Extreme Rules 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nakamura nastavlja svoj Extreme Rules streak

Treći ER kako osvaja titulu
Na sledecem kompletira Grand Slam, posle se zalimo da nemaju long-term booking :mrgreen:
Meni odgovara :dance:
Što?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la AlenB »

Jel se isplati gledat PPV
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10733
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sasha Banks!!!!!! KRALJICAAAAAA najbolji meč večeri, odličan mač i booking i kreativan ending!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Pogledao sam što me zanimalo:

Rollins/Mysterio - stipulacija je bila teško sranje, ali uspjeli su pružiti prilično zabavan meč s obzirom na postavljene uvjete. To poštujem. ***1/2

Asuka/Banks – relativno dobar meč s razočaravajućim i neshatljivim finišom. Pretpostavljam da u ovoj priči ima još toga što će se odigrati na Rawu, tako da ću do tada zadržati konačnu presudu. Ali za sada, prilično glupa završnica. ***1/4
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Drew/Ziggler bolje od očekivanog, razumijem i ovakvu stipulaciju zbog Drewa, Drew ima odličan booking trenutno ***1/2

Wyatt Swamp katastrofa. Nisam ništa ni očekivao. Sad čekam još jednu glupu odluku sa povratkom Strowmana, najbolje titulu vacant i turnir.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Maki »

Zapravo mi se sviđa Asuka - Banks kraj kad malo bolje razmislim. Nijedna nije mogla priuštiti poraz.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo mi se sviđa Asuka - Banks kraj kad malo bolje razmislim. Nijedna nije mogla priuštiti poraz.
To će bit jedino dobro ako je no contest meč

Zaista mi se ne gleda kako Sasha opet gubi titulu za 10 dana
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Maki »

Pa nije Sasha prvak.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la TheViper »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo mi se sviđa Asuka - Banks kraj kad malo bolje razmislim. Nijedna nije mogla priuštiti poraz.
To mi uzasno smeta kad je WWE u pitanju, zasto stavljati u mec 2 osobe kojima ne treba poraz? Bolje je dodati nekog za triple threat koji bi pretrpeo pin, nego to.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST To mi uzasno smeta kad je WWE u pitanju, zasto stavljati u mec 2 osobe kojima ne treba poraz? Bolje je dodati nekog za triple threat koji bi pretrpeo pin, nego to.
Ma trebala je nekako Bayley sjebat Sashu i da ova napokon turna, najbolje bi bilo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST To mi uzasno smeta kad je WWE u pitanju, zasto stavljati u mec 2 osobe kojima ne treba poraz? Bolje je dodati nekog za triple threat koji bi pretrpeo pin, nego to.
Ma trebala je nekako Bayley sjebat Sashu i da ova napokon turna, najbolje bi bilo.
Ne bi to sad valjalo dok imaju tag pojaseve. Bayley Dos Straps duže traje od Becky Two Belts.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Rollins/Mysterio - stipulacija je bila teško sranje
Ma nije stipulacija problem nego to koliko oni nju ističu i pushaju. Slično je bilo sa Greatest Wrestling Match Ever
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

sviđa mi se ova struktura ispod 3 sata. u svakom slučaju solidan show.

za MOTN bih odabrao Eye For An Eye, pratim priču svo vrijeme i mislim da su dostavili onakav meč kakav su i trebali, ton i intenzitet su bili na mjestu i završetak je bio onakav kakav je i trebao biti. ****1/4

od ostalih mečeva izdvojio bih Sasha/Asuka (koji je bio jako dobar ali ne odličan zbog Dusty finisha i Sashinog botchanja 2 poteza zaredom), tables meč (koji je bio dobar ali ništa više zbog limitirane stipulacije), Drew/Ziggler (koji je bio previše predvidljiv i završetak mi se nije svidio) te Swamp Fight (nije za svakoga, meni je bio ok).
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Maridius98 »

EXTREME RULES 2020 19/7/2020

Bizarniji program u životu nisam gledao. Bolju reč za ovo nemam. Jedan meč (ponavaljam jedan meč) je imao normalnu "vrstu", sve ostalo je bilo u stilu ne znam šta se dešava. Ne znam čak ni poentu ovog PPV-a. Ako su probali da eksperimentišu nije im uspelo. Ako su probali da malo bolje izgrade neke rvače ni to im nije uspelo. Ako su hteli da završe neke priče koje se mesecima vrte, to im pa tek nije uspelo. Zaista mnogo čudno. Gledajući i Raw i SmackDown stekao sam utisak da će ovo da bude drugaičije, ali ovo je svakako nadmašilo sva očekivanja (naravno negativno). Ni jedan meč mi nije bio sjajan jer su ili usrali "vrstu" meča ili su imali neke katastrofalne odluke ili na kraju nisam apsolutno znao šta se dešava.

WWE SmackDown Tag Team Title Tables Match
The New Day (Big E & Kofi Kingston) (c) vs. Cesaro & Shinsuke Nakamura


Ovo je bio onaj jedini normalan meč koji sam spomenuo u početku. Klasičan, ali zaista klasičan tables meč. Shinsuke kao da nije ni učestvovao ovde, uglavnom se sve svodilo na New Day vs. Cesaro. Nekoliko solidnih momenata, lepo korišćenje pleksiglasa (koji je skoro svaki meč imao) i odlična završnica meča. Sve u svemu, solidno, ali i dosadno. Opet pričamo o tag titulama koje su apsolutno irelevantne od kada je ponovo uveden brand split. Imamo nove tag šampione, ali ne znam koga to zaista interesuje. Drago mi je za obojicu, ali ne vidim nikakav pravac za njihov duo (pored činjenice da ne vidim kako oni mogu da budu dobar tag team). Totalno nebitno, ali zabavno.

5/10

WWE SmackDown Women's Title Match
Bayley (w/Sasha Banks) (c) vs. Nikki Cross (w/Alexa Bliss)


Ovo mi je, iskren da budem, bio najbolji meč večeri. Interesantno je kako Bayley koristi i heel i "normalne" poteze u svom rvanju. Zaista nisam mogao da zamislim da će ikada Bayley da bude heel, ali sviđa mi se njena persona. Prosek joj vadi i Sasha koja je zaista maestralan heel. Nikki je zaista kvalitetna, imala je odličan meč na prošlom SmackDownu i veliki potencijal postoji u njoj, ali naravno da WWE ne želi ništa s tim da uradi. Kao solo rvač je maltene skoro sve svoje mečeve gubila (slično kao Evans). Iznad prosečan meč, gde su obe pokazale svoj maksimum, s obzirom na sve okolnosti. Nije ovo najbolji ženski meč, niti najbolji ženski meč u WWE-u, ali zabavno za pogledati.

6/10

Eye For An Eye Match
Rey Mysterio vs. Seth Rollins


S obzirom kako su forsirali priču na Rawu, mislio sam da će ovo da bude ko zna šta, a u suštini nije bilo ništa. Manje više PG deathmatch. Obojica su bila u svom klasičnom fazonu. Čist prosek, čak bih rekao i ispod proseka s obzirom da su sve vreme kao manijaci kidisali jedan drugom na oko. Bilo je tu konstruktivnih poteza, posebno što se tiče same zahvata oko oka, ali to je to. Još jedan poprilično nebitan meč i nadam se da se priča između njih dvojice konačno ovde završava.

4/10

WWE RAW Women's Title Match
Asuka (w/Kairi Sane) (c) vs. Sasha Banks (w/Bayley)


Ovo je komotno mogao da bude jedan od najboljih ženskih mečeva da nisu idioti. Sve je teklo regularno, dok nisu odlučili da zaseru. Vidim da se po ovim jutjub kanalima vrti priča kako su "morali" onako da završe meč jer ne mogu da dozvole da bilo ko od njih izgubi. Pa da ga jebem što su ih onda stavili da imaju meč. Drugo mogla je da bude neka dupla diskvalifikacija ili nešto. Ne ono. Za neinformisane, Asuka je u jednom trenutku probala da pljune Sashu sa onim svojim zelenim sranjem. Sasha se skolnila i to je koknulo sudiju. Sudija je, jelte, bio osakaćen, ali je ušla nakon toga Bayley, roknula neki potez, obukla sudijinu majicu i proglasila pobedu. Koliko sam razumeo, još uvek je Asuka šampion, ali čoveče ono je bilo mnogo loše. Što se samog meča tiče bio je sjajan i zato mi je krivo što završnica ume ovoliko da upropasti utisak celog meča. Zabavno do samog kraja.

7/10

WWE Title Extreme Rules Match
Drew McIntyre (c) vs. Dolph Ziggler


Inače ovo nije bio extreme rules match nego je Dolph rekao da je extreme samo za njega. Zamislite meč extreme rules samo za jednog takmičara. Idiotski u potpunosti. Što se samog toka meča tiče, to apsolutno ništa nije promenilo. Drew je probao jednom da baci Dolpha na sto pa se "setio" da ne može i u jednom segmentu je Dolph malo šibao Drewa sa stolicama, ali to je to. Manje više normalan meč. Još jedan jako dosadan meč, sa dosta predvidljivim tokom. S obzirom da su obojica imali neku vrstu istorije zajedno, očekivao sam da će nešto da urade sa tim. Njet. Odlučili su se da forsiraju ono golo govno koje tek sledi. Nekoliko simpatičnih poteza sa obe strane i kraj meča. Moglo je ovo mnogo bolje.

3/10

Non Title Wyatt Swamp Fight
Bray Wyatt vs. Braun Strowman


Ko god je ovo režirao treba da dobije otkaz. I to odmah. Ovi filmski mečevi od WM pa na ovamo su uvek bili ako ništa drugo solidni. Ovo je bilo jednostavno bizarno i ne znam uopšte kako da prepričam šta se ovde desilo. Maltene je više bio promo nego meč. Bray je nakon sukoba Brauna sa baštovanima (ne šalim se) njega vezao. Pričao mu je da on treba da mu se vrati, da će vladati celim univerzumom i tako dalje. Nakon toga imamo skip (pretpostavljam da je to bila neka halucinacija) na nastavak borbe sa baštovanima (jedan baštovan je goreo). Javlja se Sister Abigail u formi Alexe Bliss(???) i priča mu kako žele da budu zajedno zauvek. Tu ga Bray napada, rvaju se malo oko močvare i meč se završio tako što je Bray "utopio" Brauna i pojavio se kao Fiend. Mislim da je ovime i "utopljena" bilo kakva nada da će Braun da bude iole normalno predstavljen šampion.

1/10

Meč između MVP i Crewsa se nije dogodio. MVP je izašao i uzeo titulu i ako je verovati Vikipediji on je trenutni šampion. Prosrali su se da ne može da se pojavi da brani titulu zbog povrede koju je zadobio od Bobby-ja, ali koliko sam video na FB ima čovek koronu. Želim mu brz oporavak, ako je to tačno. Žestok skip ovaj PPV. Nepotrebno, isforsirano i apsolutno se ništa nije desilo. Uspeli su da useru Strowmana sa ovim mečom, Asuka/Banks je bilo tužno, a sve ostalo je maltene bilo ili dosadno ili jadno. Nadamo se da će biti bolje za Summerslam, ali već davno sam izgubio svaku nadu u WWE.
Zadnja izmjena: Maridius98, dana/u 22 srp 2020, 03:38, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zasto sad svaki event mora imat cinematic mec?
slika
Odgovori