The Dark Order

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nije bas da su imali neku posebnu relevantnost s Brodiem
i da i ne

ako si gledao bte bili su i još uvijek jesu ponajbolji act, problem je što bte nije baš dobro transferiran na dinamit, a često se referira. mislim da zbog toga imaju dosta fanova, zabavni su.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nije bas da su imali neku posebnu relevantnost s Brodiem
i da i ne

ako si gledao bte bili su i još uvijek jesu ponajbolji act, problem je što bte nije baš dobro transferiran na dinamit, a često se referira. mislim da zbog toga imaju dosta fanova, zabavni su.
Prije Brodiea su bili grozni. Užasan debut, neimpresivne partije, midcard tag divizije, Dark Order je prvi put postao relevantan sa onim recruitment videima a tad je već postojao koncept Exalted Onea, mada se možda nije planiralo da to bude Brodie tad.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la SwitchBlade »

Mogu zadržati istu dinamiku koju imaju na BTE. Nema pravog "vođe", samo se oni druže kao jedna velika grupa prijatelja. I usput dodaj Hangmana u miks za neko vrijeme, zajedno imaju odličnu kemiju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

ne osporavam, ali su se u međuvremenu neki dosta isprofilirali, i imaju relativno cool koncept s brojevima.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Maridius98 »

S jedne strane treba da razbiju Dark Order jer ne bi bilo isto bez Brodie-ja, a s druge strane ne vidim šta bi pojedini članovi Dark Order-a radili bez Dark Order-a. Stu/Uno su bili početni članovi i mogu da budu sasvim zabavan midcard heel tag, Reynolds/Silver su bili mnogo zabavni na BTE, ali su u suštini jobber tag team. To nas ostavlja sa Alan Angels-om, Pres10 Vance-o, Colt Cabana-om i Anna Jay. Colt Cabana-i ne treba Dark Order jer može da bude jako zabavan comedy act. Ako su pametni sad je vreme da Anna Jay dobije singles push, pa će Alan Angels i Pres10 Vance biti u nekom limbu. U suštini mnogo zajebana situacija.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

Anna jay je zapravo dobar leader za njih.

Prilično dobar
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Maki »

Uno ili Grayson bi trebali biti lideri. Oni su tu od početka.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la AleksaVP »

In an interview with SI.com, John Silver talked about how Brodie Lee helped him and Alex Reynolds secure spots in AEW. Silver talked about what happened after him and Reynolds had a match against Cody Rhodes and Matt Cardona:

“A lot of people don’t know this, but after that match, Brodie was the one backstage telling everyone that the match was great and that we needed full-time deals, which we ended up signing. That’s just one example. There were so many other little ways he constantly went out of his way to help us. Brodie was an amazing person. I can’t picture him not being here.”

“Someone tagged me in that video [Huber’s last appearance on Being The Elite] on Twitter, and watching it has just made me cry. Tony Khan had this idea for us to be like Raven and Stevie Richards. So we had those moments where I’d say he was great and then he’d hit me, or he’d ask me to hold up his belt and then he’d knock me off the apron. Thinking about it just makes me so emotional. I never want there to be another ‘Exalted One.’”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

Nitko ne treba biti ecxalted one. No imaju jako dobru priču za ispičati, ako žele - kako će kult dalje bez vođe
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

:violin:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

ne znam koliko vas gleda being the elite, no zadnjih tjedana daark order je počeo tražiti stinga i darbya da ih regrutiraju, a sada su imali nešto što izgleda kao početak programa s njima u epizodi.

mislite da bi sting bio dobar vođa dark ordera, ili da trebaju ići allin s hangmanom, ili pak netko treći, ala matt hardy? mislite li da trenutno uopće znaju tko će biti vođa, ili još sve drže open ended?
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Jovic »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne znam koliko vas gleda being the elite, no zadnjih tjedana daark order je počeo tražiti stinga i darbya da ih regrutiraju, a sada su imali nešto što izgleda kao početak programa s njima u epizodi.

mislite da bi sting bio dobar vođa dark ordera, ili da trebaju ići allin s hangmanom, ili pak netko treći, ala matt hardy? mislite li da trenutno uopće znaju tko će biti vođa, ili još sve drže open ended?
Meni bi bila dobra ideja da Sting bude privremeno vodja dok ne stigne nakon nekoliko godina onaj pravi,Brodie Lee Jr. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Dark Order

Post Postao/la Sherpa »

Ili priprema za novog lidera, ili priprema za hangmanov povratak da ih ujedini

slika
Odgovori