AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Izgleda da Britt napokon skida titulu sa Shide. Ne mogu reć da se veselim tome al šta god.
Kome bi ti dao titulu?
Ryo Mizunami al to je fantazija :lol: Ne kažem da je Britt loš potez, realno jedina je trenutno dovoljno izgrađena za to, samo se meni ne sviđa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Al shida koja ne govori engleski ima isti problem ko asuka koja ne govori engleski - kad je prvak teško iznosi tjedne epizode kao jak prvak. Zato je zajebano opet staviti na japanku, isto je bilo i sa riho
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Mizunami je isti slučaj kao Shida. Prebacivanje iz šupljeg u prazno. Kao i Riho.

Baker je najbolji izbor ali ne vidim onda razlog da izgubi onaj lights out meč protiv Rose.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To stoji, al stoji i da AEW nije ima posebno dobar booking ženske divizije sve do jako nedavno (i realno nisu još ni blizu di bi tribali bit po tom pitanju). U 21. stoljeću barem nemaš izgovor za ne dat strancu da govori u kameru sa titlovima. Ako prolazi u stvarnim sportovima ne vidim zašto ne bi odi. Van onog najočitijeg da su Ameri debili i ne vole čitat. Kvragu nije da to nisu radili tokom onog turnira. Ako je jedini način na koji znaju pokazat da je Shida face i nikog se ne boji to da 50 puta dotrči do rina sa štapom i otira heela koji napada nekog nakon meča onda je problem u kompaniji a ne u njoj.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Mizunami je isti slučaj kao Shida. Prebacivanje iz šupljeg u prazno. Kao i Riho.
Ne kažem da nije, sve se ovo bazira na tome da bi weekly radije gleda bilo koga sem Britt :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST U 21. stoljeću barem nemaš izgovor za ne dat strancu da govori u kameru sa titlovima
Stoji za wwe. Malo teže za aew ako žele zadržati 'nemamo skriptu za promo' u live programu

Al onda staviš prevoditelja
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Malo teže za aew ako žele zadržati 'nemamo skriptu za promo' u live programu
U takvim promoima mi je ok, al ako Penta može imat prevoditelja ne vidim zašto drugi ne mogu. Iako ja sam mislia isključivo na pretaped stvari jer su takav imale Tay i Shida prije meča.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

To se slažem, to nemam ništa protiv titlova, al lajv malo zajebano
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Jobber29
Rank 4
Rank 4
Postovi: 66
Pridružen/a: 16 ožu 2021, 23:49
3
Lokacija: Mostar
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Jobber29 »

Malo kasnim al dobro, Shida VS Conti mi je bilo prvi put da gledam obe u meču i jako sam ugodno iznenađen, veoma zabavan meč, mislim da Dr.Baker uzima titulu uskoro. Main Event također jako dobar sa atraktivnim potezima, Darby nije razočarao drugi main event zaredom. Opening meč mi je bio dobar, pogotovo što je bila poluotvorena arena i vani nije pao skroz mrak tako da mi je ugođaj bio baš ugodan. MJF sve pohvale, čovjek je stvoren za heela.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Darby nije razočarao drugi main event zaredom
Darby nikad ne razočara :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nagata vs Mox za US titulu na Dynamiteu 12.5. :dance: :dance:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

JERIGOAT!!!!!!!!!!

Kakav promo goata :geek: :o
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobar opener Cagea i Hangmana. Sviđa mi se šta je Hangman zaštićen u gubitku dok je Cage svejedno dobia veliku singles pobjedu. OK segment Elitea, Bucksi su toliko bolji ko heelovi.

Vraćamo se na to da ne volim dobij prvaka da bi dobia prvaka mečeve. Barem je meč bia dobar, Johnny Cage low blow kao highlight uz uvijek odličnog Callisa kao komentatora. jedini prigovor je apsolutno retardiran twin spot. Grozno. Oš mi reć da sudac ne kuži da jedan Buck ima bradu. Promo Kazariana i Danielsa ima jaku "ako beštimam publika će poppat"energiju. Jade je imala isti promo ko prošli tjedan, ali je i dalje novac.

Penta vs Cassidy i Penta je i dalje nekako face? Ili bar koristi taj tunel. Meč odličan, jedan od boljih Cassidy mečeva. Kvragu, jedan od boljih Dynamite mečeva uopće u zadnje vrime. Bia bi još bolji da nije ima destroyera. Sad mi treba Penta vs Shingo :lol: Britt je imala promo, stvarno se ne veselim njenom reignu :lol:

Tek sad sam skužia da Pinnacle theme malo puno podsjeća na Four Horsemen theme, odlično :D Borba promoa nevjerojatna, nemam šta dodat :clap: Eddie/Kenny segment isto jako jako dobar. Christian je ima dobar promo al onda se sitim da on aktivno hrva i izgubim volju.

Ford vs Statlander je bilo u redu, ništa spektakularno. QT preskočen, Miro i Sabian su imali zapravo jako dobar segment. Ovo je toliko bolje od wedding priče. Main event solidan, teško svatit ikog iz dark ordera ozbiljno ko izazivače za išta, pogotovo nekoga ko je literally who čak i za standarde te frakcije.

Sve u svemu još jedna epizoda i još jedan ogroman jaz između polovina. Sve šta su imali su utrpali u prvu uru (Hangman v Cage, Bucksi, Kenny, Inner Circle/Pinnacle) a drugu su morali nosit QT, Statlander i Darby vs anonimus iz Ordera. Tribali su se bolje rasporedit.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Upravo gledam i mogu reć da su AEW segmenti nešto najjače :lol:
Odgovori