Royal Rumble 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la emirates »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Morrisona mi je bilo najviše žao,kako su ga prljavo izradili nakon što se vratio u WWE.
Iako se nisam nadao da ce biti neki faktor nakon povratka, imao je neki buzz jebemu mogli su ga drzati kao midcard atrakciju, ali je ubrzo postao samo jedan od likova.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Melloo »

Meni je tsj prbi dio bas dosadan bio i dugo je trajao.
Nakon izlijetanja lesnara mec mi je bas dobsr bio

Zbog komentatora sam si htio pucat u glavu
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la mone »

Jako ugodno me iznenadio pobjednik RR-a. Zaslužio je to Drew i te kako.
Totalni flashbackovi na svr 09 kad sam čuo Edgeovu muziku. Naježio sam se.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Maridius98 »

Uf. Uvek ritualno gledam RR i pratim RAW/SmacDown do WrestleMania ali ovo je možda bio generalno najlošiji PPV u poslednjih 10 godina od kad gledam. Mrzi me da pišem sve šta se desilo, jer glavna stvar kod Royal Rumblea je što se ništa faktički nije desilo. Bukvalno su se ponašali kao da je ovo filler Saudija Arabija. Tako da stvarno ne znam šta da kažem. Najzabavniji mi je bio meč Roman/Corbin jer je bio malo ekstremniji, ali sam i ovde imao utisak kao da je samo proužetak njihove priče od ranije. Ostali mečevi su bili ok s tim da sam iskreno očekivao od meča Fiend/Bryan jer nisam gledao strap meč ne pamtim, ali dosta je bio squash meč sem kratkog povratka Bryana. Ženski mečevi su bili ok, simpatičan mi je bio trenutak kad je Bayley pretila nekom fanu. Lacey ima push već neko vreme, ali još uvek ne znam zašto. Asuku su probali barem da predstave kao neku strašnu pretnju, ali kao da zaboravljaju da je bila maltene smešne celu prošlu godinu.

Idemo sad na Rumble mečeve. Ženski je bio solidan, dok je muški bio katastrofa. Iskreno sam se nadao da će neki od ovih mečeva da pobedi neko sa NXT, ali nažalost ništa od toga. U ženskom meču su zvezde sa NXTja bile odlične. U jednom trenutku sam se ponadao da će Balair da pobedi, ali ništa nažalost. Od povrataka smo imali Molly Holly, Kelly Kelly i Beth Phoenix. Mnogo zvezda sa NXTija i sve u svemu meč je bio zabavan. Iskreno mi je bilo predvidljivo da će da pobedi Flairka ali ne znam čemu. Već su spominjali da je 10 puta bila šampion. Ne znam čemu push, ali shvatam da žele da joj daju maksimalni kredibilitet. Santinu neću ni da komentarišem. Nit je smešno nit zabavno. Otis/Mandy su mi sjajni bili.

Muški je bio katastrofalan. Sem pobednika koji je iskreno bio neočeivan, nadam se da će da odrade dobru stvar za WM sa Lesnarom za razliku od Shinsuke čija pobeda je bila ništa. Brate Lesnar je imao 13 eliminacija. I to je bilo sve redom. Uglavnom su bili svi u ringu po jedno 15 sekundi. Usrali su MVPov povratak baš bedara. Morrison je isto bio tipa 7 sekunde, ne znam stvarno. Od NXTija smo imali samo Riddlea i Leea. Obojica bukvalno ništa nisu uradili. Edgeov povratak mi je bio sjajan. Omiljen kečer jbg. Čak i blagi povratak Rated RKOa je bio sjajan. Ali sve što se desilo posle prve polovine meča je nebitno zbog činjenice koliko su usrali prvu polovinu. Ne znam kome dokazuje Lesnarovu dominaciju. Tolko od mene.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Ostali mečevi su bili ok s tim da sam iskreno očekivao od meča Fiend/Bryan jer nisam gledao strap meč ne pamtim, ali dosta je bio squash meč sem kratkog povratka Bryana.
Najbolji Fiendov meč do sada.
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST simpatičan mi je bio trenutak kad je Bayley pretila nekom fanu
Kćer od Lacey Evans. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Iskreno sam se nadao da će neki od ovih mečeva da pobedi neko sa NXT, ali nažalost ništa od toga.
not gonna happen. ne nakon što su imali SS dominaciju, koja je bila napravljena kako bi dobili rat protiv aewa, na zato što vince smatra nxt važnim
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

koji je iduci PPV sada? nadam se Elimination Chamber jer je zabavan stipulation meč
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Sake »

~MandyRose~ je napisao/la:koji je iduci PPV sada? nadam se Elimination Chamber jer je zabavan stipulation meč
Super ShowDown, Chamber pa Mania.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la TheViper »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:koji je iduci PPV sada? nadam se Elimination Chamber jer je zabavan stipulation meč
Super ShowDown.
Od kad je house show PPV :roll:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:koji je iduci PPV sada? nadam se Elimination Chamber jer je zabavan stipulation meč
Super ShowDown.
Od kad je house show PPV :roll:
Pa brate, jeste PPV, možeš da ga nazoveš kako hoćeš ustvari.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Wulf7X »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
baš sam se pitao jel ono krvari ili je pramen ofarbala hah :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

**** za Wyatt/Bryan, odlična priča i definitivno najbolji Wyatt meč u ni sam ne znam koliko. Bryan je najbolji underdog u wrestlingu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la HunterDX »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST **** za Wyatt/Bryan, odlična priča i definitivno najbolji Wyatt meč u ni sam ne znam koliko. Bryan je najbolji underdog u wrestlingu.
Kad smo već kod njih, Bryan zaslužuje neku dobru priču i pobedu protiv Wyatta u budućnosti, izgubio je gomilu mečeva od njega. Oni su najbolji meč imali 2014 na RR, šteta što te godine Wyatt nije dobio Cenu na WM.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la TheViper »

According to the Wrestling Observer, WWE officials considered doing Brock Lesnar vs. Aleister Black for the WWE Championship at WrestleMania 36, but Drew McIntyre was chosen in the end:

“Aleister Black was in the running for the Lesnar match. The decision was made to go with McIntyre, and it’s probably the right decision considering it’s probably early for Aleister Black, but he was absolutely in the running for that decision.”

As we have noted before, both McIntyre & Black are guys RAW Executive Director Paul Heyman is high on and their future is bright in WWE.
Odgovori