All Elite Wrestling vijesti/rasprave

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST

Dosta stvari je ovde rečeno, ali interesuje me šta mislite o ovome.

AEW odbija casual fanove sa pričom oko invazije jer većina njih ne želi da prati druge promocije.
Mislim da većina AEW fanova zna i za Impact. Nema AEW puno onih pravih kežualaca.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad smo već na temi, stvarno mi nije jasna ta opsjednutost casual publikom koju neki imaju.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Former WCW executive and AEW guest star Eric Bischoff spoke on All Elite's "flatlining" progress on the latest episode of his 83 Weeks podcast, saying that while Tony Khan's promotion is doing a good job of marketing itself, particularly outside of wrestling, viewership has stagnated over the past year.

Bischoff brought up comments Chris Jericho made in 2011, when 'Le Champion' suggested TNA needed to switch things up to elevate its product. Those words, Eric claimed, could now come back to haunt Jericho:-

“I think it’s going to come back to bite him in the ass is what I think. AEW last week they did about 800,000 viewers, they opened the door with 1.5 million viewers and haven’t been able to crack 1 million since or if they have it’s been only on 1 or 2 occasions. They’ve essentially flatlined at 7 or 800,000 viewers on average for the last year and a half. That’s an observation that could, unless something turns around in the next 18 months, come back to haunt someone like Chris. Quite frankly, AEW has flatlined and it’s been that way essentially for a year."
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Za razliku od NXT-a kojem brojke ludo variraju iz tjedna u tjedan, ili SD i RAW kojima su ratingsi u freefallu :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58247
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da mnogi priželjkuju puno. Čak i wwe koji pada, ne pada za 50% godišnje nego po desetak. Ne znam zašto je razmišljanje da bi rast trebao biti instantan?

Visoko su plasirani u key demo, jako često u top 10. Nisu oni tu na jednu sezonu, nego na dulje i mislim da imaju dobre temelje u periodu kada tv rejtinzi padaju
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Za razliku od NXT-a kojem brojke ludo variraju iz tjedna u tjedan, ili SD i RAW kojima su ratingsi u freefallu :lol:
No oni, pogotovo main roster, nisu smatrani nekakvim mesijama hrvanja od strane smarkova. NXT jeste ranije ali otkad je AEW više ne.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa da, i ti smarkovi gledaju. Hrvanje u 2021 je dosta niche stvar za pratit čak i kad nije orijentirano smarkovima i IWC-u, mislim da je brojka od milijun i nešto sitno (skupa naravno) skroz ok za dva brenda koji nisu kulturološke institucije poput RAW-a i SD-a.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pa da, i ti smarkovi gledaju. Hrvanje u 2021 je dosta niche stvar za pratit čak i kad nije orijentirano smarkovima i IWC-u, mislim da je brojka od milijun i nešto sitno (skupa naravno) skroz ok za dva brenda koji nisu kulturološke institucije poput RAW-a i SD-a.
Ma je naravno ali logično je da će AEW biti pod većom lupom jer je toliko hvaljen za razliku od WWEa koji je omražen.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58247
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Al zašto ne bi bio omražen? Wwe otpusti ljude za vrijeme pandemije, aew je dao prek stotinu indy ljudi priliku da se pojave na njihovom programu, o time im dali barem neki prihod u doba pandemije.

Aew me ne tretira kao budalu, dok wwe svojim bookiranjem svako malo šalje takvu poruku publici.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Jovic »

Maki je napisao/la:
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pa da, i ti smarkovi gledaju. Hrvanje u 2021 je dosta niche stvar za pratit čak i kad nije orijentirano smarkovima i IWC-u, mislim da je brojka od milijun i nešto sitno (skupa naravno) skroz ok za dva brenda koji nisu kulturološke institucije poput RAW-a i SD-a.
Ma je naravno ali logično je da će AEW biti pod većom lupom jer je toliko hvaljen za razliku od WWEa koji je omražen.
Po meni AEW radi dosta dobar posao ljudi uspiju povezati tako velike kompanije sa njima poput AAA-a,Impact-a a evo sad i New Japan-a(uvode nesto novo sto nismo imali prilike da vidimo u zadnjih sigurno 5-10 god sto se tice wwe-a) i izgleda da su opet neki nezadovoljni
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Večeras prvo kolo ženskog turnira. Hirsch vs. Rosa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58247
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Evo bracket

slika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al zašto ne bi bio omražen? Wwe otpusti ljude za vrijeme pandemije, aew je dao prek stotinu indy ljudi priliku da se pojave na njihovom programu, o time im dali barem neki prihod u doba pandemije.

Aew me ne tretira kao budalu, dok wwe svojim bookiranjem svako malo šalje takvu poruku publici.
Shvatam ja zašto se ne voli WWE ali zato što ih se ne voli njihovi opadajući ratinzi se eto uzimaju kao normalno i očekivano. AEW je slavljen, prognozirala se renesansa wrestlinga, novi rat sa WWEom, napad na Vincea pa su mnogi ostali iziritirani.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:Evo bracket

slika
Kong vs Itoh u drugom krugu :vince:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
Odgovori