Payback 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Vidim na netu najavljuje se procvat WWE sa heel Romanom koji wreck everyone and leave, koji main eventuje PPV, osvaja titule, dobija najveći push, svi mu džobuju, ljudi ga mrze jer je heel logično...kako je to drugačije od onog overrated dosadnog Romana od pre par godina koji je kao babyface isto to sve radio još pritom mu cela arena zviždi :?
Zato što svako kad postane heel postane tristo puta zanimljiviji jer WWE ne zna bookat faceove.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Nadam se da Roman neće dobiti chickenshit heel booking, samo ne to....
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sasha i Bayley nisu u stanju da budu ni 2v1 šampionke. Lepo pobeda za Big E, Riddle dobio, šteta što će nasraviti program sa Corbinom. Roman uzeo titulu, pa mislim da je u pravim rukama, totalno je osveženje jao heel. Lee dobio Ortona, možda nastave Lee,Drew i Orton da se jure oko titule, pa Lee primi pin.
Ne vjerujem da ce Lee odma u pricu za titulu.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Sve je bilo na svom mestu što se tiče pobednika osim tag title meča, dokle će pushati Niu nije mi jasno baš smara.. Što se tiče main eventa svidja mi se pobednik ali mislim da je Roman trebao uzeti na sledećem PPV..
Vise je pushana Shayna nego Nia
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kako je prejak Roman kao heel drago mi je što je uzeo titulu,kao i zbog Lashleya.Vince definitivno mrzi Sashu.Ortonu se opet nije dalo slab i bespotreban mec sa Leejem.Napokon su Mysterio i tatin sin dobili osvetu nadam se da je to poglavlje gotovo.Riddle-u su dali najboljeg mogućeg protivnika da skupi fanove.Big e vs Sheamus borba večeri,drag mi je Big e,ali bojim se da ne pretjeraju sa njegovim pushanjem.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »


Hahahahahahah
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la AleksaVP »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Sve je bilo na svom mestu što se tiče pobednika osim tag title meča, dokle će pushati Niu nije mi jasno baš smara.. Što se tiče main eventa svidja mi se pobednik ali mislim da je Roman trebao uzeti na sledećem PPV..
Vise je pushana Shayna nego Nia
Pa i treba da bude, u svakom smislu je bolja od nje. Mene nervira zašto se Nia ovoliko mota oko titula ali eto.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

AleksaVP je napisao/la:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Sve je bilo na svom mestu što se tiče pobednika osim tag title meča, dokle će pushati Niu nije mi jasno baš smara.. Što se tiče main eventa svidja mi se pobednik ali mislim da je Roman trebao uzeti na sledećem PPV..
Vise je pushana Shayna nego Nia
Pa i treba da bude, u svakom smislu je bolja od nje. Mene nervira zašto se Nia ovoliko mota oko titula ali eto.
Ma Nia je tu bila da popune broj Banks i Bayley su morale izgubiti da udju u feud,a Shayna je skoro sama pobjedila.Ove titule su ionako jadne da su i nebitne.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la The A-Lister »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Meni nije jasno ako su već imali u planu da vrate svog zlatnog dečka i daju mu odmah titulu zašto su žrtvovali najbolji gimik u kompaniji i učinili da Wyatt izgleda u najmanju ruku jadno :roll:
Sjebali su Wyatta 2 puta prije. Oba puta za ništa - neregularan finish HIAC meča i Goldberga koji je bio tranzicijski prvak Romanu (koji nije imao meč na WM) Ovaj put smo barem dobili što smo htjeli.
Riddle-u su dali najboljeg mogućeg protivnika da skupi fanove.
I da izgubi momentum kao svi koji idu u feud s Corbinom, sjeti se Rollinsa prošle godine kad je osvojio Universal Title.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Maridius98 »

PAYBACK 2020

Motiv "neznanja" se često u ovim mojim opisima javlja, ali s obzirom da bih rekao reč, dve o Paybacku zaiste ne znam šta da mislim. Svaki meč je bio prosek, neki malo jači prosek, neki malo slabiji. Za divno čudo mi je tag Mysterio vs. Mesije bio najbolji meč večeri, što nisam očekivao. Nisam ni očekivao da ovo ovako kratko traje, a da smo dobili jedno sigurno pola sata objašnjena zašto je došlo do ovih mečeva. Kao malo duža epizoda RAW-a ili SmackDown-a. Možemo reći kao neki specijal. Takav sam imao osećaj. Vidi se da ovde ni najmanje nisu uložili vreme oko toga šta i kako. Stvari koje smo znali pre i posle SummerSlam-a je da će Roman da dobije titulu, da će Sasha/Bayley tag titula da ode nekom (tada još nije bilo prezicirano kome) i da vrlo verovatno Lashley dobija US titulu. I to je to. Sve sem toga su bili malo duži mečevi sa nedeljnog (regularnog) programa. Nisam čak ni imao toliko problem oko booking-a kao što je to bio slučaj sa nekim drugim PPV-ima u poslednje vreme već se više svelo na to da ovo jednostavno ne valja. Nemam drugi izraz kako bih ovo opisao. Samo ne valja, kompletni paket koji smo dobili je bio ispod prosečan. Jedini booking problem ovde je mislim bio sa Universal mečom jer iako sam znao rezultate pre nego što sam krenuo da gledam. Opet su uspeli taj meč da useru što se kraja tiče.

WWE United States Title Match
Apollo Crews (c) vs. Bobby Lashley (w/MVP & Shelton Benjamin)


Šta ga znam ok meč. Jasno je bilo od starta da ako će neko iz HB da uzme titulu to je Lashley i to se desilo. Pružili su jako pristojno prosečan meč i apsolutno ništa više od toga. Za kratko vreme koliko su im dali su uspeli da ispacaju nekoliko kvalitetnih poteza i da i jedan i drugi izgledaju poprilično solidno. Opet ne vidim zašto bi to bilo bitno jer ne pamtim kada sam poslednji put gledao meč za US titulu na nekom PPV-u jer ga sve vreme stavljaju na pre-show (a nemam baš toliko vremena za bacanja). Lashley kao šampion, posebno uz MVP-ja kao govornika može biti sjajno. Interesantno je što sam ovde očekivao neki heel kraj, ali iako su MVP i Benjamin bili sve vreme tu, nisu se uključivali u meč, pa je Lashley clean dobio.

6/10

Singles Match
Sheamus vs. Big E


Krećemo sagu sa random mečevima i evo imamo ovaj. Rekoh već da mi je jako drago što Big E dobija poprilično simpatičan singles push i sa ovom pobedom je nekako sebe cementirao kao jedan od najbitnijih face-ova trenutno na SmackDown-u. Opet ovo je bio čist SD meč (malo možda duži nego obično). Obojica su uspeli da naprave adekvatan meč i Sheamus je pro što se tiče toga da nekog napravi na zvezdu. Lepu su hemiju imali u ring-u, ali ponovaljam ništa što već nismo imali prilike da vidimo. Komplikovano mi je da ovakve mečeve ocenjujem, tako da ću reći da je ovo bio prosečan meč.

5/10

Singles Match
King Corbin vs. Matt Riddle


Za ovo me je stvarno boleo Sebastian. Nit me interesuje šta se dešava sa Corbin-om nit sa Riddle-om. Ovo je čak bio i lošiji meč nego što sam očekivao. Ništa se nije desilo, vrlo malo adekvatnog rvanja i naravno Corbin koji se ponašao kao Corbin. Najtužnije od svega je što je ovo trebalo da bude kulminacija njihovog rivalstva, ali nažalost to nije slučaj. Gledaćemo ih još na SD-u i ne radujem se tome ni najmanje. Iskren da budem, sumnjam i u kvalitet Riddle-a kao rvača. Znam da je teško da izvučeš dobar meč sa Corbin-om, ali ovde ništa maltene nije pokazao. Što se pre otkače ovog feud-a i da krenu dalje to bolje i po njih i po nas.

3/10

WWE Women's Tag Team Title Match
Bayley & Sasha Banks (c) vs. Nia Jax & Shayna Baszler


Očekivao sam ovo da bude lošije nego što je zapravo bilo. Očigledno sam potcenio Baszler-in potencijal, a precenio sam eventualno učešće Jax u ring-u. Nije ovo bilo ni t od tag meča s obzirom da ove dve zaista nisu tag tim. I to se poprilično videlo ovde, ali opet imam utisak da su na neki apsurdan način bili i svesni toga i pokušali barem da naprave neku priču. Znao sam od starta da će Sasha/Bayley da izgube, ali da sam mogao da pretpostavim od koga ni najmanje. Kao što rekoh Shayna je bila apsolutni MVP u ovom meču i mnogo je nosila sve. WWE je shvatio povremenu nesposobnost Jax i mnogo je manje bila aktivna u ovom meču nego svi ostali. Uglavnom se uključivala da uradi neki drop i ćao. Sve što ne može da izbotchuje. Simpatično je bilo i ovo, ali ne mogu da kažem da je bio dobar tag meč. Opet malo možda jače od proseka, pre svega zbog finish-a kako je Shayna izgledala moćno. Mogu da zamislim u budućnosti nju kao RAW šampionku kao dobar dan i to bi zaista bila revolucija od svega onoga što se dešava sa ženskom divizijom u WWE-u.

6/10

Singles Match
Randy Orton vs. Keith Lee


E jbg. Što su im dali ovako malo vremena da mi je znati. Ne bih da već zvučim paranoično, ali kao da već počinju da koče Lee-a. Shvatam sve, uzeo je pobedu nad mnogo jakim igračom. Čovekom koji verovatno uzima titulu, ali opet šest minuta. Ne možeš u šest minuta nekoga da predstaviš adekvatno. Ni najmanje. Moram da priznam da su se potrudili. Posebno Orton i to mi je mnogo drago. Uglavnom kad se Orton uključuje u ovakve mečeve žestoko ga zaboli ona stvar. Ovde to ni najmanje nije bio slučaj. Probao je što je više mogao da u tom vremenskom intervalu Lee izgleda moćno i povremeno je izgledao. Opet povremeno. Mnogo bi bilo bolje da su im dali jedno barem 12-13 minuta da se Lee predstavi u punom svetlu da može priča lepo da se razvija na RAW-u. Jedino mi je to krivo i zbog toga je ovaj meč samo prosečan. Da su im dali više vremena, ovo bi garantovano bio MOTN.

5/10

Tag Team Match
Murphy & Seth Rollins vs. Dominik Mysterio & Rey Mysterio


Neverovatno, ali istinito ovo je moj MOTN. Mnogo mi je dosadilo da gledam sagu o Rey-u i Seth-u, posebno sad jer se uključio junior, ali ovaj tag meč je bio jako kvalitetan. Rey je ovde poprilično pokrivao nedostatke juniora, pa je ovo bilo pristojnije nego što sam mislio. Naravno Seth i Murphy su dobar deo posla što se toga tiče uradili, ali ipak sam imao utisak kao da je povremeno hendikep meč. Dečko isto nije niti može biti taj nivo kao papa. Građen je kao košarkaš. Mislim da trenutno u WWE-u bukvalno tako nije građen. Loše izgleda kad skače, 619 mu izgleda užasno i sve u svemu ako planira da nastavi da bude rvač treba da promeni stil. Sem toga ovaj meč je bio mnogo zabavan. Svidela mi se ta loša komunikacija na kraju između Seth-a i Murphy-ja pa možda možemo da očekujemo da Seth od sada ide sam. Zabavan i dinamičan meč. Ništa posebno, ali meč kakve uvek mogu da gledam.

7/10

WWE Universal Title No Holds Barred Triple Threat Match
The Fiend (c) vs. Roman Reigns (w/Paul Heyman) vs. Braun Strowman


Ah. Ah. Ah. Ovo je bio single-s meč gde se u jednom trenutku uključio Roman i odneo pobedu. Jednom prostom rečenicom objašnjena cela situacija. Sada DOK se Roman nije uključio ovo je bio jako dobar rematch sa SummerSlam-a. Mnogo boljih spot-ova. Bacanje na sto, bacanje preko ivice, upotreba onog čekića ko što ima Harley Quinn. Mnogo zabavno. Ali zaista, ajde da pogledamo malo dublje stvari. Dok je Fiend ulazio, napao ga je Braun i sudija je odlučio da krene meč BEZ Roman-a. Kako je to moguće? Jel ovo WCW 2000-2001? Šta radite brate? Caka je što Roman NIJE potpisao ugovor o kome sam pisao na prošlonedeljnom SD-u. Nakon jako simpatičnog superplex-a (gde je eksplodirao ring, više puta sam video tu caku, ali svaku put mi je simpatična), čuje se Roman-ova muzika. Mene nije mrzelo i upalio sam štopericu. Rekoh ajde da vidimo kolko će da mu treba da uzme titulu. Ulazi on sa Paul-om potpisuje ugovor u tom trenutku i uključuje se u meč. Čekaj brate šta je taj ugovor MITB. Ne kapiram. Možeš kad oćeš? Pokušava da pin-uje obojicu u više navrata i ne uspeva. Izlazi napolje uzima stolicu, šiba ih malo. Ponovo pin. Ponovo ne uspeva. Kreće na Fiend-a, Fiend proba claw i ispuši ga. Braun ustaje Roman mu kokne spear i imamo novog šampiona. SPEAR ga je zaustavio a jebeni SUPERPLEX nije. I sve ovo se drage dame i gospodo desilo za 2.21. DVA MINUTA I DVADESET JEDNA SEKUNDA. Jedina dobra stvar je što Fiend nije popio pin, ako ništa drugo. Nije problem booking ovde. Roman je heel, uradio je pičkinsku foru i otišao sa titulom, ali ovo bi se desilo i je bio face. Kolko smo puta imali priliku to da vidimo poslednjih nekoliko godina. I najveća ironija Corey mrtav ladan izgovara: "This is the beginning of a new era." Jeste lepi, kako ne. U celom ludilu me interesuje čak i šta će da rade sa Roman-om u nekom narednom periodu. Uspeli su prosečan meč da useru i da bude ispod proseka. To manje više mislim i za ceo PPV i time se odjavljujem.

4/10
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

IIconics vs. Riott Squad: 1.5
Crews vs. Lashley: 2.75
Big E vs. Sheamus: 3.25
Corbin vs. Riddle: 2.75
Banks & Bayley vs. Baszler & Jax: 3
Lee vs. Orton: 2.25
Dominik & Rey vs. Murphy & Rollins: 3.5
Reigns vs. Strowman vs. Wyatt: 2.75
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Sherpa »

Kad je bio zadnji da nije imao barem 4star?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kad je bio zadnji da nije imao barem 4star?
Možda neki show iz Arabije?
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la The A-Lister »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kad je bio zadnji da nije imao barem 4star?
Backlash ove godine. Edge vs Orton nije ocijenio
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Payback 2020

Post Postao/la The A-Lister »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kad je bio zadnji da nije imao barem 4star?
Backlash ove godine. Edge vs Orton nije ocijenio
1 Apollo Crews (C) Def. (Pin) Andrade 07:24 Dark Commentator: Kevin Owens WWE United States Championship
***
2 Bayley (C) & Sasha Banks (C) Def. (Pin) Alexa Bliss & Nikki Cross, Billie Kay & Peyton Royce 08:49 Triple-Threat Tag WWE Womens Tag Team Championship
**
3 Sheamus Def. (Pin) Jeff Hardy 16:44 ***
4 Asuka (C) Draw (DCO) Nia Jax 08:25 WWE Raw Women's Title

5 Braun Strowman (C) Def. (Pin) John Morrison & The Miz 07:20 Handicap Tag WWE Universal Championship
*
6 Drew McIntyre (C) Def. (Pin) Bobby Lashley 13:15 WWE Championship
***½
7 Erik & Ivar Draw (NC) Angelo Dawkins & Montez Ford
Odgovori