Grimm AMA

Ask me anything
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Imaš li neki ritual koji radiš prije meča?
Hahahah a zapravo i imam, prvi dio rituala započinje s tim da ne jedem ni ne pijem. Onda negdje prije samog meča se zatvorim u WC (do sad je uvijek bio wc, ne znam zašto) i u ogledalu isprobavam izraze lica i neke pokrete. Onda završim s "grimm forever" i krećem :D znam da je jako veliki cringe, ali mi pomaže da se smirim.
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la FilipS »

Čuo sam da se trebao dogoditi "transfer" iz PHK u CWO. Koliko tu ima istine?
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
5
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la raptor1989 »

Što misliš o lucha libre sceni? Da li bi promijenio stil hrvanja da ti neka od meksičkih promocija (CMLL, AAA, The Crash) ponudi ugovor?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12173
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Rio146 »

Kako je došlo do suradnje s Mađarskom?
Yes Sir!
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST omiljena hrvačica... osim Alexe Bliss :P i mislis li da bi wrestling mogao biti popularan medu zenama s nasih prostora?
ASUKA. Još i dok nije bila u WWE-u. Gotova diskusija :lol: i Rosemary iz TNA mi je odlična, pogotovo njen gimmick.

Ja se iskreno nadam da bi se tako nešto moglo dogoditi. Prva stvar, ljudi bi to obožavali gledati i mislim da bi ženski main event ovdje prošao bolje nego neki Grimm u main eventu :lol: Ali i dalje ima puno previše predrasuda o pro hrvanju ovdje i mislim da je to trenutno i dalje velika prepreka. Nadam se da će doći do neke promjene, svakako bih to volio
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10548
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la HunterDX »

Sta mislis o Strowmanu?
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kako ti izgleda jedan wrestling tjedan?
Inače, u najboljem obliku izgleda kao 3 do 4 wrestling treninga tjedno, izrada grafike i dizajna za PHK kad je potrebno, svaki drugi dan kad nije wrestling onda ili teretana ili po ljepšem vremenu treninzi vani za kondiciju. I naravno sastanci s PHK ekipom, dogovaranje stvari oko budućih nastupa, razne radne akcije oko ringa ili u dvorani.

No to je u najboljem obliku, većinom je puno manji taj intenzitet iskreno. Pogotovo meni jer radim i studiram uz ovo, tako da nemam uvijek onoliko vremena za posvetiti se wrestlingu koliko bih htio.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11454
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheViper »

Sta vise volis da budes heel, ili face?
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Radiš li neke posebne pripreme sad za Mađarsku?
Trebao bih, zar ne? :lol: :lol: Trenutno mi je glava u ispitima i kolokvijima, a i PHK nastupu koji je sljedeću subotu. Ajmo reći da sam trenutno u fazi mentalne pripreme za to da ću biti pred stranom publikom koja me ne zna. Prvi put. I to je jako strašna pomisao
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

omiljena glazba? koga najvise volis slusati i u kakvoj si glazbenoj fazi trenutno :D
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10548
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la HunterDX »

Svaki wrestler, kao i covek ima neke nedostake... Koji su tvoji nedostaci u wrestlingu?
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST kako se snošiš sa hejterima? dali te jako diraju komentari, ili ih ignoriraš, ili te motiviraju da budes jos bolji i da se dokazes?
A mislim, mene osobno ne diraju pretjerano komentirati hejtera jer su to većinom ljudi koji nemaju pametnijeg posla i držim se one stare kineske "don't feed the trolls". Ne volim ulaziti u konflikte s takvim ljudima, ali mi daju tu određenu dozu vatre da im pokažem nešto sto puta bolje. No znam da haters gonna hate, tako da se ja držim toga da budem najbolji što mogu biti, pa kome se ne sviđa, ne sviđa se :D
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Vidiš li se jednog dana kao budućeg sudionika PWG BOLA turnira?
Zar nisu u BOLA turniru inače onako jaka imena? Tipa Ospreay (valjda mu nisam uništio prezime), Scurrl i takva ekipa? :lol: To su takvi talenti da ne mogu ni zamisliti da bi jedan Last Brother Grimm bio sudionik. No znaš što, ne planiram ja stati s treninzima i poboljšavati se u tom aspektu koliko mi vrijeme dopušta. Mlad sam, kroz hrpu godina se možda i poslože karte kako treba. Fingers crossed :P
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la emirates »

S kim bi volio ukrstiti rogove ako uspijes da se probijes vani?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Čuo sam da se trebao dogoditi "transfer" iz PHK u CWO. Koliko tu ima istine?
Nikad se nije trebao dogoditi taj transfer :lol: odnosno, ja nikad nisam imao interesa za prelazak u CWO. Ne poznajem ni Jokića ni ostale momke (i cure ako ih ima) koji su u CWO, tako da nisam pretjerano zagrijan da odjednom banem tamo niotkud. Par puta se nešto spominjalo bilo da su mi vrata tamo otvorena, dok se tek počeo spominjati CWO, ali ni sam ne znam koliko ima u tome istine ili je samo rumor, tako da ne mogu puno komentirati :D
Odgovori