Royal Rumble 2021

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori

Ocenite PPV

Anketa je završila: 08 vel 2021, 06:40.

1
1
11%
2
2
22%
3
4
44%
4
1
11%
5
1
11%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Royal Rumble 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Po ovim ocenama deluje isplatljivo da se pogleda
Ovisi što smatraš isplativo, preporučam Reigns vs Owens. Ostalo ako ti se da...
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Royal Rumble 2021

Post Postao/la Maridius98 »

Kako li je meč zvani claymore, spear, spear, jackhammer, claymore dobio dvojku? :D
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Royal Rumble 2021

Post Postao/la The A-Lister »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Kako li je meč zvani claymore, spear, spear, jackhammer, claymore dobio dvojku? :D
Drew je dobio pa ispod dvojke nije bio minus :P
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la Sherpa »

http://prohrvanje.com/royal-rumble-2021-recenzija/

mene se čekalo, a ja se pitam zašto sam ovo gledao
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister »

Uzgred i ovde smo imali jedan ogroman botch kada je Carmella uradila dive.
Nismo ovo prije spominjali ali da, izgledalo je gadno.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

Tvoj zaključak lepo opisuje kompletan WWE. :D
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister »

Gubitak vremena.
Maridius se raspisao, Sherpin komentar kraći ali prilično precizan :lol:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la Master of darkness »

Inace imam jednu zamerku na tekst koji je napisao gospodin Danilo, aka @Maridius98 Za match izmedju KO i Romana si napisao da su spot sa lisicama odradili u HIAC sto je za hell in a cell, a oni su imali steel cage match. Nije da trazim dlaku u jajetu, ali bih voleo preciznost kod ovakvih informacija. Nadam se da se gospodin nece naljutiti :D :D
You leave when you think it's time
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Royal Rumble (2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Inace imam jednu zamerku na tekst koji je napisao gospodin Danilo, aka @Maridius98 Za match izmedju KO i Romana si napisao da su spot sa lisicama odradili u HIAC sto je za hell in a cell, a oni su imali steel cage match. Nije da trazim dlaku u jajetu, ali bih voleo preciznost kod ovakvih informacija. Nadam se da se gospodin nece naljutiti :D :D
Tačno, greška. :D
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Royal Rumble 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Drew McIntyre (c) vs. Goldberg - WWE titula
Buildup i postavljanje meča je bilo jako loše i nije mi se svidjelo, kao ni, vjerujem, bilo kome. Međutim, kad pogledam iz ove perspektive, ovo sve je dosta dobro odrađeno za jedan filler defense. Goldbergov track record u mečevima za titulu je dodao sloj nepredvidljivosti i meč sam po sebi nije bio loš, bio je samo klasični kratki Goldberg meč. Par Spearova, Jackhammer, Claymore i Drew je uzeo relativno veliku pobjedu. Uzimam ovo prije nekog predvidljivog filler defensea svaki put. **

Sasha Banks (c) vs. Carmella - WWE SmackDown Women's titula
Meč je bio sličan onome sa TLC-a i opet mi se svidio jer je imao jednostavnu formulu, jednostavno postavljene karaktere i nisu išle raditi nešto kompleksno što ne mogu izvesti. Tipičan face vs heel, dosta jednostavno, ali i jedna i druga dobro odrađuju uloge koje su postavljene. Više nisam ni tražio. ***1/4

Ženski Royal Rumble meč
Meč je definitivno imao svoje loše strane, ali za mene je većim dijelom bio jako dobar. Jako su dobro postavili situaciju sa Charlotte, tako da je izgledalo kako će ona opet uzeti pobjedu u Rumbleu, pa je to iskorišteno kao heat magnet i proizvelo je jedan super trenutak kada je Charlotte konačno eliminisana. Iznenađenja u ženskom Rumbleu nikada nisu toliko izražena kao u muškom zbog toga što je roster tanji i očekuje se dosta žena sa strane i iz NXT-a da popune 30 mjesta. Brza eliminacija Bliss je bila čudna, ne znam je li dobro ili loše, ali dosta neočekivano sigurno. Po meni je Bayley trebala biti malo značajniji faktor u finishu meča zbog dinamike nje i Belair na SmackDownu, to je neka značajnija zamjerka. Belair i Ripley su imale dobru sekvencu na kraju i sve u svemu, meč mi se svidio. ***1/2

Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens - Last Man Standing meč za WWE Universal titulu
Ovo je bilo svojevrsna proslava dobrih strana WWE-a u 2020. godini, ali u isto vrijeme i pokazatelj njihovog najvećeg problema. Prije svega, meč apsolutno nije trebao biti bookiran, Owensu nije trebao još jedan poraz dok Reigns ništa ne dobija još jednom pobjedom nad njim. S tim, meč je bio vrlo dobar. Ušao sam u isti sa 0% interesa i opet su me kroz meč natjerali da se uživim i da me bude briga za karaktere i uloge koje imaju. Jedan jako intenzivan brawl koji je na odličan način završio njihovu priču. Međutim, onda je došao završetak. Mislim da će se svi složiti sa mnom kada kažem da je overproduction najveći problem koji kompanija trenutno ima, sve mora biti tačno onako kako je napisano. To samo po sebi nije loša stvar u određenim situacijama, recimo mislim da bi Ospreay profitirao kada bi ga neko usmjerio i limitirao gluposti koje radi. Međutim, kad se desi nepredviđena situacija i kad nešto ne ide po planu kao što je to bilo sa Heymanom i lisicama, a od 3 čovjeka koja su uključena niti jedan ne može nešto improvizovati, onda je to problem. Overprodukcija limitira sposobnost performera da eksperimentišu i improvizuju, i u ovom slučaju uništila je kraj jednog jako dobrog meča. ***1/2

Muški Royal Rumble meč
Muški Rumble mečevi su uglavnom hit or miss i nikad se ne zna šta se može očekivati, tako da je jako teško očekivati išta. Dobio sam, po meni, jedan dosta jak meč koji je odradio sve na jednom poprilično dobrom nivou, osim jedne stvari, ali o tome ću kasnije. Prva stvar koju bih pohvalio jeste raspored ulazaka, Edge i Orton kao #1 i #2 su bili poprilično predvidljiv, ali dobar izbor, zatim par heelova, te Hardy koji spašava Edgea. Kad god bi neko uspio ostvariti značajniji momentum, njegov trenutni rival bi ušao sljedeći i to je jako dobro odrađeno. Od iznenađenja bih izdvojio Carlita koji se izgleda ubija gearom, te Christiana kojeg nikako nisam očekivao, ali je proizvelo dobru face tag vs heel tag dinamiku na kraju. Priest je imao solidan debi, Rollins je takođe dobro iskorišten, šupačka eliminacija Bryana s leđa i tease pobjede na kraju je vrijedno spomena. Spomenuo bih i Team Hell No, te Cesarov callback spot na ATGMBR sa WM30. Kraj mi se u jednu ruku jeste, a u jednu ruku nije svidio. Nije mi se svidjelo to što su Ortonu dali Reigns booking iz 2016., taj klišej je glup i samo ubija nepredvidljivost meča jer od trenutka kad su ga odveli u backstage, znao sam da meč ne može završiti dok se ne vrati. Shvatam šta su htjeli postići, ali je bilo glupo i nepotrebno. S druge strane, svidjelo mi se što je kraj bio dosta iznenadan i bio je poprilično protivan velikim 1 na 1 okršajima koje viđamo u Rumble mečevima inače. Edge je imao najbolji razlog za osvojiti Rumble i njegova priča je selling point za meč za titulu, tako da dobar odabir pobjednika. Dosta jak meč i najbolji Rumble meč od 2018. po meni. ****

Dosta dobar i zabavan show, thumbs up.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2021

Post Postao/la TheViper »

2.88 :mrgreen:
Odgovori