Bryan Danielson

aka Daniel Bryan

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:
Maki je napisao/la:Ne slažem se za Ruseva. Noć poslije WrestleManie 34 Shane i Paige su rekli da će AJ Styles to veče imati posebnog protivnika. Cijela arena je chantala Rusev Day toliko da kad su objavili da će to biti Bryan, koji se tek vratio, bilo je čak i buova.
Okej al to je jedan meč i jedna vecer, sumnjam da bi to nesto promijenilo. Iako si malo obrnuo, Bryanu se trazilo protivnika, publika je chantala i Rusev day i AJ Styles, na kraju je Paige rekla Styles. I nije bilo nekih buova.

Al da nisu najbolje iskoristili rusev day gimmick, nisu.
Zar je? Moguće. Ali Rusev je konstantno bio over u tom periodu. I stalno su ga sabotirali. Prvo on i English nisu nikad tag pojaseve uzeli iako je tad taj reign Usosa razvučen previše, pa onda čak ni US titulu nije uzeo na WM već je Jinder i na kraju su ga rastavili sa Englishom u još jednom storyu kako je Lana nevjerna. Ima pravo biti frustriran. Ako je Ambrose kao Shieldovac, world prvak i neko ko je generalno tretiran dobro i kotiran visoko mogao pjeniti na WWE koliko pravo tek ima Rusev koji ništa od tog nije dobio.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Sherpa »

Db je zbilja imao vrašku karijeru tamo, i postoji mogućnost da se on u budućnosti tamo vrati. on tamo ima i familiju pa je normalno da ostane u ovakvim odnosima.

Neki su pak imali osjetno lošiji tretman, i puno laži uz isti

I mišljenja sam da je rusev mogao više od upper mid. Ovdje (za sada) izgleda sjajno
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Neki su pak imali osjetno lošiji tretman, i puno laži uz isti
Kaj misliš pod tim, ovo šta je Heyman lagao Rusevu dok je bio onaj feud sa Lashleyem?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Sherpa »

Mislim o pričama kakve je imao brodie lee sa 'smet ćeš nastupati u japanu' pa je bila očigledna laž jer to nisu imali u planu omogućiti mu. A koliko se sjećam i ftr je slušao pokoja. Bit će toga i u aewu, jer nemoguće je pushati sve, da netko ne pomisli da je to samo wwe problem
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ja se sjećam da je Rusev rekao da mu je Heyman obećao main event WM. Moraš bit teži debil da misliš da ćeš pored Lesnara, Romana itd. maineventat a nisi ništa više od midcardera.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Sherpa »

Zašto? Rusev je barem dva puta bio najover osoba u kompaniji.

Rusev koji dobiva cenu na main eventu wm i imaš zvijezdu. Rusev je isto mogao biti taj. Ima izgled za wwe, dobar je na micu, a imao je. I turbo over lanu. No kada ne voliš bi strance ni menadžere, no way.

Mogao je biti jedno od najvažnijih imena kompanije
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zašto? Rusev je barem dva puta bio najover osoba u kompaniji.

Rusev koji dobiva cenu na main eventu wm i imaš zvijezdu. Rusev je isto mogao biti taj. Ima izgled za wwe, dobar je na micu, a imao je. I turbo over lanu. No kada ne voliš bi strance ni menadžere, no way.

Mogao je biti jedno od najvažnijih imena kompanije
Mogao je ali ako je stvarno popušio priču da će stvarno i biti onda je ispao glup. On je svoju poziciju u kompaniji mogao ocijeniti još 2017-18. kad je bio na vrhuncu popularnosti a kompanija ga je vukla nazad.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nije ga WWE gledao tako. Na to mislim. Jel ima potencijala za status main eventera? Ima i to nije dvojbeno. Jel bio over? Je, kao što kažeš. Da su oni slušali publiku i pushali one koji si bili over (Ziggler, Ryder,...) di bi im bio kraj. Al nisu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la Dynamite 7 »

Trebaju slušati i fanove,ali ne nužno uvijek, za Ruseva mi je ok,ali čuj Ryder?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Trebaju slušati i fanove,ali ne nužno uvijek, za Ruseva mi je ok,ali čuj Ryder?
Pa bio je over. Mogao je biti konstanta u midcardu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la Dynamite 7 »

U midcardu da,u mainevent sceni nikako.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST U midcardu da,u mainevent sceni nikako.
Ryderu se ni to nije dopustilo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bryan Danielson

Post Postao/la Sherpa »

Mid card ne postoji. Malo koja priča je zanimljiva, malo koji od tih mečeva ima na važnosti. Ne mora biti svaki, ali čak i kad je (miz-ziggler) ne treba biti tako naglo prekinut.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nije tu čak tolko do koga se pusha. Netko je zaslužio main event push, neko ne. Nisu svi isti. Problem je što ti kao fan želiš nešto, fanovi općenito žele i WWE ne ispuni to. Pushevi su samo primjer. Naravno da WWE ne može ispuniti svaku želju fanovima, ne može nitko, al nekad se stvarno čini da ih nije briga. Ne žele ni probat mada netko dobiva sjajne reakcije. Zato i gube gledanost.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bryan Danielson

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bryan: Od AEW-a su tražili nekoliko stotina tisuća dolara da mogu pustiti Final Countdown 20 puta godišnje.
Fala Bogu nisu bili ludi da toliko plate nego su se obratli Elliottu Tayloru koji je napravio njegov theme.
Odgovori