Survivor Series 2019

24.11.2019.

Za WWE događaje koji su iza nas
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la HunterDX »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Za vs koji ste gledali, jesu li uopće sellali da su nxtovci jučer imali war games? Ili su se pravili kako su sto posto svježi?
Da bili su to isticali tijekom njihovih mečeva.
Da su isticali, NXT ne bi pibedio, čisto sumnjam da jesu, nisam čak ni primetio da je bilo tako.

Ovde je sve jasno, dali su pobedu NXTu da bi izgledali legitimnije, jer žele da unazade AEW.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Survivor Series 2019

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Za vs koji ste gledali, jesu li uopće sellali da su nxtovci jučer imali war games? Ili su se pravili kako su sto posto svježi?
Da bili su to isticali tijekom njihovih mečeva.
Najviše u meču Colea i Dunnea, takodje i Io i Candice su zbog povreda napustile SS meč.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10832
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Whoever thought it was a good idea to make the women's triple threat the main event needs to be fired.

Slow and clunky Becky, with an even Slower Shanyna and a momentum-less Bayley, in smarky ass Chicago of all places.

Did they NOT think the crowd was going to shhit all over this match. What is wrong with them. :lol: :lol:

The match was so unbalanced...

After tonight, it’s so obvious that the booking is sh**ing all over Sasha and Bayley.


Bayley was booked as an afterthought, the commentary kept mentioning how she’s a third wheel in this match. Then what? She tapped out to Shayna. No. Not even knocked-out. She tapped out. Then Becky got her moment at the end, and Bayley was an afterthought despite also a champion.



Sasha Banks as a heel character got cheated over by three NXT girls. One of them is even built as the nicest girl in the roster. As a heel character, Banks cannot even think of cheap tactics or anything. Instead, she’s the one being thrown strategies at.



Honestly, I hate that 5 vs 5 vs 5 women’s match. It was horribly overbooked. Instead of letting them play their characters like the men’s match, Io and Candice acting like the best of friends, Candice cheating, Rhea laughing when they had the number advantage even though she was the victim of it yesterday.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Zar je šokantno da Vincea boli kurac za Sashu i Bayley? Lacey će ih svakako dobiti obadvije jer znamo da Vince neće odustati od njenog pusha.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Melloo »

Jel valja ovo za pogledat
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Survivor Series 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Pogledaj ono što misliš da bi bilo dobro.

Svakako preporuka Cole vs. Dunne.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la HBK »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Potpisujem da Roman zaslužuje veći heat od Rollinsa, Rollins bar nije pokopavao ostale i nema problem da izgubi, a Roman već duže vreme nema čist poraz, ili ga zaštite, ili pobedi, a uglavnom je ovo drugo.
Idu na prostu foru, izdvajaju ga iz glavne scene, što će pojedini ispušiti na kraju, a ja imam utisak da samo čekaju povoljnu priliku da mu daju titulu i kamo sreće da ga Fiend dobije na WM, a teško.
Jebo ih Roman više.
Potpuno se slažem. Roman je teški smarač. Svo vreme sam znao da će on na kraju SS meča biti poslednji na nogama. :roll:
Inače nije mi toliko loš šou bio. Zabavni mečevi. Najbolji je bio meč za NXT titulu, ali pogrešan pobednik. Dunne je trebao da uzme.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Potpisujem da Roman zaslužuje veći heat od Rollinsa, Rollins bar nije pokopavao ostale i nema problem da izgubi, a Roman već duže vreme nema čist poraz, ili ga zaštite, ili pobedi, a uglavnom je ovo drugo.
Idu na prostu foru, izdvajaju ga iz glavne scene, što će pojedini ispušiti na kraju, a ja imam utisak da samo čekaju povoljnu priliku da mu daju titulu i kamo sreće da ga Fiend dobije na WM, a teško.
Jebo ih Roman više.
Potpuno se slažem. Roman je teški smarač. Svo vreme sam znao da će on na kraju SS meča biti poslednji na nogama. :roll:
Inače nije mi toliko loš šou bio. Zabavni mečevi. Najbolji je bio meč za NXT titulu, ali pogrešan pobednik. Dunne je trebao da uzme.
Zašto? Cole ima solidan reign i trebaju ga prekinuti tek u nekom pravom feudu, a ne u one-offu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la AlenB »

Ni u ludilu nisu smjeli prekidati Coleov reign. Pogotovo ne u tjednu u kojem je imao četiri meča.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la emirates »

Cujem da je Corey nesto srao o Mauru na twitteru i da zbog toga nije bio sinoc. Zamisli Corey nekom sere da ne dozvoljava drugim komentatorima da se istaknu, a njegov modus operandi je nadglasavanje sa kolegama na komentatorskoj poziciji.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58274
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Sherpa »

Da @emirates bio je nešto, meltzer je pričao o tome. i zapravo je dobro kazao, da ga jako čudi kako je Cole išta kazao o tome, da nitko ne bi ni skužio da ga nema da to nije ni spomenuo koliko je komentatora na showu bilo..
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Da @emirates bio je nešto, meltzer je pričao o tome. i zapravo je dobro kazao, da ga jako čudi kako je Cole išta kazao o tome, da nitko ne bi ni skužio da ga nema da to nije ni spomenuo koliko je komentatora na showu bilo..
Ja sam se odmah zapitao zasto je Beth tu a on nije :mrgreen: Mislim da je dobar potez sto su rekli da nece biti tu, i bolje je sto su slagali da je izgubio glas nego da su ulazili u detalje njegove mentalne bolesti.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Survivor Series 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la SwitchBlade »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Ma taj meč uopće nije zaslužio ići zadnji.Ako su išli sa idejom da žene budu u main eventu bolje da je to onda bio ženski 5v5v5 meč nego ova dosada.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
A ono, floppao je taj meč žestoko. Jednostavno nisu imale hemiju, možda su trebale ranije malo provježbati jer ono ni Shayna ni Becky nisu neki 4+* artisti u ringu, a Bayley je prestala biti motivisana još 2017.
Odgovori