Summer Struggle 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Markovic619 »

29.08. Summer Struggle in Jingu

Izgleda da je ovo neka zamjena za Wrestle Dynasty jer će se održati na stadionu koji prima 35k

Kroz avgust će biti Road to SS eventi.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGGLE 2020 26/7/2020

Jako simpatičan program smo imali danas. Zanimljivije mi je bilo nego klasičan road, a vidim da ćemo imati ovakve stvari celo leto pa sve do kraja avgusta kada je najavljen taj veliki događaj. Priča se solidno razvija i bili su jako simpatični tag mečevi. Sutrašnji card je skoro identičan kao ovaj, ali svakako se gleda.

Ryusuke Taguchi, Satoshi Kojima & Togi Makabe vs. CHAOS (Tomohiro Ishii & Toru Yano) & Gabriel Kidd

Jutros sam gledao komentare nakon jučerašnjeg PPV-a i shvatio da ćemo vrlo verovatno imati singles meč između Makabe-a i Kidd-a u bliskoj budućnosti. Očekujem da to bude vrlo zanimljivo i kvalitetno. Lepo se pokazali šta imaju da ponude u današnjem meču i akcenat je poprilično stavljen na njih dvojicu. Sem toga klasične fore koje sam već komentarisao sada već minimum 5 puta. Taguchi koji komanduje, Kojima koji pada u trans, Yano u svojoj klasičnoj ulozi. Ovde mi je bila jako simpatična interakcija između Makabe/Ishii, Makabe je ovde svakako bio MVP i odličan početak večeri.

6/10

CHAOS (Hirooki Goto & YOSHI-HASHI) vs. Los Ingobernables de Japon (SANADA & Shingo Takagi)

Još jedan jako dobar meč, iako mi je bio malo random jer niko ovde ni sa kim nije u feudu. Goto i Shingo su zaista izvanredni i bili su fokus maltene celog meča. Odličan bi to bio meč za NEVER titulu, ako odluče da idu tim smerom. Ostatak ekipe je klasično solidan i još jedan jako zanimljiv tag meč.

6/10

Yuji Nagata & Yuya Uemura vs. Suzuki-gun (DOUKI & Minoru Suzuki)

Još jedan sjajan meč. Ako se neko seća pre korone Uemura je imao kratak feud sa Suzukijem tako da je ovo leglo kao budali šamar. Naravno izvanredni su bili Nagata i Suzuki i jedva čekam više taj rematch. DOUKI je kao i obično bio nebitan. Svakako zabavan meč i idemo lagano ka tom meču. Ne znam da li je previše lagano, ali mi se za sada sviđa.

6/10

Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi), Hiroyoshi Tenzan & Master Wato vs. Suzuki-gun (El Desperado, Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)

Još uvek mi nije jasna Tenzan/Wato kombinacija, ali eto gledaćemo ih poprilično u nekom narednom periodu. Ovo sam već manje više komentarisao i sinoć s tim da mi je ovo bio malkice slabiji meč nego juče. Kanemaru mi je bio ovde za divno čudo isto jako kvalitetan i nadam se da neće da idu forom jedan za jedan dok konačno ne dobijemo taj rematch za tag titulu.

5/10

CHAOS (Kazuchika Okada & SHO) vs. BULLET CLUB (Gedo & Yujiro Takahashi)

Ovo mi je bilo bolje nego dosadašnji mečevi sa Okadom. I to mogu da kažem dosta bolje. Yujiro/Okada je ovde bio akcenat, ali pored toga jako dobro je ispao SHO u ovom meču. Gedo je uvek u ovakvim road mečevima i mislim da mu je tu i mesto. Nema on ništa da ponudi na normalnom cardu (barem što se mečeva tiče). Klasične njegove taktike. Okada je najavio da će da uradi nešto "novo" posle jučerašnjeg PPV-a. Pored toga je napomenuo da ga titula ne interesuje. Baš me zanima šta imaju u planu sa njim u budućnosti i između ostalog zato i gledam ovakve stvari.

6/10

BULLET CLUB (Dick Togo, EVIL & Taiji Ishimori) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, Hiromu Takahashi & Tetsuya Naito)

Evo i main eventa i po meni MOTN. Već smo imali prilike, ako se ne varam na road programu, s tim da mi je ovo bilo bolje. Uglavnom zato što se priča zahuktava i imaćemo Ishimori/Hiromu i Naito/EVIL. Već sam rekao šta mislim o ovom drugom meču i pre svega o bookingu EVIL-a u poslednje vreme, ali u ovakvom ambijentu on funkcioniše. Kada spojite ovakve kečere (tu čak uključujem i Dick Toga koji služi svojoj svrsi) ovo nipošto ne može da bude loše. Posebno kada imate još razgrađeniju priču. Ništa novo, niti ništa što već nismo imali prilike da vidimo, ali svakako jako zabavno.

7/10

Nije loš bilo ovo veče. S obzirom da imamo maltene isti card i sutra ne znam da li će da me smori, ali za sada je bilo zabavno. Evo kako mi se čini da će da izgleda taj card za 29.08. za sada. Naravno ima još preko mesec dana do toga i dosta stvari može da se promeni.

Taiji Ishimori vs. Hiromu Takahashi (Jr. pojas)
Tetsuya Naito vs. EVIL (oba pojasa ili jedan još uvek nisu rekli)
Kota Ibushi/Hiroshi Tanahashi vs. Taichi/ZSJ (tag pojas)
SHO vs. SANADA
Gabriel Kidd vs. Togi Makabe
Master Wato vs. Yoshinobu Kanemaru
Minoru Suzuki vs. Yuya Nagata

Još uvek ne znamo ništa za Okadu ili Shinga (iako se nadam da će da brani protiv Gota). Ovaj road koji traje ceo avgust će nam to nadam se pokazati.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

jako dobro grade Kidd/Makabe, baš me zanima eventualni meč. Naito/EVIL će biti dobar ako odrade brawl a ne shitshow kao prošli put, dok će Hiromu/Ishimori pokidati kao i prošli put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ovo na papiru zvuči kao cool koncept.

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Još više bi bilo cool da učestvuju i druge promocije u ovom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Sherpa »

Tu se nešto pitaju i druge promocije.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo zvuči ko odličan koncept, izgovor za povremeno ubacit gimmick mečeve da se malo razbije tok showa plus moš zaživit stare feudove. Okada vs SANADA je dopizdilo svima, al Okada vs SANADA u ladder meču :vince:

Veselim se i EVIL vs Naito meču, baš me zanima oće Naito vratit titule da se možemo rugat Makiju :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Sherpa »

Pa ja još plaćem što se tana ozlijedio za ladder meč protiv omege, pošto je onaj s elginom bio baš dobar

A sviđa mi se i što ljudi glasaju,daje ti osjećaj kontrole nad proizvodom.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

sviđa mi se za sada, vidjet ćemo kako će izgledati. može biti dobro, ali isto tako i loše. djeluje mi opet kao pokušaj dodvoravanja zapadnoj publici, a zadnji put kad su to radili nije ispalo baš najbolje. u svakom slučaju veseli me činjenica da bi mogli vidjeti Okadu u drugačijem izdanju nego inače, post-WK run je bio vjerovatno najdosadnije što sam vidio od njega.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Nagata vs. Suzuki rematch postavljen za 31.07. :dance: :dance:

Jako dobro grade Kidd/Makabe, neće me iznenadit ako Kidd dobije pa ne bude više young lion.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGLE 2020 27/7/2020

Nastavljamo sa regularnim road programom do sledećeg PPV-a. Iako sam mislio da će ovo veče da me smori s obzirom da je manje više isti card kao i prošlog puta, uspeli su da naprave ovo dinamičnije i bilo mi je mnogo zabavno. Dinamičnije u smislu da iako su jako malo menjali card uspeli su da stave akcenat na druge kečere ili da budu neke zaista neočekivane pobede. Nadam se samo da neće da forsiraju fore 1 za 1 dok ne dođemo do 29tog, ali za sada sam zadovoljan.

Ryusuke Taguchi, Satoshi Kojima & Togi Makabe vs. CHAOS (Hirooki Goto & Tomohiro Ishii) & Gabriel Kidd

Mnogo lepo ide ova priča između Kidd-a i Makabe-a i iskreno se nadam da će tu da Kidd dobije svoju dugo iščekivanu pobedu i prestane da bude YL. Što se samog meča tiče pored već spomenutog rivalstva, Ishii/Makabe je takođe bila odlična konfrontacija. Ostatak ekipe klasičan i simpatičan početak ove večeri.

5/10

CHAOS (Toru Yano & YOSHI-HASHI) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI & Shingo Takagi)

Verovali ili ne ovo mi je bio MOTN. Davno nisam ovoliko uživao u nekom "random" tag meču kakve imamo prilike da vidimo na road programu. Nisam mnogo upoznat sa Yoshi-Hashi-jem ali pored Shinga on je bio ubedljivo najveći MVP. Shigno je ovde pokazao svoju apsolutnu dominaciju i zašto je jedan od najboljih NEVER šampiona do sada. Interesuje me gde će da ide dalje sa njegovim pojasom. Imao je dve odlične odbrane koje su opet bile protiv Jr. no nebitno. Već sam rekao da bih voleo da vidim Goto/Takagi meč, ali sada tu dodajem i Hashi/Takagi meč na listu. Mnogo imamo različitih kombinacija i to je ono što mi se najviše sviđa kod tog pojasa. Toru Yano me je neverovatno zabavio ode. Uglavnom je providan, ako ste odgledali više od 2 njegova meča, ali ovde je bio sjajan. Iznenađujući dobar tag meč.

8/10

Yuji Nagata & Yuya Uemura vs. Suzuki-gun (El Desperado & Minoru Suzuki)

Uhuhu, što će da bude dobar meč između Suzuki-ja i Nagate. Jedva čekam. Ako bude makar pola onog meča sa kupa, biće sjajan. Ovde je bio manje više akcenat stavljen na njih dvojicu i bilo je žestoko. Kao da gledate neku ekstremnu kafansku/psihopatsku tuču. Suzuki je zaista sjajan i taj nivo "badass-a" nisam imao prilike da vidim od kada gledam kečere. Možda sam to već negde napisao, ali iskreno se ne sećam gde. Yuya je neverovatan sa svojim šutiranjem. Pored toga Nagatin sukob sa Suzuki-jem je sjajan. Samo se nadam da kada konačno prestane da bude YL, da nećemo da gledamo Wato foru "Ja protiv Suzuki-guna". Još jedan sjajan meč, nadam se još boljeg singles meča.

7/10

Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi), Hiroyoshi Tenzan & Master Wato vs. Suzuki-gun (DOUKI, Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)

Rekao sam u početku da su bili inovativni što se nekih stvari tiče i moram da priznam da se to najbolje videlo u ovom meču. Kakav je MVP bio ovde Tenzan to je neverovatno. Verovatno su i oni već shvatili da malo previše forsiraju i Kanemaru/Wato i ZSJ and Taichi/Tanahashi and Ibushi feud-ove, pa su odlučili da bace akcenat na neke druge stvari. Sve ostalo već dosta puta viđeno ako redovnije pratite program. Imali smo još jednu sjajnu razmenu šuteva između Taichi-ja i Ibushi-ja. Uvek mi je zabavno da tako nešto gledam. Vrlo zanimljiv razvoj događaja, ali gledaćemo ovakve mečeve u nekoj varijaciji još dugo.

6/10

CHAOS (Kazuchika Okada & SHO) vs. BULLET CLUB (Gedo & Yujiro Takahashi)

Zaista ne znam za koga forsiraju ovaj feud između Okada/Yujiro, ali ne sviđa mi se. Kao što su čak i spomenuli Yujiro i Okada nisu ni približno ista liga. Vrlo verovatno dobijamo još jedan meč između Yujira i Okade, čudno bi mi bilo da Yujiro to dobije, ali bih voleo to da vidim. Nisu oni bili fokus ovog meča već SHO/Yujiro. Zaista neverovatno šta ćemo sve videti u korona izdanju NJPW-ga. Uspeo je BC da dobije uz malu "pomoć" Jada. Već klasične BC fore, ali nešto drugačije svakako. Meč sam dobije jednu ocenu više jer Okada nije ni jednom čak forsirao kobru.

6/10

BULLET CLUB (Dick Togo, EVIL & Taiji Ishimori) vs. Los Ingobernables de Japon (Hiromu Takahashi, SANADA & Tetsuya Naito)

Još nešto sasvim drugačije smo dobili u ovom poslednjem meču večeri. Prva stvar bi bila prvi susret između SANADE i EVIL-a nakon njegove izdaje. Nisu mnogo bacili akcenat na tu priču, ali interesantno mi je bilo to da vidim. Pored toga je Hiromu neverovatno prodao tu povredu ruke nakon prošlog meča i u ovakvim situacijama je BC najbolji. Dobar deo meča su bili aktivni samo Naito i SANADA i dobili su poprilično lepe batine jer im kompanjos nije bio tu. Ušao je nekako na kraju Hiromu da bi maltene odmah tap out-ovao. Super se razvija i ta priča između Ishimori-ja i Hiromu-a i cenim ga da će da bude odličan meč.

6/10

Vrlo zabavno veče. Vidim da se svašta dešava, dobijamo novi trofej/titulu KOPW. Videćemo kako će to sve da se odigra, ali opet treba da čekamo avgust. Drago mi je da ćemo da imamo malo drugačije tipove mečeva. Znam da to nije tipično za bilo koju japansku promociju, ali biće mi interesantno svakako. Dobijamo pored toga Suzuki/Uemura ranije nego što sam očekivao. Ceo avgust će biti ludilo i svašta pokušavaju da izvedu s obzirom da im je drastično smanjen roster.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST neće me iznenadit ako Kidd dobije pa ne bude više young lion.
Vidis sta je dobar booking, sva logika nalaze da Makabe dobija u deset minuti, al srce nece :lol:
ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST ali isto tako i loše.
Imam dojam da ce im najveci problem predstavljat pravila meceva i to sta vole koristit hardcore kerefeke i u ne hardcore mecevima
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGGLE 2020 31/7/2020

Uf kakvo maestralno veče. Naravno main event kako sam i očekivao je neverovatno popravio prosek, ali imali smo još nekoliko vrlo zabavnih momenata. Sviđa mi se kako lagano i lepo grade buduće priče na ovim road programima i ništa nije nelogično što se desi u NJPW. Bukvalno posle ove večeri to mogu da potpišem. Stvarno hvala ovom forumu što mi je otvorio neke nove horizonte, odavno nisam bio ovako euforičan pri gledanju profesionalnog rvanja (kao što se da primetiti s obzirom šta sve gledam). Iako je ovo road program, iskrena preporuka od mene da odgledate celo veče. Isplati se.

Gabriel Kidd, Ryusuke Taguchi, Satoshi Kojima & Yota Tsuji vs. CHAOS (Hirooki Goto, Tomohiro Ishii, Toru Yano & YOSHI-HASHI)

Kao i obično solidan početak programa. Tužno mi je što su Goto i Ishii pali ovoliko što se samog carda tiče i što ne vidim da imaju neki plan za neko rivalstvo, ali vreme će pokazati. Svašta može da se desi. YL su bili sjajni i mnogo su bacili akcenat i na Tsuji-ja i na Kidd-a. Kidd vidim i da ima singles meč uskoro tako da maltene cela ova generacija uskoro dobija upgrade. Lepo je to za videti. Što se ostalih stvari tiče, klasika, Taguchi sa svojim udarcima dupetom, Kojima sa chopovima i Toru Yano koji je najzabavniji comedy wrestler trenutno na planeti po mom mišljenju. Nije ovo ništa maestralno, posebno ako ste gledali ostale jako slične mečeve, ali jako zabavno.

5/10

Togi Makabe & Tomoaki Honma vs. Los Ingobernables de Japon (SANADA & Shingo Takagi)

Iz nekog razloga mi je ovo bio ubedljivo najdosadniji meč na celom cardu. Zaista čudno s obzirom da dosta gotivim i SANADA-u i Shinga, ali šta je tu je. Verovatno je takav bio booking, što čak i mogu da razumem. Honma/Makabe su povremeno jako zabavni, ali uglavnom može da se vidi zašto su tako pozicionirani na cardu. Makabe može da ima odličan meč sa Kidd-om u budćnosti lepo se pokazao u kupu (posebno u meču sa Ishii-jem), ali ne vidim šta drugo može da radi sem da pomaže YL. Honma je probao u par navrata da uradi sada već svoj legendarni potez glavom, naravno u više navrata je failovao. Očigledno meč kvalitet pripadnika L.I.J. žestoko zavisi od toga sa kim rade.

3/10

Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi), Hiroyoshi Tenzan, Master Wato & Yuya Uemura vs. Suzuki-gun (DOUKI, El Desperado, Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)

Jako mi je bila čudna stvar što su ubacili Uemuru u ovaj meč, posebno jer se već zna da kada je YL u nekom tag meču da će da popije pin za svoj tim. Rivalstva ovde su sjajna. Wato me je ovde najviše impresionirao i moje mišljenje o njemu raste što ga više gledam. Tenzan nije bio MVP kao u prošlom meču, već se sve fokusiralo na sada već čuveno rivlastvo između Tanahashi/Ibushi i Taichi/ZSJ. U backstage komentarima posle prošlog eventa Ibushi je poprilično besno rekao Tanahashi-ju da prestane da traži izgovore i da se poboljša. To je pratilo ceo ovaj meč i na kraju smo dobili jednu jako šokantnu sliku. Nakon što je YL popio pin, Suzuki-gun je predlagao Ibushi-ju da zajebe sve i da se njima pridruži, Ibushi nije ni pristao ni odbio, ali je glavna stvar što je ostavio Tanahashi-ja da leži na podu. Neverovatno bi mi bilo zabavno da vidim Ibushi-ja kao heel, posebno u "divljem" Suzuki-gunu. Zbog razvita događaja u ovakvom smeru sam i rekao da treba da se prate road događaji. Sada već nije sigurno da će biti rematch za titulu. Jako zanimljivo i vrlo dobar meč.

7/10

CHAOS (Kazuchika Okada & SHO) vs. BULLET CLUB (Gedo & Yujiro Takahashi) (w/Jado)

Ovde smo imali prilike da vidimo apsolutni full glory pripadnika BC. Jado je prošlog puta košta Okadu i SHO-a meča, ali je sada izašao i pridružio se svojim kompanjonima. Ovde je akcenat bačen na SHO-a i imali smo prilike da vidimo kako BC radi posao (kad hoće). Najprljavije moguće taktike su bile implementirane ovde, ali za razliku od segmenata ovde je bilo sve. SHO je popio dosta velike batine i mnogo je jako izgledao posle ovog meča moram priznati. CHAOS se malo opametio i nakon što Gedo izvlači bokser, upada Toru Yano i pada jedan low blow. Uspeju da izvuku pobedu i koliko sam video Okada je pristao na još jedan meč protiv Yujira. Ne znam na šta će to da liči s obzirom da nisam bio preveliki fan njihovog prvog meča, ali svakako će da se prati.

6/10

BULLET CLUB (EVIL & Taiji Ishimori) (w/Dick Togo) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI & Tetsuya Naito)

Odlično su prodali priču da Hiromu ne može da se bori u ovom meču zbog "povrede" ramena koju je zadobio nakon nekoliko žešćih batina. BUSHI ga je ovom prilikom zamenio i ovo je bio još jedan meč kakav možemo očekivati. Osrednji. Nije postojao taj faktor rivalstva između Ishimori-ja i Hiromu-a koji je po meni vadio prosek prethodnih mečeva, već je to bio EVIL/Naito. BUSHI je ovde bio poprilično random figura (pričam o rivalstvima) i nije nešto mnogo doprineo ovom meču. Lepo grade to "aktiviranje" EVIL-a i kao što sam rekao da je sporiji od kad je heel, vidi se polako da će taktika morati da mu se menja u drugom suretu sa Naito-m- Mnogo je bio brz i agresivan Naito i ako nisam neki preveliki fan da već tako rano dobijemo Naito/EVIL ovo se smeši da će da bude mnogo bolji meč nego prvi.

6/10

Yuji Nagata vs. Minoru Suzuki

Ako ne odlučite da odgledate celo veče, kumim vas da odgledate ovaj meč. Last man standing meč u WWE-u nema ni L od ovakve dominacije. Iako naravno meč nije bio takav, već regularni singles meč, imao sam takav utisak da se sukobljavaju dva titana u ringu i da niko neće stati dok neko ne padne. Bukvalno ceo meč nije ni bio oko toga kad će da se ko pinuje, nego kad će neko da padne. Osim toga Suzuki je pokazao svoju superiornost što se tog technical stila rvanja tiče. Mnogo je lepo "obrađivao" Nagati-nu nogu u početku meča. Nakon toga smo imali chop-ove, udarce glavom u glavu, šamaranje. Badass nivo je bio preko 9000. Neverovatno. Ne bih ništa ovde još dodavao, već samo da treba ovo da odgledate i da je po mom mišljenju bolji od njihovog prvog susreta. Kao i njihov prvi meč, meni lično, veliki kandidat za meč godine.

10/10
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ako misli da je meč godine, nominiraj ga

Ps: i da, main event dva 50+ godina starca
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

gledati Nagatu i Suzukija kako razmjenjuju forearme, headbutte i šamare 15 od 20 minuta koliko je meč trajao je neprocjenjivo. meni lično malo ispod prvog meča zbog nepotrebnog početnog dijela, ali svejedno sjajno i preporučio bih ga svima. i da, prvi pokušaj finishera i prvi pin u meču su i završili isti. tako se strukturira ovakav meč.
slika
Odgovori