Jim Ross

JR

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Jim Ross

Post Postao/la Maki »

JR u kontroverzi oko All Out komentara na Annu Jay i iskazivanja želje da joj se dogodi nezgoda sa odjećom implicirajući time da je želi vidjeti bez većeg dijela ili bez imalo odjeće što se tumači kao seksualno zlostavljanje pogotovo uzimajući u obzir razlike u položaju i važnosti između dvije strane gdje je jedna strana legendarni komentator i izgrađeno ime a druga strana tek obična hrvačica daleko od vrha svoje divizije, a kamoli kompanije. Stoga su mnogi iskazali želju da JR, uprkos nostalgiji koju donosi, bude otpušten sa pozicije komentatora. Pored gore navedenog incidenta, obožavaoci mu zamjeraju, kako oni to tvrde, nezainteresovanost a ponekad i otvorenu agresivnost ka proizvodu koji bi trebao promovisati te smatraju da su JR-ovi zlatni dani iza njega te da je u ovom trenutku njegovo prisustvo za komentatorskim stolom loša stvar.

Kolike su šanse da Jim Ross ostane bez posla? Ko bi ga mogao zamjeniti u ulozi koju trenutno ima? Da li će AEW imati volje, ali i hrabrosti otpustiti jednu takvu legendu? Da li su komentari upućeni ka Anni Jay ipak bili previše ili je to samo JR koji ne zna norme sadašnjeg vremena? Da li ga to može opravdati?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kolike su šanse da Jim Ross ostane bez posla?
Ne mislim velike iskreno, al i prije sam bia iznenađen.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ko bi ga mogao zamjeniti u ulozi koju trenutno ima?
Velik broj ljudi, JR i kad je dobar generalno je samo OK i sjena samog sebe. A realno i to di je ok je nešto novije, dugo je bia katastrofalan. Već imaju Schiavontaya i lako mogu dodat Taza ko trećeg za stalno ako žele On i Excalibur ionako već imaju sjajnu kemiju na Darku. Uvik postoji šansa da dovedu Maura ako želi u hrvanje.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da li će AEW imati volje, ali i hrabrosti otpustiti jednu takvu legendu?
Ako žele gurat imidž progresivne kompanije mislim da da.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da li su komentari upućeni ka Anni Jay ipak bili previše ili je to samo JR koji ne zna norme sadašnjeg vremena?
Ove dvi stvari nisu u sukobu, i jedno i drugo je. Iskreno dovoljno je pogledat kakve poruke šalje zgodnim mladim hrvačicama na twitteru da ti sve bude jasno :?
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da li ga to može opravdati?
Ne, isto ko ni ostale dinosaure poput Lawlera i Cornettya.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la AleksaVP »

Le Champion lagano će biti komentator kada ga zamrzi da bumpa više
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika

ovo je idealni AEW komentatorski team
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross: "Guy's are brainwashed (into believing) I got to have 15 minutes, I got to have 18. Why? Are you not a good enough worker to tell your story in the time that you're assigned? Apparently not. I don't agree with that philosophy."
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Jim Ross

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jim Ross: "Guy's are brainwashed (into believing) I got to have 15 minutes, I got to have 18. Why? Are you not a good enough worker to tell your story in the time that you're assigned? Apparently not. I don't agree with that philosophy."
Glupost.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Uz rizik da ću zvučat ko Corny, ne bi me čudilo da žele veću minutažu da bi ispucali više poteza :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross: "I told a kid the other day at AEW that everybody does the same fu**ing spot. All you guys go outside. You cluster up like coils. You stand there in a huddle, friends and foes together, side by side so you can catch some leaping idiot going over the top who never wins with this move."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross “Roman Reigns is being booked correctly because Paul Heyman is directing that ship and making sure they don’t get ahead of themselves,”

meni je zaravo jako drago vidjeti što aew ljudi nemaju problem kazati nešto ovako vezano uz wwe, pogotovo kod ljudi koji su godinama tamo proveli.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross on WWE denying Andrade’s release: "To me it says WWE is keenly aware of AEW. We’re not that ‘piss ant’ company that Triple H said we were going to be at the beginning. If I were Andrade, I hope he’s thought it out."
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la AleksaVP »



:mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross: "Quarter hour ratings for Darby Allin was extraordinary and he’s a home grown talent. Some people say you can’t make stars in this generation - you can if you do it right, talent creates a unique presentation and certainly Darby Allin is unique, he reminds me a lot of Jeff Hardy."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jim Ross

Post Postao/la Sherpa »

Jim Ross received death threats for “WWE Dynamite”

------------------------------------------------------------

wtf? pa koji je kurac ljudima?
slika
Odgovori