tag teamova. New Day nije uopšte loš sa sladoled gimmickom, Mada su trebali past u depresiju kad su izgubili titule.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Enzo Amore

Post Postao/la AlenB »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST New Day nije uopšte loš sa sladoled gimmickom
Mislim da nisam poslušao njihov promo jedno mjesec i pol, tako da zaista ne znam o čemu pričaš. :D
slika
Odgovori