Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Sherpa »

Šarenilo boja iz jeftinih reflektora obasjalo je ring. U njemu je bila samo jedna osoba te je držala mikrofon u rukama. 'Dragi gledatelji, svi oni koji su platili prilično izdašnu sumicu kako bi gledali našu prvu epizodu, dobro nam došli. Imamo sjajan show za vas. Nekoliko stvari koje će se dogoditi u živo i nekoliko njih koje su se dogodile tijekom tjedna. One koje smo snimili i sada ćemo vam ih emitirati. Dali smo priliku svakom od hrvača da kaže nekoliko rečenica u kameru. Neki jesu, i to ćete danas vidjeti. Oni koji su odbili. 'Ajmo samo kazati da nisu najbolji prošli. S jednim takvim razgovorom ćemo krenuti, a vi se smjestite i uživajte u showu.'



U maloj sobici pojavio se Oliver: 'Sve je tako mračno, tiho, sve izgleda krajnje kataklizmično, svi imamo isti osećaj, zatvoreni u svojim domovima, ne možemo da se krećemo, žudimo za slobodom, ali.. svi ste u svojim kućama osim nas, BWA opet radi, a pored svega toga, zatvoren sam sa ostalim članovima, sa grupom različitih ljudi, ne možete da zamislite kako je kada su oko vas ljuti, besni, jedva čekaju da ulove svoj plen, jedva čekaju da sve počne. I zato ne budite samo cmizdravci, jer se kod nas vodi velika borba, BWA nam pruža pakao, BWA nam daje dodatni pritisak, pritisak koji me plaši.
Znate šta? Nisam ovde samo da bih kukao, došao sam ovde svesno, jer sam željan uspeha, razbiću svoje strahove, razbiću svakog ko mi bude predstavljao pretnju, jer sam ovde došao sa najvećim motivima, sa željom za uspehom. A sada se obrćam svim članovima i kažem da sam ja taj koga se vi trebate bojati, ja sam onaj koji će vam zagorčati život, volim da gledam kako patite, a znate moj stav, nikad ne biram sredstva kada sam u opasnosti, jer upravo tako menjam i vašu sudbinu.
Moje lice i telo, ostaće u savršenoj formi, tag ili glavna titula, biće na mojim ramenima,a moja reč će biti održana, niste valjda zaboravili ko je Oliver Gerdijan, a pre nogo vas podsetim, uživajte u vremenu koje vam je ostalo.'



Iduća scena ponovo je bila u ringu. Dario Pisarović došao je s nekoliko jasno vidljivih masnica od pendreka po tijelu. Njima će se nadodati još jedna, ona od udaraca kojeg je upravo primio po leđima. Mr. Balkan na sebi nije imao masnica, ali ni on nije izgledao kao da je imao odličnu noć, pošto mu je samnica dobro došla, usprkos dogovru kojeg su ranije postigli. 'Znate, vi niste ni po čemu posebni, ako kažem, snimite video, onda snimite video. Lakše vam je tako. Vjerujte mi. A sada da vidimo tko će od vas bolje proći u jedan na jedan meču.' Uslijedio je jedan na jedan meč kojeg nitko neće pamtiti po kvaliteti. Izmoreni od udaraca pendrecima i noći u samnici jednostavno nismo dobili dobar meč. Reakcije svih onih koji su gledali live bile su negativne, a prije nego što je meč imao i priliku završiti, ponovo se uglasio muškarac. 'Dosta. Ovo je patetično. Iduću tjedan ćete ponovo imati meč. I nadam se da ćete ovog puta imati više volje govoriti u kameru. Pobjednika čeka velika nagrada, dok poraženog čeka kazna.



Ekran se zamračio, krenula je pjesma koja je kao podloga pratila kompletan segment, zatim smo vidjeli scenu od prošlog tjedna u crno bijeloj varijanti. Scenu kada pištolj ispaljuje metak, a Step pada mrtav. Vidjeli smo tu scenu u slow motionu, iz nekoliko različitih kutova, a zatim je sve to prekinula jedna druga, mnogima dobro poznat zvuk.



Ali je upravo završio svoju dnevnu molitvu i ostao sjediti na koljenima, gledajuci u zid. 'Puno sam prošao u životu i iz svega se izvlačio davao svoj maksimum. Pobjegao od rata, mučio se u drugoj državi a na kraju pronašao dobar posao i djevojku koju volim više nego išta na svijetu. Ko zna šta misli gdje sam? Sa kim sam? Hoćemo li se ikada sresti? Hoće li mi vjerovati? Možda joj trebam sada, ovdje sam u zatvoru gladujemo moj brat i ja, dok neki šugavac želi da ga zabavljamo. O Bože daj nam snage da izdržimo ovo.'

Nakon toga Ghettoven je ušao u istu tu prostoriju, nešto je govorio no snimka se premotala da ništa od toga nismo čuli. Zatim smo dobili sliku ćelije u koju se vratio nakon što je snimio video, kada uzima stolicu i krene udarati po Aliju. Nekoliko trenutaka kasnije, vrata ćelije se otvaraju te Ghettoven ode kroz njih u drugu ćeliju gdje ga je čekala juha, krumpir i veliki komad odreska, baš kao i piva. No prije nego što je navalio na to, kazao 'mogu li zamoliti još jednu sitnicu, nedajte mu jesti. Barem ne još.

Sve što se uz sjajnu montažu izvrtjelo unazad, ponovo na trenutak kada je Ghettoven gledao u kameru: "Inače sam ja taj koji je iznuđivao, manipulirao, utjerivao strah u kosti, i kako sam sam takav bio nisam mislio da će se to meni vratiti na isti način. Ne znamo ni zašto smo ovdje, niti tko je čovijek koji nas je doveo ovamo, samo znam da trebam nastaviti ono što sam i do sada radio, a to je skidati glave s ramena svakome koji bi mi stao na put. Ali Shadi je moj brat, i nikada mu neću zaboraviti za sve što je meni učinio. Pružio mi topao dom i obrok, ali ovdije su stvari malo drugačije. Ako ja njega ne udarim, on će mene, a to mi se ne sviđa. Nimalo. Ali je moj brat, ali i braća se ponekad potuku."



Serđo, The Dasher, Leon, Alex, Šime i Harabaya izvedeni su na dvorište. Odmah je bilo jasno da se radi o snimci, pošto je sunce tek izlazilo, što je temperatura bila na ivici minusa, što je vidjelo po tijelima hrvača koji su morali izaći van golih prsa i bosih nogu, samo u kratkim hlačicama. Usred dvorišta je bio jedan ring, ali bez konopaca. Ako to sve nije bilo dovoljno, kombinacija kiše i snijega što je krasila ovaj proljetni dan je sve oko ringa pretvorila u jednu blatnu kupelj. 'Dobrodošli u zatvorski rumble. Pravila su jasna, tko ispadne iz ringa je eliminiran. A tko zadnji ostane stajati imat će idući tjedan meč za titulu. Harabaya, ako ti ostaneš, onda si idući tjedan slobodan i bit ćeš siguran da ti nitko neće uzeti titulu.' Uputio je zlokobni smiješak i lupio po gongu koji je označavao početak meča.



Kako je to kazao Harabaya je bio vani, dok su njegove oči bili na petorici preostalih protivnika izvan ringa se pojavio netko novi, čovjek sav u tamnom. Izvukao ga je iz ringa i zadarao par udaraca te se zaputio prema ulazu u zatvorske prostorije gdje je i njega čekala ćelija. Šest je postalo pet, a nešto kasnije Leon je spletom nesretnih okolnosti zbog vlažnog ringa ispao. Nakon njega je ispao The Dasher, a zatim Alex. Ostali su, kao i mnogo puta prije toga, Serđo i Šime licem u lice. Nakon tehničkog hrvanja i pokušaja da izguraju onog drugoga iz ringa, skliski pod je ponovo imao svoju ulogu. Taman je Serđo dobio inicijativu, ali je nekako krivo stao, poskliznuo se, te se zajedno s Šimom stropoštao van ringa. Tko je prvi pao? Nitko nije mogao znati. 'Zbilja zanimljiva situacija, ovo nisam očekivao, ali imam ideju. Idući tjedan nas čeka trostruki ples za prvaka. Jedan pobjednik i dva gubitnika.

Zatim smo vidjeli što budući izazivači kažu na svoje zatvorske dane: 'Po cijele dane sjedim u onoj tamo ćeliji. Trpaju me nekom groznom hranom, zapovijedaju mi nekim užasnim naredbama i rigorozno me kažnjavaju svaki dan. Otkako sam završio u Remetincu, nestala je sva sloboda koju sam imao do tada, a ovdje sada zapravo radim kao rob koji za uzvrat ne dobiva apsolutno ništa. Možda pokoji šamar i tako to. Volio bih da se sve ovo vrati u normalu, da budem onaj stari Serđo Matijašević, da imam normalan život. Ovako, kao da ga uopće i nemam. Zaista nemam više što za reći osim toga. Volio bih da imam bilo kakvog optimizma trenutno, ali nemam. To je to od mene.'

Šime je vidno nezainteresiran sjeo ispred kamere. Nakon duže pauze je napokon pogledao u objektiv kamere i počeo monotonim glasom.
"Bit ću kratak i jasan, osvetit ću se onima koji su me ubacili odi. Ako moram proć kroz cili roster bivšeg BWA, kroz sve stražare i zidove ovog zatvora da dođem do te osvete, onda nek bude. Nadam se da ste vi koji ćete se kladit na nas zadovoljni s ovim predstavljanjem, da bar u nečem možete uživat prije nego izađem odavde i dođem po vas."Ustao je i ubrzo se van kadra čulo "Eno snimia sam vam glupi "promo", dajte mi ist više!"nakon čega je prekinut signal.



'Eto, ovo smo vam pripremili, a sada ostaje samo jedna stvar, koju smo vam obećali. Main event za tag tim titule. Borba u zatvoru. Pravila su jasna, bilo koji član tima može pinati bilo kojeg člana protivničkog tima'

Sve je bilo spremno za veliku borbu unutar zatvora. Luja i Oliver protiv Muje i Steve. Svi zatvorenici koji su to pratili iz svojih ćelija bili su nabrijani te su lupali svakakvim predmetima po rešetkama i bodrili svoje favorite. Reakcije su bile vrlo podijeljene. Zaštitari su bili svuda okolo kako bi uskočili ako situacija eskalira u bilo kojem trenutku. Luja i Oliver već su imali pribavljene stolice u svojim rukama, dok Mujo i Stevo nisu imali ništa i izgledali su prilično opušteno za razliku od svojih protivnika. Jedan od zaštitara koji je ovom prilikom služio kao timekeeper udario je dvaput kašikom od posudu što je označilo početak meča, a i sudac kojeg je uprava samo za ovu priliku dofurala u zatvor dao je znak rukom.

Atmosfera je odmah postala uzavrjela jer su zatvorenici govorili svašta, jedan od njih je Luji rekao 'Lujo pičkice' te ga je Luja odmah zgrabio za vrat kroz rešetke, što je bilo dovoljno da prestane obraćati pažnju na protivnike te ga je Mujo dočekao jednim finim running dropkickom! Oliver je pokušao spasiti svog partnera, ali ga je Stevo odmah napao i krenuo šaketati po leđima i stomaku! Ukrao mu je onu stolicu iz ruke i snažno ga opleo po leđima. Mujo je pak uzeo Lujinu ruku te ju okomotao oko jedne šipke i napravio polugu. Luja se derao od boli, a k tome je još došao i Stevo koji je udario stolicom Luju po ruci. Sada su Mujo i Stevo prebacili fokus na Olivera koji je ležao na podu. Stevo mu je stavio stolicu na trbuh, a Mujo se zatrčio i napravio jedan senton ravno na tu stolicu! Zatim ga je podigao i napravio mu jedan suplex ravno na betonski pod. To je malo zaboljelo i Muju, ali Stevo mu je pomogao da se pridigne. Luja je krenuo pokazivati znakove života te je onom zdravom rukom opalio šamarčinu Muji toliko da su svi zatvorenici koji su ovo promatrali odjednom utihnuli! Mujo se samo nasmijao i iz nekog razloga sagnuo dolje, a iza njega je stajao Stevo sa stolicom koji je onda udario Luju ravno u pol čelenke i Luja se sasuo dolje na pod! Mujo i Stevo samo su se pogledali i izgleda da su sada naumili nešto drugo, svatko je uzeo po jednog protivnika i krenuli su prema izlaznim vratima hodnika. Zaštitari su ih upozoravali da ne mogu ići daleko te da imaju ograničen radar kretanja, ali je Stevo samo odgurnuo zaštitara koji je udario glavom u zid, a onaj drugi zaštitar je automatski gurnuo Stevu na pod! Tu je krenuo opći kao i naguravanja sa zaštitarima, ali su uspjeli smiriti situaciju.
Mujo i Stevo odveli su Luju u improviziranu teretanu koja je bila odmah tu iza ćoška. Stevi je izgleda bilo malo do šale pa je uzeo onu veliku loptu za fitness i bacio ju ravno na Olivera! Mujo je uzeo onaj mali uteg od 15 kg i sašio Luju u glavu. Stevo je zatim uzeo Luju i doveo ga do sprave za dizanje utega i stavio je otprilike mjero od 30 kg. Mujo je uzeo onu polugu i podigao ovaj dio utega, a Stevo je Luji stavio prste na ostatak utega. Mujo je zatim naglo otpustio i 30 kg utega pali je ravno Luji na prste koji se valjao po podu od boli! Oliver je sve to vidio te je bjesomoćno krenuo šaketati i Mujo i Stevu, ali ne zadugo jer je double team prevladao. Bacili su ga na pod, Oliver se lagano pridizao i Mujo se izgleda zatrčavao za nekakav running knee ali se Oliver sagnuo i Mujo je proklizao iza njega te udario koljenom ravno u set različitih utega koji su stajali iza Olivera! Sada se Stevo zatrčao na Olivera, ali ga je Oliver uhvatio u powerbomb poziciju i nabio ravno u ogledalo, a onda se okrenuo i dalje držeći Stevu na sebi te ga powerbombao na traku za trčanje! Tragovi krvi bili su već očiti na Oliver je dopuzao do Luje i provjerio kako je, a Luja je i dalje otresao rukom te je u nekoj kutijici našao zavoj i ljepljivu traku te je time umotao ruku. Luja je zatim došao do Muje i potpuno manijački ga krenuo lamatati laktovima, a onda je uzeo i jedan komad odlomljenog stakla od ogledala te ga porezao po glavi. I Mujo je tog trenutka krenuo krvariti. Zaštitari su i dalje to sve pratili sa sigurne distance.

No, očito je bilo vrijeme da se premjeste u neku drugu prostoriju jer im je ova postala pomalo dosadna. Oliver je Stevo doslovno vukao po podu držeći ga za njegovu kosu, dok Lujo nije mogao isto to napraviti s Mujom jer ovaj nema kose pa ga je uhvatio za nogu i također vukao po podu pritom prelazeći preko onih sitnih komadića stakalca koji su bili na podu. Iduća postaja bila je kuhinja. Neki zatvorenici taman su objedovali jer ih nije zanimao meč, a Oliver i Luja su im kazali da se maknu zbog svoje sigurnosti. Jedan od zatvorenika te riječi nije dobro primio te je rekao Oliveru 'Šta se ti tud kurčiš koju pičku materinu' pa ga je Oliver ugrizao za nos. Zaštitari su lijepo zamolili ekipu zatvorenika da se sklone iz kuhinje i da će poslije jesti, svi su poslušali osim opet ovog kojega je Oliver za nos koji je pljunuo pred Olivera pa je Luja onda uzeo tavu sa stola i opleo ga po glavi te ga iznio van iz kuhinje. Oliver je uzeo jedan lonac u kojem je bio grah te ga nabio Stevi na glavu, a onda mu napravio i codebreaker zajedno s tim loncem, što je imalo i efekta na Olivera jer se držao za koljeno, ali sigurno je Stevi izbio pokoji zub. Luja je pak uzeo vilicu i malo podebljao ranu na Mujinoj glavi. Zatim ga je uzeo i zajedno s njim se popeo na obližnji stol te napravio piledriver Muji kroz njega!!! Nakon toga je uslijedio i prvi pin u meču: 1………………………………………..2……………………..kickout!!! Oliver je pak uhvatio Stevu te ga nabio u zid, a onda ga uzeo u double underhook i napravio mu DDT na pod, ali nije čekao ni sekunde nego je napravio tranziciju triangle choke! Sudac je pitao Stevu želi li odustati no Stevo nije htio ni pod razno. Luja je pak podigao Muju, ali mu je Mujo nabio prst u oko, okrenuo ga i napravio mu backstabber, a onda tranzitirao to u arm trap crossface! Stevo je viknuo Muji 'Pa budalo jedna pomozi meni' i Mujo je odmah pustio i Luju te se zatrčao prema Oliveru koji brzo reagirao i udario high knee kick Muji, a onda i cutter!! Stevo se uspio oporaviti pa je dočekao Olivera na superkicku, ali je Oliver nesvjesno pao na Muju te je sudac krenuo s brojanjem: 1………………………………………2………..Stevo je to uspio shvatiti na vrijeme pa je povukao Olivera s njega, ali u tom trenutku se Luja zatrčao prema Steva i udario mu shining wizard!!

Luja je zatim uhvatio Stevu i odvukao ga u drugu prostoriju, a to je naravno bio WC! Luja je pustio vodu u umivaoniku i onda natapao Stevinu glavu u nju! Zatim je natjerao Stevu da pogleda sam sebe u ogledalo prije nego mu je nabio facu ravno u njega! Luja je zvao Olivera da dođe ovdje, no zapravo se umjesto Olivera pojavio Mujo koji je doletio iz kuhinje, udario spinning backfist, a onda ga uzeo na svoja ramena i udario mu gutbuster! Zatim ga je podigao, prislonio sebi i napravio mu overhead belly to belly suplex kroz jedna vrata u WC-u!! Vrata su naravno pukla i Luja je završio guzicom na WC školjki! Stevo se u međuvremenu oporavio te su on i Muja uzeli Luju za glavu te je krenuli stavljati u WC školjku! No, u tom trenutku dolazi Oliver i to s kajišem kojim je krenuo mlatiti i Muju i Stevu po leđima!! Obojica se kvrče od boli na podu, a Oliver onda provjerava je li Luja dobro. No, Luja je bio sav u govnima jer je očito netko zaboravio pustiti vodu za sobom kad je obavljao nuždu. Jedna čistačica se tu našla sasvim slučajno te je Luja uzeo ručnik od nje, otišao na umivaonik i oprao facu, a zatim rekao 'E sad će vidjeti svoga boga' te je uzeo Domestos od čistačice te ga natresao u usta i Muji i Stevi!! Oliver je rekao da ima jednu ideju pa su on i Luja odvukli Muju i Stevo natrag u hodnik gdje su zatvorenici ponovno došli na svoje jer su mogli gledati borbu. Bila je jedna otvorena ćelija u kojoj nije bio nitko. Oliver je odvukao Stevu do nje, stavio mu nogu na vrata i onda jako zalupio rešetkama što je naravno prignječilo Stevi nogu i tako nekoliko puta, a onda ga je ubacio u ćeliju i zatvorio vrata! Luja je posudio jedan pendrek od zaštitara te krenuo mlatarati Muju po čitavom tijelu! Oliver mu se pridružio s cipelarenjem. Oliver je zatim podigao Muju, udario ga laktom, Mujo se od siline udarca okrenuo Luji koji ga je udario pendrekom po glavi, a onda ga je Oliver pokupio i napravio mu X-plex!!!

No, tada se čuju vrata ćelije, bio je to Stevo koji je izašao iz ćelije i jedva stajao s onom šepavom nogom, no bio je spreman na borbu te je pokazivao rukama da ga napadnu. Prvi se zatrčao Luja s pendrekom no Stevo ga je dočekao s koljenom u stomak, a onda se nekako uspio zaletjeti prema Oliveru i udariti mu lariat!! Luja je ponovno krenuo prema Stevi, ali mu je ovaj opalio palm strike ravno u nos! Luja je teturao, a Stevo je uhvatio pendrek s poda te je htio udariti Luju s njime, no Luja se sagnuo i brzo udario enzuigiri kick!! No, Mujo se lagano pridiže, dolazi Luji iza leđa, hvata ga te mu radi bloody Sunday!!! No dadne se primijetiti da Mujo ima nešto u rukama. Bio je to elektrošoker! I to onaj na daljinu! Ispred sebe je ugledao Olivera koji se lagano pridizao. Mujo se manijački smijao te je uperio elektrošoker ravno u Olivera! No, Stevo, valjda ošamućen od enzuigirija, nije vidio što Mujo sprema te čim je vidio da se Oliver pridigao, zatrčao se prema njemu i svom silom mu nabio lakat u čelo! No, Mujo u tom trenutku nije stigao brzo reagirati, valjda je i sam bio ošamućen jer se cijelo vrijeme smijao kao lud, pa je elektrošokerom umjesto Olivera pogodio svog partnera Stevu koji se tada našao ispred njega!!!! Stevo je očito van sebe te se na podu trese od struje pritom stalno pogledavajući u Muju koji se u tom trenutku samo srušio na pod, a Oliver je dopuzao do Steve koji se i dalje tresao, no Oliver je samo stavio svoje tijelo preko njegovog, sudac je odbrojao do 3 i to je označilo kraj meča!!!!!!!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Sherpa »

Meč je, po običaju, pisao @alenb

komentari na epizodu i sam meč dobrodošli
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la HunterDX »

Tag titule su tu. :D
Odličan meč, svaka čast, dobra epizoda.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Wulf7X »

jbt al ste se raspisali ko će ovo da pročita :lol: :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la TheViper »

Jako dobra epizoda. Zar niste mogli da nabavite Var tehnologiju, pa bi se videlo ko je prvi pao? :D
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la azo »

WOOOW Kakav ME... Brutalna atmosfera u zatvoru. Nekako mi je ovaj gimmick match baš dopao. Promoi super. Jedva čekam da vidim kuda sve ovo vodi.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Rio146 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Jako dobra epizoda. Zar niste mogli da nabavite Var tehnologiju, pa bi se videlo ko je prvi pao? :D
Pročitaj prvu rečenicu. Vidiš da ni za reflektore nemaju kako treba, a kamoli VAR
Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la TheViper »

@Rio146 ma salim se :)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

10/10 :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la TheBesir »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST 10/10 :clap: :clap: :clap:
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la StevoLopata »

10/10, vrhunski napisano i majstorski postavljena atmosfera u ove tri epizode. Jedva čekam vidjeti kako će stvari ići dalje
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Sherpa »

Sutra ću vam poslati domaće zadaće,, možda ne svima. Imam dvije ideje u glavi, ovisi za koju se sutra odlučim
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Epizoda 20 - Pakao u zatvoru

Post Postao/la Lujaa »

Jebacina show :clap: titulaaa titulaaa
Odgovori