Money in the Bank 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Super_Cena »

ante je napisao/la:
Super_Cena je napisao/la:
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Ako nije CM Punk onda je Xavier Woods.
Znači imamo iduće opcije koje se spominju u javnosti, ja ću ih poredati po vjerojatnosti:

1. Xavier Woods
2. Ali
3. Robert Roode
4. Bilo tko drugi
5. CM Punk

Nema šanse da je CM Punk, zašto biste to uopće pomislili pobogu? :roll:
Mislim da ima šanse da je to CM Punk jer se vraća. Tako kažu.
Tko kaze?
Rumora ima svugdje na internetu. Ne mora to biti Cm Punk. Ja sam fan John Cene i njega i jako bi volio da je to on.
Zadnja izmjena: Super_Cena, dana/u 24 svi 2020, 12:36, ukupno mijenjano 1 put.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5371
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Netko je platio mandy masnw pare da bude s debelim (masnim) likom?
Ali cemu onda drugi dio price di se Otis iskupljuje i pomiri s Mandy? Ona bi po meni bila kriva isto koliko i lik na cijoj je platnoj listi. Osim naravno ako nisi mislio da je Otis odjebe na kraju. :D
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5371
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la ante »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOSTO kakvoj tajni govorimo?
Vinceov lockbox :mrgreen: Ne znam, prva stvar koja mi je pala na pamet je prevara, mada bi to bilo jako out of character za Otisa. Ali i dalje bi trebalo biti nesto dovoljno veliko da izazove prekid, ali opet ne dovoljno veliko da Otis ispadne totalni negativac i da mu nema iskupljenja. Mozda neki favor Sonyi koji ne ide u prilog Mandy?
Ili mozda da je Mandy originalno bila zainteresirana za Tuckera ali igrom slucaja i uplitanjem vise sile sudbina ju je odvela ka Otisu?
:ambrose:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

SD Tag team titule - Iako me nervira pravilo gde su samo 2 legal, ovo je bilo jako dobro. Ocekivan retain New Daya.

Bayley vs Tamina - Bayley izvukla pristojan mec iz Tamine :clap: ovde mi bila super kao heel, jedino mi finish meca malo meh, al ajde.

Strowman vs Wyatt - meni se storytelling svidjao i bilo je na trenutke zabavno, pogotovo mi se svidjao Wyattov tornado DDT. Jako dobro bookiran mec i za mene neocekivana pobeda Storwmana. Sad ce verovatno da se bori protiv Fienda.

McIntyre vs Rollins - apsolutno MOTN, stvarno mi se svidjao mec i Drewu je ovako dobar mec bio prekopotreban. Da li ovo rukovanje znaci face turn Rollinsa?

MITB - pravi sports entertainment mec. Svidjao mi se deo kada Styles nije zeleo da udje u onu mracnu prostoriju jer ga proganja Taker, a bilo je jos zabavnih stvari. Asuka je iznenadjenje dobar pobednik. Sto se Otisa tice, meni je gotivan, ali ovo je nepotrebno. Mogao je ako nista vise da bude u mid cardu, ali videcemo mozda ispadne neka dobra prica, a mozda i izgubi kofer.

Overall sasvim solidan PPV. Pozitivno me iznenadili.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

ovaj MITB meč je bio najbolje što sam vidio od sports entertainmenta
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Zaboravio sam da napisem, smatram da je Seth nepotrebno promenio theme song.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
4
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Fallen »

Seth i Drew, kao što sam i očekivao, ukrali show. Kakav vrhunski meč od početka do kraja. Od mene **** 1/2 :clap:
Jedino mi se ne sviđa ono rukovanje na kraju, jer bi moglo da označi Sethov face turn, a kao heel mi je baš vrh.

Wyatt/Strowman me je podsetio na Wyatt/Cena sa WM 30 zbog tog pokušaja da se protivnik privuče na mračnu stranu. Solidan meč, ali moglo je i bolje.

MITB meni neviđeno zabavan! Uživao sam u svakom momentu meča. Posebno genijalno mi je bilo prikaz AJ- ovog straha od mraka nakon što je zakopan. A tek upad u Vincov kabinet :D
Jedino loš kraj. Otis mi je gotivan, ali nije on za ME scenu. Nadam se da će izgubiti cash u nekom meču, inače još jedan protraćen MITB.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maridius98 »

► Prikaži “Spoiler”
Koliko sam video ovo deluje jako zabavno.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la HunterDX »

Drew i Rollins su stvarno bili dobri, čak su mogli i bolji meč da naprave, Rollins mi je daleko bolji kada radi mečeve sam, gde mu niko ne pomaže. Onaj pozdrav će mi ostati super ako Rollins ostane heel.


MITB meč je bio poprilično kreativan, jedino nisu smeli da dozvole onakav kraj kod muškaraca.

Bayley i Tamina su bile solidne, bolje od očekivanog, trebao im je bolji finish.

Wyatt i Strowman su mi bili sasvim ok, završnica pogotovo, gde je Strowman iskoristio Wyattovo oružje i pobedio ga. Ako su Strowmanu već dali titulu, neka ima i neku odbranu.

Mogu reći da su sada uspeli da iskoriste situcaju u kojoj se nalaze, imali je šta da se vidi i od wrestlinga, pogotovo meč ga WWE titulu.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Nazalost @LittleAJ nije mogao da ucestvuje, ali je zato tu specijalan gost sa Podcast inkubatora :)

Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Meltzer:

Hardy/Cesaro ***1/2
SD tag team ***1/2
Lashley/R-Truth *
Bayley/Tamina *1/2
Wyatt/Strowman DUD
Drew/Rollins ****1/4
MITB's No rating

Meni Wyatt vs Strowman nije bilo ovako uzasno, ja mislim da su taj mec dobro bookirali.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meltzer ne daje ocjenu segmentima, to je realno bio segment a ne meč, Wyatt vs Strowman
Drew vs Rollins mi je za ***¾ ili ****. Ovo je mrvicu previše
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Sherpa »

Sad mi je tek žao što nije dao ocjene za wm
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Meni zao sto Drew/Rollins nije bilo pred publikom, isli bi preko 4.5*
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni zao sto Drew/Rollins nije bilo pred publikom, isli bi preko 4.5*
Ja za njih potpisujem da su u stanju da odrade 5* meč, bilo je prostora za bolji meč od ovog, jer su poznate i njihove mogućnosti.
Odgovori