Survivor Series 2020

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 30 stu 2020, 09:39.

1
0
Nema glasova.
2
1
10%
3
8
80%
4
1
10%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 10

Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Kako je onda klasični WWE :mrgreen:

Nisam zna da se Lana kvalificirala, al onda se povlači pitanje kako je neko ko iz tjedna u tjedan prima batine uopće u razgovoru za kvalifikacije.
ma mislio sam klasični WWE u smislu inkonzistentnosti, svaki PPV im je takav, samo je ovaj imao više pluseva nego minusa

par sedmica prije kvalifikacijskog F4W meča je osvojila battle royal i izazvala za titulu, teško da je bio neko ko je mogao u kvalifikacijski meč prije nje
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58245
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

@Maridius98 je složio recenziju, čekalo se mene, no nisam stigao pogledati :/

http://prohrvanje.com/wwe-survivor-seri ... recenzija/
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la TheViper »

Dave:

Battle Royal On The Kickoff Show
RATING: 2.25 stars

Team Raw vs Team SmackDown in a Men’s Elimination match.
RATING: 2.5 stars

The Street Profits vs The New Day in a Champions vs Champions match.
RATING: 3.5 stars

Sasha Banks vs Asuka in a Champion vs Champion match.
RATING: 3.75 stars

Sami Zayn vs Bobby Lashley in a Champion vs Champion match.
RATING: 1.25 stars

Team Raw vs Team SmackDown in a Women’s Elimination match.
RATING: 2.00 stars

Roman Reigns vs Drew McIntyre in a Champion vs Champion match.
RATING: 4.25 stars
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo nije normalno, izgleda da sam jedini kome je ovaj PPV bia stvarno dobar :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58245
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

korona ostavlja dugoročne posljedice? :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zatvaranje kafića utječe na ljude nenormalno :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58245
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

zovi rtl, sada je vrijeme za wwe na programu im :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ajd nemoj sad pretjerivat.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58245
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

ma samo treba promocija

hibrid između život na vagi i ljubav na sebu, samo elementima polugolih muškaraca
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE: Survivor Series 2020 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Znaš kad već spominješ RTL, baš sam nedavno razmišlja kako bi odi možda najbolje proša Lucha Underground.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la TheViper »

Konacno sam pogledao.

Muski 5 na 5
Podrzavam ovaj booking jer je team SD uzasno sastavljen. Clean sweep je dobra odluka po meni. Ovo sa Rollinsom mi bilo cool odradjeno, 4 prethodne godine branio cast Rawa i sad odjednom treba da ga bude briga za SD? Owens fino zasticen, Uso poslednji ostao sto razumem. Svaki clan Rawa uzeo po jednu eliminaciju.

New Day vs Street Profits
Vrlo dobro i zabavno, ali to se i ocekivalo. Pravi tim je pobedio i nemam zamerke.

Zayn vs Lashley
Bilo grozno pre 2 godine, grozno je i sada. Ovo sto su uradili sa Zaynom je glupost. Da je u ovom mecu bio babyface underdog ovo bi licilo na nesto, ovako mrka kapa.

Asuka vs Sasha
Mogu one to i bolje, ali nije razocaralo. Da im daju vecu minutazu i slobodnu odradile bi zenski MOTY. Drago mi sto je Sasha uzela pobedu.

Zenski 5 na 5
Do sada nijedan zenski mec na SS nije bio dobar, pa ni ovaj. Ja zaboravio da su Nia i Shayna tag team sampionke, zar postoji gore uparivanje? Glupo mi sto je Bayley kao kapiten i najdruza sampionka prva eleminisana. Bianca imala dobar performans. Ovo sa Lanom ok, odradjeno, ali nije me briga.

Reigns vs Drew
MOTN, ovako su trebali na WM. Bolje meceve imaju u obrnutim ulogama. Imali su big match feel i zaista je bilo odlicno. Sudar trenutno 2 najvece zvezde, gde je porazeni Drew dobro zasticen. Verujem da ce u buducnosti konacno da pobedi Reignsa i to nadam se pred publikom.

Takerova farewell preskocen.

Solidan PPV
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10399
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Survivor Series 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Team Raw (AJ Styles, Riddle, Keith Lee, Sheamus & Braun Strowman) vs. Team SmackDown (Seth Rollins, Jey Uso, Kevin Owens, Otis & King Corbin)
Build za ovaj mec je bio: Clanovi tima Raw nisu mogli saradjivati dok clanovi tima SD su se prvi put zajedno sreli kad su svi izasli pred ovaj mec. Podrzavam to sto su pometeni, mada je mogao Jey Uso da eliminise "kapitena" AJ Stylesa, pa da bude 4-1. Na dobar nacin je eliminisan Rollins i posle ovog ne trebaju mu dozvoliti da se vrati na SD, Otis je bio zabavan i dobar dio smo dobili sa Keithom, Owens je brzo izletio a Corbina nismo puno gledali sto je dobro. Jey Uso vs AJ Styles na kraju je bio najbolji wrestling dio meca. Svako sa Rawa je dobio po eliminaciju sto je fino i Lee je uzeo na kraju pobjedu sto mi se jako svidja **3/4

The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) vs. Street Profits (Montez Ford & Angelo Dawkins)
Nemam zamjerke za ovaj mec, odradili su to najbolje sto su mogli u ovom trenutku. Dawkins je imao dobar hot tag, Xavier je bio i vise nego dobar a naravno Ford vs Kofi su bili najbolji dijelovi ovog meca. Montez je odlican. Jako dobar mec ***1/2

Bobby Lashley vs. Sami Zayn
Lose, jako jako lose *1/2

Asuka vs. Sasha Banks
Dobro, jako jako dobro. Mogu one to dosta bolje, u to sam uvjeren ali i ovo mi se svidjelo. Cekao sam kad ce i iz kojeg ugla ce izletit Carmella i napasti Sashu pa da Asuka uzme pobjedu ali bravo za WWE sto to nisu napravili. Mislio sam da Asuka ovo uzima ali vise mi se svidja odluka da Sasha dobije ovaj mec ***3/4

Team Raw (Lana, Peyton Royce, Lacey Evans, Nia Jax & Shayna Baszler) vs. Team SmackDown (Bayley, Bianca Belair, Natalya, Ruby Riott & Liv Morgan)
Build za ovaj mec je bio: Clanice tima Raw nisu htjele Lanu u timu dok su clanice tima SD bile jako jako slozne i posle takvog builda ne ide mi u glavu zasto su ovo izgubile i zasto je Lana sole survivor nakon svih bacanja kroz stolove. Ovaj Raw tim je katastrofa dok je SD tim super poslozen. Niu i Shaynu ocima ne mogu gledati koliko su lose, i zasto su jos sampionke... nadam se da na TLC-u gube titule protiv Riott Squada. Liv Morgan je bila MVP ovog meca (uz Biancu Belair). Nakon sto je Shayna eliminisala Ruby dobili smo ljutu Liv Morgan koja je dijelila batine Shayni, Jax i eliminisala je Lacey. Greska u ovom mecu je bila to sto Liv nije eliminisala i Shaynu, to bi jos vise znacilo feudu za tag team titule. Bayley je rano izletila iz meca. Kraj meca i ne bi bio los u nekim drugim okolnostima ali da Lana posle svega sto su joj napravili ali i sto je ona bila heel dosta dugo (pogotovo iz doba Lashley vs Rusev) bude sole survivor kao FACE... pored zive Biance Belair... uffff **

Drew McIntyre vs. Roman Reigns
Svidja mi se to sto su dodali jedan mali dio prije pocetka ulazne pjesme Drewa, i ovaj novi njegov entrance sa macem izgleda dobro. Mec je poceo dominacijom Reignsa koja je trajala nekih 10 minuta i nije bila losa, ali se posle toga dosta dosta popravilo. Kontra Drewa iz Speara u Kimuru je bila odlicna (kad je poceo Drew koristit Kimuru?), (Kad je Reings poceo koristit submission?). Zavrsnica je mozda malo pretjerana, ok sto je Drew kickoutao iz Speara jednom, drugi put vec nije trebao ali maksimalno je zasticen u ovom porazu sto je dobro ****

Na kraju je ovo bio dobar ppv, Champion vs. Champion mecevi su bili dobri (osim Lashley vs Zayn naravno) dok su Survivor Series mecevi morali biti bolji, tu prije svega mislim na zenski.

6/10 -> 3/5
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la TheViper »

3, ovo je bilo skoro jednoglasno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Moja ocjena najviša, depresivno :lol:
slika
Odgovori