Survivor Series 2020

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 30 stu 2020, 09:39.

1
0
Nema glasova.
2
1
10%
3
8
80%
4
1
10%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 10

Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la TheViper »

Pošto je deo velike četvorke, neka bude tema.

Kao i prethodnih godina, ovo će biti rat između brandova. Meni je lično dosadio taj koncept, ali dobro. Barem je ovo uglavnom među boljim PPV-ima godine.

Pošto se ovde obeležava 30 godina od debija Takera, da li će imati meč, ili barem neki promo/segment?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la HunterDX »

Rat brendova ne bi bio problem da zavisi od maksimum tri meča i da pobednik dobije predonst u nečemu. Van toga je dosadan, bilo je dobrih mečeva, ali treba malo da spuste loptu.

Iskreno se ne bih iznenadio da Taker dobije i meč, dok će se sigurno pojaviti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Survivor Series 2020

Post Postao/la Maki »

Meni je brand koncept dosta bolji od tim "kečer A" vs tim "kečer B". Makar kod brandova imamo razlog zašto su timovi random.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Kad bi spojili Draft sa ovakvim Survivor Seriesom bio bi pun pogodak
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo je najjednostavnija stvar ikad, imaš brend vs brend i pobjednik ima prvi pick u draftu, ako želiš bit kjut staviš da glavna titula tog brenda ide u ME WM. Ako već želiš da bude timovi po kečerima onda stavi da prvaci brenda biraju timove i tjt.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la TheViper »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Meni je brand koncept dosta bolji od tim "kečer A" vs tim "kečer B". Makar kod brandova imamo razlog zašto su timovi random.
Da, ali smeta mi što svake godine razmenjuju wrestlere ko sličice i oni su "kao" u nekom sukobu.

2016. mi nije smetalo Raw vs SD, to je bila kulminacija Shane-Steph feuda. Svake sledeće godine postalo dosadno.

Evo recimo, 2017. smo mogli da imamo Team Shane vs Team Owens. 2018. Team Bryan vs Team Miz. 2019. Team Rusev vs Team Lashley itd...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Survivor Series 2020

Post Postao/la Maki »

Problem sa tim timovima kečera je što nema nekog logičnog razloga zašto bi se neko išao boriti za račun nekog drugog, pogotovo kad su heelovi u pitanju. Kad su brandovi makar ima nekakav razlog.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la HunterDX »

Mogla bi da se da važnost, da ko ostane u 5v5 ima odredjene povlastice, borba za titulu, bolje pozicija na RR, da konačni pobednik dobije neku prednost tokom čitave godine, onda bi sve bilo bitno i PPV ne bi izgledao toliko random.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Sherpa »

Jedna od stvari zašto draft nema smisla su pare. Wwe se pravi kako pare u njihovom svijetu ne postoje.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne moraju nužno bit pare, iako je tako najlakše, ali daj neki kriterij po kojem mogu znat koji je brend "bolji". BTW jel NXT sudjeluje u draftu?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Survivor Series 2020

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne moraju nužno bit pare, iako je tako najlakše, ali daj neki kriterij po kojem mogu znat koji je brend "bolji". BTW jel NXT sudjeluje u draftu?
Nije učestvovao. Što je i dobro. Znam da je sad kasno, ali bih stvarno volio da se NXT vrati "korijenima". 2-satni showovi se nisu pokazali kao sjajna stvar u globalu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pitam čisto da znam jel se WWE još pravi da je NXT treći brend, a ne developmental. Slažem se da je dobro i da se tribaju vratit onome šta im najviše leži. Zbog ovog natjecanja oba showa pate.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pitam čisto da znam jel se WWE još pravi da je NXT treći brend, a ne developmental. Slažem se da je dobro i da se tribaju vratit onome šta im najviše leži. Zbog ovog natjecanja oba showa pate.
NXT zavisi od šampiona, dok je Charlotte bila šampionka, bili su uvaženi, što se tiče lige u kojoj su, neka tako i ostane, sve dok su tu Vince i njegovi bookeri, sve što je vodeće u kompaniji, biće dno, kao i 95% NXT zvezda koje su prešle na glavnu scenu. Neka Raw i SD razmenjuju zvezde, samo nemoj da diraju NXT.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Survivor Series 2020

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pitam čisto da znam jel se WWE još pravi da je NXT treći brend, a ne developmental. Slažem se da je dobro i da se tribaju vratit onome šta im najviše leži. Zbog ovog natjecanja oba showa pate.
NXT zavisi od šampiona, dok je Charlotte bila šampionka, bili su uvaženi, što se tiče lige u kojoj su, neka tako i ostane, sve dok su tu Vince i njegovi bookeri, sve što je vodeće u kompaniji, biće dno, kao i 95% NXT zvezda koje su prešle na glavnu scenu. Neka Raw i SD razmenjuju zvezde, samo nemoj da diraju NXT.
Počeo je i NXT sve više na main roster ličiti.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pitam čisto da znam jel se WWE još pravi da je NXT treći brend, a ne developmental. Slažem se da je dobro i da se tribaju vratit onome šta im najviše leži. Zbog ovog natjecanja oba showa pate.
NXT zavisi od šampiona, dok je Charlotte bila šampionka, bili su uvaženi, što se tiče lige u kojoj su, neka tako i ostane, sve dok su tu Vince i njegovi bookeri, sve što je vodeće u kompaniji, biće dno, kao i 95% NXT zvezda koje su prešle na glavnu scenu. Neka Raw i SD razmenjuju zvezde, samo nemoj da diraju NXT.
Počeo je i NXT sve više na main roster ličiti.
To je više zbog AEW-a, mada je očigledno da su blago zastranili.
Odgovori