Money in the Bank 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la DVW »

Pred nama je onaj dio godine kad saznajemo ko postaje gospodin pare u banci i eventualno WWE šampion. Sigurno je da će ovaj PPV event koji se održava 10 maja biti pred praznom dvoranom kao prethodna WrestleMania. Zasad su izvjesne tri stvari. Raw ženska prvakinja Becky Lynch neće braniti titulu. Održaće se ženski Money in the Bank Ladder match u kojem su poznate učesnice Asuka, Shayna Baszler i Nia Jax. Treća stvar je da znamo tri kvalifikaciona muška matcha za sljedeći Monday Night Raw: Rey Mysterio vs Murphy, Aleister Black vs Austin Theory i MVP vs Apollo Crews.

Kad sam ovako lijepo najavio šta nas čeka htio bi napisati još nešto. U pitanju je što kraća moguća analiza dosadašnjeg svakog Mr. MITB-a i njegovog uspjeha ili neuspjeha :D

Ovako:

- Edge - Dobra ideja da on bude prvi ikad Mr. MITB jer je on hladno se može reći i Mr. Ladder. Ne znam jel se iko kao on i Hardy glupirao po tim ljestvama

- RVD - Vrlo čudna ideja da odmah drugi briefcase owner bude poštenjačina, ali eto dobija. Neka je dobio, drag je meni Rob

- Mr. Kennedy - Ne bi ga gledao kao prvaka i zato je mnogo bolja opcija vratiti kofer njegovim korijenima - Edgeu

- CM Punk - Tad se tek probijao, njemu je kofer bio i više nego potreban i srećom nije protraćen. Dogodine isto. Svaka njemu čast jer je napravio istoriju kako god okreneš

- Jack Swagger - On je zapravo jako dobar šampion bio bar meni što je nepopularno, Mr. MITB je bio svega 5 dana

- Kane - Najbolji cash-in do tad. Prvi ikad istu noć. Premda mi je žao Reya bilo Kane kao Champ je jako dobar preokret za još bolju priču tog ljeta na SmackDownu

- Miz - Nijedan lik mi nije bio tako cool sa koferom. Biće zato što je bio i US Champ pa mu je dobro stajalo. Rasteglo se do cash-ina. Taj cash-in mi je slomio srce :mrgreen:

- Alberto Del Rio - Ja volim kad se brzo otarase kofera. Drago mi je bilo što je on uzeo titulu na SummerSlama jer sam na njega gledao slično kao i na Sheamusa, da će to biti jedna uspješna karijera

- Daniel Bryan - Ovo je bilo potpuno neočekivano, a još manje da će on cash-inat za vrijeme feuda dva gianta Henrya i Big Showa. Triple Threat Steel Cage na Royal Rumbleu čista ludnica

- John Cena - Prvi spušio. Žao mi je bilo, ali dobar izbor da to bude baš on jer se prolongirao sjajni feud njega i CM Punka. Tu noć je najavljen i match Dwayne vs Punk tako da se odmah dalo naslutiti kako će Cena naplatiti Big Showov interference

- Dolph Ziggler - Nekako mi nije bio kredibilan sa koferom. Imao je solidan kratki WHC reign

- Randy Orton - Ako je bio Cena i Orton je trebao. Razlika je što je on uspio hahahahaha

- Damien Sandow - Prvi spušio u matchu. Jbg, žao mi ga je bilo, imao je zanimljiv gimmick i zanimljiv je bio drveni dizajn kofera

- Seth Rollins - Po meni najbolji Mr. MITB jer niko nije imao tako značajan cash-in kakav je imao on. Ipak je to main event WrestleManiee

- Sheamus - Drago mi je da je i to osvojio kad se naosvajao svega i svačega. Iako je bio u tranziciji za priču Romana i Triple Ha drago mi je da je još jednom bio šampion

- Dean Ambrose - Drugi koji je to uradio u istoj noći. Na tom MITB-u su sva tri SHIELD-ovca nosila titule. Vrlo dobar cash-in

- Baron Corbin - Smatram da je on mogao biti šampion. Hladno. Nije trebao failati

- Braun Strowman - Ni on nije trebao failati. Kad se nažalost desilo to što se desilo Romanu bar je na Crown Jewelu trebao osvojiti Universal titulu

- Brock Lesnar - Sramota da je ušetao i skinuo briefcase. Ponavljam se, ali pravila za ovog čovjeka ne vrijede

- Carmella - Razvuklo se, ali mi se svidjelo što je duplo ovjerila pobjedu. Ja nju gotivim i nije mi žao što je bila Mrs. MITB što je isto nepopularno

- Alexa Bliss - Tranzicijski Champ je tad bila. Osvojila je te godine, a prošle srećom nije

- Bayley - Bilo mi je neočekivano, ali bilo mi je i drago. Kad već Becky two belts nije potrajala neka nije i Charlotte one belt
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Ja nemam pojma ko bi mogao osvojiti ove godine...

Zar MVP i dalje wrestlea? Ovo mi izgleda da će ga neko napast naredne sedmice i da će ga zamjeniti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ja nemam pojma ko bi mogao osvojiti ove godine...

Zar MVP i dalje wrestlea? Ovo mi izgleda da će ga neko napast naredne sedmice i da će ga zamjeniti.
Nia ili eventualno Shayna od žena, od muških ni ja ne znam baš.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Kao sto sam vec rekao, izgubio sam interes za ovim jer je Ambrose pre 4 godine bio poslednji dobar holder. Moja predikcija da Brock ponovo nekako uzima, i da ce biti cash in na Universal titulu jer nikada nije drzao plavi dizajn :mrgreen: Onda Black uzima RR 2021 i na WM 37 mu uzima titulu.
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Dolph Ziggler - Nekako mi nije bio kredibilan sa koferom.
Ovde se ne slazem, njegov cash in je vrv u top 3, tad bio mozda najover covek na rosteru.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la DVW »

Navijaću za Mysteria. Ne mislim da će iko bolji od njega biti u Ladder matchu. Jedini za koga bi navijao da nije on je Orton. Sumnjam da će Orton biti opet.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la AlenB »

ne znam jesam li toliko senilan, al ja se uopće ne sjećam ni strowmana ni corbina kao mitb holdere

toliko su bili bitni i dobri holderi

lesnara se sjećam samo zato što je bila debilna odluka

ne sumnjam da ćemo ove godine dobiti nešto slično
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la KOMANIA »

Otkud Apollo na Rawu?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Otkud Apollo na Rawu?
Prošle sedmice imao meč sa Blackom
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Otkud Apollo na Rawu?
Wild card rule, maybe? :mrgreen:
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la ante »

Zigglerov cash in je bio odlican ali ono Coleovo komentiranje :snooty:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Liv Morgan mora osvojiti kovčeg!
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Liv Morgan mora osvojiti kovčeg!
No neće. Bogu hvala.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la TheViper »

Imam feeling da ce biti Ronda return i da uzima kofer :?

Sasha bi bila dobar izbor kod zena.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Imam feeling da ce biti Ronda return i da uzima kofer :?

Sasha bi bila dobar izbor kod zena.
Vrlo moguće. Spomenuli su Rondu na showu. Nije to slučajno.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Imam feeling da ce biti Ronda return i da uzima kofer :?

Sasha bi bila dobar izbor kod zena.
Nešto kao Lesnar prošle godine :lol: :lol:
Odgovori