Best of Super Juniors 2019

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Sherpa »

ospreay odradio carry job :belj:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Melloo »

Moze kad je imao bit match Willa
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ospreay odradio carry job :belj:
Ko i svi Codyevi protivnici realno :whistle:

Koja mečina Shinga i Bonera danas :clap: :clap: :clap: Shingo uzea svoj block undefeated, nagađam da uzima i turnir i da onda ide time limit draw protiv Leeja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Sherpa »

baš gledam, zadnji tko je bez poraza osvoji bosj je devitt 2013 godine.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ozbiljno su stali iza njega. Baš me zanima jel ovo uvik bia plan za njega ili su morali sve prominit zbog Hiromua.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da je bilo očekivano
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma naravno da je, al smim se nadat :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Melloo »

Da su stavili Taguchija u finale bilo bi previse jednosmjerno.Ovako me bar mogu uvjerit da Ospreay moze pobjedit
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne znam, meni soobno je Taguchi jako believable kad želi bit. Ima onaj može dobit bilo koga kad mu se poklopi/ozbiljan je gimmick.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

pogledao sam i preostale dane ali ne da mi se pisati pojedinačno za svaki meč pa ću samo za najbolje

Rocky Romero vs. El Phantasmo - dan 9
Prvi dio je bio dobar, sredina ništa posebno i onda je došao završni stretch koji je bio potpuna ludnica. Mislio sam kritikovati to što je meč trajao toliko dugo, ali mogućnost time limita je ubacila dodatnu dozu drame u ionako napet meč što je veliki plus. Phantasmo će biti zvijezda u budućnosti, sjajan je heel i već sad je jako over kod publike. Rocky je isto imao impresivan performans, zaboravio sam koliko je zapravo dobar. Odlična face-heel dinamika, odlična struktura i sve je vodilo tom velikom trenutku za Rockya, a kada se on desio publika je eksplodirala. ****1/4

Will Ospreay vs. Robbie Eagles - dan 10
Moglo je biti odličan meč, ali predugo trajanje i overbooking na kraju su ga spustili malo ispod toga za mene. Sviđa mi se to što Eagles sve više naginje faceu, a i Phantasmo je odlično prikazan kao ultimativni šupak koji će uraditi sve da osvoji turnir. Bilo je i dobrih spotova u meču, ali jednostavno je trajalo predugo za moj ukus i nisu to vrijeme uspjeli ispuniti dovoljno zanimljivim stvarima. Ospreayevo tapkanje me podsjetilo da je i on čovjek. ***3/4

Shingo Takagi vs. Jonathan Gresham - dan 11
Ovo je faktički bio dan odmora, pa osim ovog nije bilo nekih pretjerano dobrih mečeva. Ovo je bilo vrlo dobro, ali bez neke napetosti koja bi to prebacila na viši nivo. Svidjela mi se dinamika u meču jer su njih dvojica suprotnosti jedan drugom. Jedan je fizički najmanji, dok je drugi najveći u turniru. Jedan je powerhouse, dok je drugi tehničar koji ponekad zna i poletiti. Izdvojio bih Shingov no-sell Suicide Divea, mislim da sam to vidio možda jednom ili dvaput u životu. Sve u svemu dobro odrađeno. ***1/2

DOUKI vs Will Ospreay - dan 12
Ovaj dan je imao nekoliko jako dobrih mečeva, ali po meni je ovaj bio najbolji. Spominjao sam kako mi je DOUKI jedan od lošijih likova u turniru i kako je samo lošija verzija Desperada, ali ovdje je stvarno pružio jedan jako dobar performans. Ospreay je isto jako dobro sellao njegov heel work i imao odličan comeback. Svidjelo mi se i što su young lioni ponovo spriječili Taichija, baš me zanima čemu to vodi. ***1/2

Taiji Ishimori vs. Shingo Takagi - dan 13
Opet Shingo. Kod njegovih mečeva mi se jako sviđa to što je prikazan kao dominantan, ali njegovi protivnici su u većini slučajeva prikazani dovoljno jako da ih mogu kupiti kao potencijalne prijetnje. I ovdje je bilo tako. Struktura je bila takva da je Ishimori, iako fizički puno manji, imao dovoljno šanse za pobjedu i bio legitimna prijetnja nepobjedivom nizu. Sam meč mi je bio negdje između vrlo dobrog i odličnog, mada mislim da bi lagano imali puno bolji meč da je Ishimori bio na 100%. Ona sekvenca sa Canadian Destroyerom i Pumping Bomberom je bila izvanredna, najbolji dio meča po meni. ***3/4 - ****

Will Ospreay vs. Ryusuke Taguchi - dan 14
Big Match Willy i Big Match Guch. Nisam mogao očekivati ništa manje od odličnog meča. Kada je ozbiljan, Taguchija mogu kupiti kao legitimnog protivnika za bilo koga, a tako je bilo i ovdje. Jako napeta završnica, pogotovo nearfall na Dodon i onda tranzicija u Ankle Lock, tu sam zaista povjerovao da Taguchi može dobiti. Jedino što mi je zasmetalo je inkonzistentno sellanje noge Ospreaya pred kraj. Van toga, sjajan meč. Ospreayev promo nakon meča je bio izrazito dobar, pogotovo dio o mentalnim problemima, jako snažna poruka. ****1/4

Shingo/Ospreay će pokidati. Juice/Mox će biti barem dobro, a i White i Tana bi mogli imati odličan meč. Jedva čekam finale.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Sherpa »

full card

Will Ospreay vs. Shingo Takagi in the BOSJ finals
Juice Robinson vs. Jon Moxley for the IWGP United States title
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White
Kazuchika Okada & Rocky Romero vs. Marty Scurll & Brody King
Kota Ibushi, Togi Makabe, Tomoaki Honma and Toa Henare vs. Tetsuya Naito, EVIL, SANADA and BUSHI
Tomohiro Ishii, Toru Yano, YOSHI-HASHI, Jushin Thunder Liger and Tiger Mask vs. Taichi, Minoru Suzuki, Zack Sabre Jr., Yoshinobu Kanemaru and DOUKI
Ryusuke Taguchi, YOH and SHO vs. Taiji Ishimori, El Phantasmo and Robbie Eagles
Dragon Lee, Titan and Shota Umino vs. Jonathan Gresham, Bandido and Ren Narita
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ryusuke Taguchi, YOH and SHO vs. Taiji Ishimori, El Phantasmo and Robbie Eagles
Ovo ima potencijal da bude bolji meč od finala.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Rio146 »

Eh sad valja pogledat sve nominirane mečeve, i udarit po finalu. Kad je finale?
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of Super Juniors 2019

Post Postao/la Melloo »

Rio146 je napisao/la:Eh sad valja pogledat sve nominirane mečeve, i udarit po finalu. Kad je finale?
sutra u 11:30 event krece
Odgovori