Premier Liga 2017/18

engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

Premier Liga 2017/18

Post Postao/la azo »

1.Loris Karius
Solidna sezona iza njega,pogotovo drugi dio,ako zanemarimo finale.Jako je teško odlučiti sta sa njim dati mu jos jednu sansu kao prvom golmanu jer imao par odlicnih odbrana.U drugom dijelu sezone kiksove je sveo na minimum,nazalost ono finale stvara potpuno drugu sliku o njemu.

22.Simon Mignolet
Meni jako drag golman,ali jako puno misli,zna odbraniti ne moguće ali zna primiti puno toga,što se mene tiče on je savršen drugi golman.Nije bio los u prvom dijelu koliko su stoperi zakenjali prvi dio sezone

34.Adam Bogdan
Čekaj šta je on još tu

52.Danny Ward
Nije dobio puno prilika u prvom timu,branio je 1/2 utakmice u kojima nije bio toliko los

2.Nathaniel Clyne
Povreda mu je unistila sezonu,definitivno nije uigran sa ovom prvom momcati,ali kako Arnold igra pitanje je da li bi i zdrav igrao.

4.Virgil Van Dijk
Stub odbrane,zaista sjajan igrac.Pare od zmijice smo pametno investirali,barem za sada.Odbrana djeluje dosta bolje i sigurnije kada je on tu.Izgleda kao pravi lider u odbrani a i moze kreirati prema naprijed,em je jako dobar u kornerima

6.Dejan Lovren
Ili će izaći i biti najbolji na terenu ili će izaći i izgledati kao osnovac.Sa Van Dijkom izgleda jako dobro,Mislim da će se moći sa svima boriti za mjesto drugog stopera.

12.Joe Gomez
Bio je solidan u prvom dijelu i onda se povrijedio,pa ostao u sjeni TAA.Igrao je LB dosta boljeg nego desnog,dosta je kvalitetniji u odbrani nego u napadu,nadam se da ce se vratiti na svoju prirodnu poziciju.

17.Ragnar Klavan
Lord Ragnar,meni jako gotivan igrac.Moze posluziti mozda jos godinu dvije za klupe,a i svidjaju mi se fore sa njim.

18.Alberto Moreno
Nesuđeno backup krilo Liverpoola,losa sezona od njega osim prve tri cetiri tekme.Mislim da bi ga trebali prodati ili prebaciti na lijevo krilo.

26.Andy Robertson
Samo riječi hvale imam za ovog čovjeka potpuno me iznenadio svojom borbenošću.Svako utakmicu gine,svako tekmu krpi rupe,jako koristan premanaprijed,ama čovjek je sve.Nemam niti jednu zamjerku za njega ama bash niti jednu.

32.Joel Matip
Kao prvi stoper je katastrofičan,kao partner Van Dijku losiji od Lovrena,ali pritom ne losa sezona.Očekujem iduce puno vise od njega.

66.Trent Alexander-Arnold
Dečko koji me je kupio još dok sam gledao random utakmciu B tima.Njega sam prvog po imenu zapamtio.Onda je igrao sve bolje i bolje i tako dosao u prvi tim.Imao je par kikseva i loših tekmi 3/4,ali je zato pokidao u ligi prvaka,sve do polufinala je bio najbolji defanzivac.Buducnost Lpoola definitnivo.

PS:On je bolji golman od Bogdana

5.Georgio Wijnaldum
Gotiva čovjek,uvijek nasmijan,ali mu se zna desiti da nestane na terenu i da postane kasper.Što se tiče sezone nikad nije bio katastrofa,uvijek je u zlatnoj sredini ili u vrhu,mada većinom je ovo prvo.

7.James Milnera
Legenda kaze da idaje trci.Odlicna sezona za njega,jako iskusan igrac,najbolji asistent LP.Ovog čovjeka jednostavno ne mozes da ne volis ako si navijac Lpoola.Samo se pitam koliko ce jos moci ovako.

14.Jordan Henderson
Bolja sezona nego prosla,ali i sada je to daleko od onoga sto bi kapiten Lpoola trebao biti.Šteta zaista za njega unistila ga je ona povreda,mogao je biti novi Dzerard

20.Adam Lallana
Imao je jako puno problema sa povredama,taman se vrati u formu kad opet povreda nadam se da ce na ljeto vratiti onu formu koju je imao u januaru 2017.

21.Alex Oxlade-Chamberlain
Iako su mnogi očekivali da bude katastrof i mislili da smo bez veze bacili novac,OX im je zacepio usta.Kako je sezona odmicala to je on bio bolji,zaista velika šteta što ga nije bilo u finalu.Nadam se da mu nece puno trebati da se vrati u formu.

23.Emre Can
Odlična sezona za njega,još jedan igrač kojega ja jako gotivim,ali eto napusta nas.I naprijed i nazad gdje je god trebalo krpio je.Imao par ludacko dobrih utakmica i bio pravi kapiten na terenu kada Hendo to nije bio.Hvala ti Emre!

9.Roberto Firmino
Ispunio je moja očekivanja za ovu sezonu.Jako zahvalan igrač izgleda mi kao da jako voli ovaj klub,međutim kada nema onog timskog duha nema ni njega.Nije dobar kao pojedinac,ali je zato najbolji defanzivni napadac na svijetu trenutno,kako god to zvučalo.

11.Mohamed Salah
Najbolji igrač ove sezone u svijetu.

19.Sadio Mane
Ostao je u sjenci Salaha,ali je imao jako kvalitetnu sezonu,čak bolju nego prošlu.Malo jeste sebičan,ali to se dešava samo kada ne dobija tako često loptu.

28.Danny Ings
Ni tamo ni vamo,srednja žalost.

29.Dominic Solanke
U prijateljskim utakmicama je kidao.Kad je pocela sezona,onda je nestao,pa se poceo budit pred kraj zadnje dvije tekme.Moze biti nesto od njega,ali isto tako moze biti i panj.

58.Ben Woodburn
Samo da ga sačuvamo,mali će tek da bljesne.

Jako sam zadovoljan kako ja zavrsila ova sezona,zelja su mi bile četvrtfinale i 3. mjesto.3 mjesto je jako bilo blizu,em smo igrali finale lige prvaka.
Dolazak Keite pojačat će nas nazad,doveo bih jos jednog CAMa (kretivca),te štopera da se bori sa Lovrneom za prvo mjesto u timu.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori