Epizoda 19 - Prva žrtva

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Sherpa »

Dva danas su prošla, hladnoću samnica i miris vlage prekidao je samo topli obrok kojeg su dobivali tri puta dnevno. Sve dok nije došao petak navečer, kada su jedan po jedan krenuli niz jednako vlažni hladan hodnik, dok su ih tri čuvara pratila. Prvo u svlačionicu, gdje je svakog čekala njegova uobičajena oprema, posložena i ispeglana gotovo do savršenstva. A zatim niz drugi hodnik, u veliku prostoriju usred koje se nalazio wrestling ring.

Svi su čuli istu stvar. Priču, vrlo vjerojatno snimljenoj na traci. Onu u kojoj im misteriozni čovjek govori kako su dovedeni ovamo zato što su najbolji hrvači na ovim prostorima. Kako će sada nastupati za njega te da su dovedeni ovdje kako bi se preskočio onaj dosadni proces potpisivanja ugovora i sve što ide s time. Njega i njegove klijente to ne zanima, samo ono što se događa na underground wrestling sceni, a ova će biti iz zatvora. Kako klijenti plaćaju upravo tu autentičnost, a što je autentičnije od pravih zatvorenika. Neka ovo zamisle kako jedan veliki wrestling big brother. Ali pojedini su čuli i neke drugačije stvari.

Prvi u ringu, iako su došli pojedinačno, ovog puta bez svojih ulaznih muzika, bili su Mujo, Stevo, Luja i Oliver. Na stolicama oko njih ovog puta nisu bili navijači nego ljudi s puškama, a u otvorenom uredu nekoliko metara iznad ringa nalazio se taj jedan čovjek koji je nakon uvodnog govora uputio lagani pljesak. 'Dečki, čestitam. Vi ste me oduševili, a siguran sam kako ćete oduševiti i moje kupce. Prije nego je BWA, tako se zvao, zar ne, propao trebali ste imati Hell in a Cell meč. Vi ste trenutno moja glavna atrakcija. Siguran sam kako ćete ljudima pružiti ono što zaslužuju za novce koje će platiti. I to neće biti Hell in a Cell meč, bit će nešto bolje, a opet isto. Borit ćete se po hodnicima zatvora. Ako imate kakva pitanja, zadržite ih za sebe. Očekujem spektakl. A da, ipak je ovo wrestling,' dao je zaštitarima znak od kojih je jedan prišao do ringa i u njega ubacio dva pojasa, ' i bit će za tag tim titule.'

Ali Shadi i Ghettoven su bili idući. 'Vaše bratstvo je bilo jako lijepa stvar, znam da ste jedno vrijeme i živjeli u istom stanu. Sada ćete imat priliku ponoviti to. Samo neće biti stan nego zajednička ćelija. I ovog puta će biti jedna mala razlika. Neće biti blagostanje. Osim zahoda u ćeliji će biti još samo jedna stvar, plastična stolica. Dok jedan od vas ne udari onoga drugoga neće biti hrane. Baš me zanima koji i kada će prvi popustiti. Štoviše, za sve vas koji gledate, oklade su otvorene.'

'Gospodine Pavle, ili kako vas zovu Mr. Balkan, ja sam poslovan čovjek. Znam da imate novaca i tu se možemo dogovoriti. Nudim vam, u ovako lošoj situaciji, priliku da kupite bolju ćeliju.'. Uz razmišljanje što će dugoročno napraviti po to pitanju, Mr. Balkan je pristao. 'Odlično vidim da ste razuman čovjek, a sada ću vam ponuditi i to da sami izaberete protivnika za svoj prvi meč.' Nakon pola minuta razmišljanja izgovorio je jedno ime – Dario Pisarović.

Nakon što su svi spomenuti otišli u svoje ćelije broj ljudi uz ring se povećao, zato što je bio plan da svi preostali pojave u ringu. Zadnji od njih je došao Harabaya, nakon što su odslušali govor nastalo je veliko komešanje. Najglasniji od njih je bio Step, koji je stalno prigovarao o tome kako on ne podnosi fašizam i diktaturu. U tom trenutku su se u svim ćelijama gdje su bili hrvači uključili televizori, a glas je prigovorio. 'Očigledno nije bio dovoljno jasan. Nije da se vas ovdje nešto pita, ovo nije dječja igra. Ovo je stvarnost. A svi vi koji ste se na kladionici kladili kako će Step biti taj koji će najkraće izdržati. Čestitam, upravo ste osvojili novac.' Izvadio je HS2000 i ispalio tri metka, jedan ravno u čelo te dva u srce. Step se srušio i više nikada nije ustao, a iz njega je krenula curiti krv na opće iznenađenje svih u ringu. 'Kao što sam rekao, novci su u pitanju. A i pojas je u pitanju. Vi svi ćete imati priliku doći do ovog pojasa kojeg još uvijek služeno drži Harabaya. Neću vam još kazati što vas čeka. No budite spremni.'

Prilikom odlaska u ćelije shvatili su kako su se nalazili negdje ispod zemlje, ispod samog Remetinca. Sada su bio dio istoga.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la AlenB »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Najglasniji od njih je bio Step, koji je stalno prigovarao o tome kako on ne podnosi fašizam i diktaturu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Osim zahoda u ćeliji će biti još samo jedna stvar, plastična stolica. Dok jedan od vas ne udari onoga drugoga neće biti hrane
Ovo je genijalno
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Step se vraća ko zombi
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Step se vraća ko zombi
odlična ideja. tada ga možete još jednom ubiti
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la azo »

WOW ovo je prejakoo super nastavak jedva cekam prvi show
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Wulf7X »

Šta je bre ovo, otkud u zatvoru šta se desilo sa BWA kakvi su to pucnjevi i ubistva :confusion-shrug:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Šta je bre ovo, otkud u zatvoru šta se desilo sa BWA kakvi su to pucnjevi i ubistva :confusion-shrug:
Lucha Underground djirevi :vince:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la Sherpa »

Nemam pojma kako vama, ali meni taj lu stil za ovako nešto super odgovara, puno bolje nego recimo da radim raw like stvar. Mislim da dodaje na dimenziji i da me ne ograničava.

Mislim da za to treba malo više truda i mašte, no mislim da imam dovoljno da to izvedem. Ja to mislim, konačni utisak je na vama po tom pitanju.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Epizoda 19 - Prva žrtva

Post Postao/la ~MandyRose~ »

još jedna epizoda bez Darija Pisarovića

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori