La Liga 2017/18

Primera

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
Odgovori
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

La Liga 2017/18

Post Postao/la emirates »

Posljedica toga kada klub deceniju vec gradis oko jednog igraca. Kad taj igrac ode, trebat ce duuugo vremena da ekipa nadje svoj identitet opet.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

La Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Ne nužno, i vi i oni ćete morati krenuti tražiti timsku igru, pono više nego sada kada se sve fokusira na jednog čovjeka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

La Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

na 5-4 smo, dobra utakmica u kojoj obrane ne postoje :D
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

La Liga 2017/18

Post Postao/la Cenation Leader »

Nije bas tako. Sa Assensiom, malim Viniciusom, Llorenteom, Iscom i još nekolicinom igrača koji su svjetska klasa a još imaju pred sobom za igrati, Realova budućnost i bez Ronalda je brutalno svjetla. Šta je problem pa se čini da ova ekipa ne može bez Ronalda, u tome sto su Benzema i Bale katastrofalni već 2 godine( prvi pogotovo, drugi zna zasjati ovako nekad)i još se prodao Morata i ostalo se bez golgetera u timu, zbog toga ove sezone izgleda da Real ne može bez Ronalda a ustvari kad pogledamo ovaj isti tim samo sa boljim Baleom i Karimom vidjet će se da se i Barca znala dobijati bez problema. Golgeter je ključan za današnje velike timove.

Samo treba dovesti nekog jakog napadača na ljeto i odmah ćete vidjeti koliko Real zaista funkcionira bez Ronalda.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

La Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST ovaj isti tim samo sa boljim Baleom i Karimom
znaš, united bi osvoji ligu prvaka da su pogba, lingard, martial, ili da su ovaj ili onaj igrali bolje. realnost je da ova dva igraju loše, i sam kažeš dvije sezone, i sada gledati na njih da će biti dobri, pogotovo kako i njih godine pritiscu... i da imaju trend pada? Real je prodavao bolje igrače za manje padove (vidi raul)

I uz sve te ljude, vidjeli smo kako je Real izgledao u prvoj polovici godine, kada je Ronaldo bio na produljenom godišnjem odmoru, a ni drugi nisu izgledali bolje.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

La Liga 2017/18

Post Postao/la Melloo »

Realov najveci problem bez Ronalda je psihicke prirode plus Zidane kojem svaka cast al on nije bas neki sad vrhunski trener.
Mislim da bi vec sljedece sezone trebali odradit taj passing the torch sa Ronalda na Isca
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

La Liga 2017/18

Post Postao/la Cenation Leader »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST ovaj isti tim samo sa boljim Baleom i Karimom
znaš, united bi osvoji ligu prvaka da su pogba, lingard, martial, ili da su ovaj ili onaj igrali bolje. realnost je da ova dva igraju loše, i sam kažeš dvije sezone, i sada gledati na njih da će biti dobri, pogotovo kako i njih godine pritiscu... i da imaju trend pada? Real je prodavao bolje igrače za manje padove (vidi raul)

I uz sve te ljude, vidjeli smo kako je Real izgledao u prvoj polovici godine, kada je Ronaldo bio na produljenom godišnjem odmoru, a ni drugi nisu izgledali bolje.
Niko ne kaže da će oni biti bolji, jedino rješenje je prodaja obojice, to je neminovna potreba za daljnji uspjeh, na otoku ima brdo naivaca koji su spremni za Balea iskeširati fine pare. Sve ostalo je skoro savršeno( golman nije konstantan), jedan vrhunski napadač uz Ronalda je jedino sto fali Realu i ako se bude u mogućnosti pronaći malo jači golman i mlađi i to je sve.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

La Liga 2017/18

Post Postao/la Sherpa »

Malo se zavaravas, da ronalda nije briga za kp koliko ga je briga, vase vitrine bi bile praznjikave. 2 naslova prvaka spanjolske u 10 godina, uz predsjednika koji nikada nije ciljao na mlade igrace
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

La Liga 2017/18

Post Postao/la Cenation Leader »

2 titule u 10 godina jesu slabe to priznajem ali uzmimo u obzir da je od tih 10 sezona u barem 6-7 Barcelona imala bolju ekipu od Reala, nije toliko opravdanje sa obzirom na sve novce ali ne može se napraviti tim na nivou one Barcine historijske generacije preko noći.

To da predsjednik ne gleda mlade igrače je velika neistina. Nekada definitivno nije gledao ali se politika itekako promjenila kroz godine, nenormalno veliki broj mladih igrača je dovođen, neki su se iskazali i uspjeli kasnije a neki nisu, nije Real za svakoga. Ali ono sto želim da kažem da Real u zadnjih nekoliko godina nikad više nije ulagao u omladinski pogon.
slika
Odgovori