WrestleMania 35

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Maki »

Kofi je imao savršen moment though.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kofi je dobia čisto ko suza (koliko god njegov finisher izgleda slabo), Seth manje al bar se može pozvat na to da je njega Lesnar napa prije zvona. Becky, koja je face i dupli prvak, dobije na screwy rollup u main eventu WM i svi se moramo pravit da nije tako. A WWE ko da nikad nije bia u ovoj situaciji, kad su Batista i Cena sjebali RR finish brzo su uživo izimprovizirali novi. Uklopi ovo u finish, Becky misli da je dobila, izađe neko i kaže ne WM neće ovako završit, restart the match i onda nek Becky dobije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Uklopi ovo u finish, Becky misli da je dobila, izađe neko i kaže ne WM neće ovako završit, restart the match i onda nek Becky dobije.
štoviše, tkogod izađe (u ovom slučaju čak mogu reć steph) automatski dobiva heat. publika misli 'e sada će nam oduzet šampionku koju želimo'

i onda dobije još veći pop drugi puta kada dobije

s druge strane... kada to ideš raditi u osmo satu showa... nisam siguran koliko publika dobro reagira na to
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

Lepo sam rekao da su žene trebale imati elimination meč, Becky je trebala da ima čistu pobedu, ali sad je kasno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Lepo sam rekao da su žene trebale imati elimination meč
Najbolja solucija al eto.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST s druge strane... kada to ideš raditi u osmo satu showa... nisam siguran koliko publika dobro reagira na to
Bolje potrošit još koji minut nego sjebat finish najvećeg showa u godini.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

Sad kad pogledam, ovako su 2 titule bile u igri, jeste kocka, kada nije elimination, ali su napravili haos, ovako bi bilo mnogo zabavnije, ali se Vince ponašao, kao da će mu skinuti čin, ako Ronda izgubi čisto, Ronda i Brock nisu dobri za stvaranje novih zvezda.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Maki »

Najveća glupost je to što su bile dvije titule u igri.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Najveća glupost je to što su bile dvije titule u igri.
Ekspresni WWE booking.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la AlenB »

We previously reported that the decision to put the Universal title match between Brock Lesnar and Seth Rollins at the start of Wrestlemania was made at the last minute, so much so that when Paul Heyman came out to introduce his client, Hulk Hogan had no idea what he was doing there. It was later reported that the original plan was for the match to happen just before the women’s main event, with Randy Orton vs. AJ Styles opening the show.

Now in the latest edition of the Wrestling Observer Newsletter, it was reported that it was actually Lesnar and Heyman who pushed for the match to go on early. The belief was that it would go over better with the crowd at the earlier time, rather than near the end of the show when the crowd was tired from the length of the event.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HBK »

Jel može neko ko je pametan da mi objasni u čemu je fora da se Undertaker ne pojavi na WM, a zato se pojavi na Raw posle Manie? Koja je tu logika?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Jel može neko ko je pametan da mi objasni u čemu je fora da se Undertaker ne pojavi na WM, a zato se pojavi na Raw posle Manie? Koja je tu logika?
Izbagovao je od starosti, iznabadao gitaristu, onda odradio i pin, verovatno je mislio da WM još traje. :D
To niko ne zna brate.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Jel može neko ko je pametan da mi objasni u čemu je fora da se Undertaker ne pojavi na WM, a zato se pojavi na Raw posle Manie? Koja je tu logika?
Taker će se najvjv odsad pojavljivati samo u Saudiji.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Jel može neko ko je pametan da mi objasni u čemu je fora da se Undertaker ne pojavi na WM, a zato se pojavi na Raw posle Manie? Koja je tu logika?
Taker će se najvjv odsad pojavljivati samo u Saudiji.
Oni svršavaju, sam9 kada vide Takera.
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Robi »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Jel može neko ko je pametan da mi objasni u čemu je fora da se Undertaker ne pojavi na WM, a zato se pojavi na Raw posle Manie? Koja je tu logika?
Da mene sjebe u kladionici
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HBK »

@HunterDX svršavam i ja kad ga vidim :P
Odgovori