WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

I da kažem jednu stvar meni je ok što se A Listeru i Makiu svideo meč to je skroz kul ja ne želim vama da nametnem svoje mišljenje pa da se i vama ne sviđa ja samo iznosim moje neko viđenje toga i navodim razloge zašto mislim da je taj meč bio loš :)
I ne samo taj već svi mečevi tog tipa a mislim da je upravo taj meč bio trenutak kada je započet takav no seling koncept.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST I da kažem jednu stvar meni je ok što se A Listeru i Makiu svideo meč to je skroz kul ja ne želim vama da nametnem svoje mišljenje pa da se i vama ne sviđa ja samo iznosim moje neko viđenje toga i navodim razloge zašto mislim da je taj meč bio loš :)
I ne samo taj već svi mečevi tog tipa a mislim da je upravo taj meč bio trenutak kada je započet takav no seling koncept.
Ma daj, ne trebaš se izvinjavati za svoje mišljenje. :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la crocop97 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST U prevodu nasumično ponavljanje izvođenja finisher i signature poteza i wrestling meč nisu ista stvar.
Ovo. Možda jest elitistički, ali ni ja spammanje finišera ne smatram mečom, nego nekim segmentom/kratkim brawlom podvaljenim pod meč jer im ova gerijatrijska divizija nije u stanju odradit meč i pritom skoro ne ubit protivnika ili sebe. Inače za svaki finišer kick out ide odmah zvjezdica niže :geek:

Ali ako nekom to odgovara, jbg, neka uživaju :)
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST i svakako je ovo bio jedan od boljih na WM. Izuzetno brz i zabavan meč
ovo se ne može ni definisati kao meč jer nema dovoljno elemenata za to, videli smo kraj fale početak i sredina...ovo je sve samo ne brz i zabavan meč, verovatno jedan od najgorih world title mečeva ikada.
Pa kad je Goldberg (a i Lesnar) u pitanju, bolje je skratiti. Da je meč trajao 10+ minuta bio bi DUD. Ovako smo dobili meč u kojem se da uživati
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: WrestleMania 36

Post Postao/la AleksaVP »

Ovo je verovatno bilo i vreme kada je Heyman bio u creativu jer je on Blacka pushao..

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da je bila priča da su odabrali Drewa jer je dobivao puno bolje reakcije
Odgovori