WrestleMania 37

Grad anđela

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 27 tra 2021, 06:36.

1
0
Nema glasova.
2
1
8%
3
4
31%
4
8
62%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jedini Shaneov match na WM da valja je sa Stylesom i donekle sa Takerom.
Street Fight sa WM17 joined the chat
Shane/Angle joined the chat
Pričamo o WM mečevima, ovo je bio KOTR meni se čini.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la DVW »

Ma ok WM 17. Govorim u zadnje vrijeme.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister »

Oko Takera sa 32 su podijeljena mišljenja. Meni nije bio toliko loš meč ali shvaćam one kojima se ne sviđa jer je meč 25 minuta "ničega" i jedan spot. Trebali su skratit malo.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la DVW »

Nije tolika koma, meni je bilo gledljivo, ne naravno nešto epic kao sa Foleyom npr, ali sasvim solidno.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister »

Nešto epic kao sa Foleyem mogli smo imati na istom showu u jednom drugom meču ali nismo. (Tebe gledam, Borko Lešinar :mrgreen: )
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la DVW »

I tebe Moksli u to vrijeme poznatiji kao Embroz :lol:
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la ejdzejp1 »

prva noć

Bobby Lashley (c) vs. Drew McIntyre - WWE titula
O buildupu za ovaj meč od Fastlanea do Manije ne znam puno jer ne pratim baš sedmične showove u zadnje vrijeme, ali vidio sam da su razdvojili Hurt Business i odluka je naravno bezveze, ali nekako me ne iznenađuje. Sad, vidio sam dosta primjedbi na račun toga što je ovo opener jer je valjda trebao biti main event, ali po meni je i opener dosta dobar spot, sentiment da McIntyre koji je vodio kompaniju kroz vrijeme pandemije prvi izlazi pred publiku i to sve. Meč je bio, van nekoliko stvari, upravo ono što sam htio. Pametno odrađen big men meč sa uspostavljenim ulogama od početka, Lashley ne da McIntyreu da diše pa se McIntyre mora boriti za svaki, pa i najmanji oblik ofanzive. Takva struktura može biti loše odrađena, ali ovdje je omjer heata i hope spotova bio sasvim dobro određen i na kraju je sve kulminiralo jako zabavnim finishing stretchem gdje su obojica odradili nekoliko impresivnih power poteza. Jedina stvar koja mi se baš nije svidjela jeste kraj koji je bio okej kao ideja, ali je bio traljavo odrađen, MVP je mogao skočiti na apron ili nešto. Uglavnom jako dobar meč. ***3/4

Natalya & Tamina vs. Dana Brooke & Mandy Rose vs. Lana & Naomi vs. The Riott Squad vs. Billie Kay & Carmella - Tag Team turmoil meč za #1 Contendership za Women's Tag Team titule
Ne mogu se sjetiti skoro ničega iz ovog meča. Znam da nije bilo baš užasno loše, ali je bilo clusterfuck i ne na dobar način. Osim par spotova bezveze. *1/2

Cesaro vs. Seth Rollins
Jedan dosta dobar meč koji je imao nekoliko svojih problema. Prvi i najveći jeste generalno osjećaj nevažnosti, ovaj meč nije imao ništa na liniji i nekako je izgledalo kao da je ubačen na card samo da bi obojicu imali na Maniji iako meč grade već preko dva mjeseca. Arm work u meču je bio solidan, Cesaro ga nije konzistentno sellao ali mi se svidjelo kako je taj rad imao faktora kasnije kada Cesaro nije mogao odraditi neke poteze zbog toga, ponajprije Swing, te kada je zapravo imao razlog da uradi Airplane Spin bez ruku. Završni stretch je bio jako dobar, Cesaro je mašina. ***1/4

The New Day (c) vs. AJ Styles & Omos - WWE RAW Tag Team titule
U ovom meču sam uživao vjerovatno više nego što sam trebao. Priča je bila jednostavna, ali efektna od početka - Woods i Kofi igraju na kartu AJevog ega, uvlače ga u tag meč jer on nije tag wrestler, i rade na njemu 2 na 1 što je bilo zabavno jer je gradilo napetost i iščekivanje za ulazak Omosa u ring. Omos je bio okej, još uvijek je zelen i to se vidi, ali je odradio sve što je trebao. Squashanje New Daya mi nije smetalo jer realno, čovjek je duplo veći od njih dvojice zajedno i sve osim toga bi bilo nerealno, pogotovo u njegovom debutu. Zabavan meč. **3/4

Braun Strowman vs. Shane McMahon - Steel Cage meč
Dugo lošiji buildup za Maniju nisam vidio, a to bi trebalo govoriti puno jer stvarno ima dosta kandidata za to mjesto. Očekivao sam nešto jako loše, ali pozitivno su me iznenadili. Pre-match napad na Strowmanovu nogu je dao Shaneu kakvu-takvu realističnu šansu u meču jer je dosta usporilo Strowmana i ovaj je to dosta dobro sellao što me iznenadilo. Na trenutke jako dosadno, ali u globalu nije bilo loše. Veliki spotovi su bili jako dobri, ali Shane bi trebao prestati s time, jednog dana će uraditi ovakvo nešto i više se neće dignuti. Strowman je očekivano pobijedio, ali ta pobjeda i ne znači puno jer svi znaju da je on gotov. **3/4

Bad Bunny & Damian Priest vs. The Miz & John Morrison
Celebrity mečevi rijetko koga privlače, a i ja spadam u tu većinu. Bad Bunny je tu jer je popularan i jer prodaje merch, ali na kraju krajeva nije wrestler. Međutim, potrudio se da sve što je radio ne izgleda loše i meč nije bio loš. Miz i Morrison su izgledali loše na trenutke, ali opet, oni su heelovi koji su podcijenili protivnika, a i koga je još briga za njih u 2021.? Takođe čini mi se da sam pročitao da je Priest radio pod povredom, tako da je razumljivo to što je Bunny odradio veći dio meča. Okej sve u svemu, nije bilo loše. **3/4

Sasha Banks (c) vs. Bianca Belair - WWE SmackDown Women's titula
I evo ga, main event. Po meni nije baš imao buildup za taj spot na najvećem showu godine, ali činjenica je da je Sasha trenutno jedna od najvećih full-time zvijezda koje kompanija ima i da su ljudi tražili ovo, tako da je okej. Meč je po meni bio dostojan mjesta, dosta bolji od onog prvog ikada ženskog main eventa i u mrtvoj je trci za meč večeri sa openerom. Klasična struktura velikih mečeva, sporiji početak koji gradi do dramatične konkluzije, nekada radi a nekada ne radi, ovdje je radilo jer je povećavanje intenziteta bilo konstantno i meč nikada nije postajao nešto što ne bi trebao biti. Stvarno mi nije jasno kako onaj udarac kosom zvuči kao udarac biča, ali odlično izgleda. Bianca je pobijedila što je dobra odluka, daje showu potrebni feel good trenutak i ja mislim da će ona biti dobar šampion. ***3/4

Gledajući card i kvalitet mečeva, ne loše ali ništa posebno. Međutim, dovoljno je drugačije od ostalih showova prošle i ove godine zbog cijele situacije, tako da sam se zabavio.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la Sherpa »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Stvarno mi nije jasno kako onaj udarac kosom zvuči kao udarac biča
Zato ako svežeš kosu jako čvrsto možeš dobiti efekt užeta. Plus, ako su planirali taj spot, a očigledno jesu, uvijek možeš kosu omotati oko nečega. Recimo remena kojeg na kraju ne vidiš, a učini taj spot efektivnim.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la ejdzejp1 »

druga noć

Randy Orton vs. The Fiend
Nije baš za mene ali live publici se svidjelo, tako da je s te strane bilo uspjeh valjda. Meč je bio ok uglavnom ali prekratak da bih dao neki sud, ništa loše ali u usporedbi sa feudom je bezveze. NR

Nia Jax & Shayna Baszler (c) vs. Natalya & Tamina - WWE Women's Tag Team titule
Značajan napredak u odnosu na tag team turmoil, opet ništa pretjerano specijalno ali nije bilo niti loše. Jedan savim pristojan undercard meč koji je počeo dosta dobro i intenzivno, zatim upao u neku vrstu crne rupe i onda su pred kraj imali nekoliko dobrih ideja od kojih par nije bilo izvedeno baš najbolje, ali sve u svemu okej. **1/2

Kevin Owens vs. Sami Zayn
Uvijek sam govorio da Sami ima potencijala biti odličan heel iako je prirodni babyface, i dok je uvijek bio dobar nikada nije prelazio na taj top nivo. Međutim, ova uloga ludog teoretičara zavjere mu odgovara više nego ijedna druga i odrađuje je perfektno. S druge strane, nema boljeg protivnika za Samija od Owensa. Imali su dosta mečeva u WWE-u, ali ne sjećam se da su ikada radili u ovim ulogama u kojima su radili ovdje. I bilo je jako dobro. Jedan izrazito konzistentan meč koji je dobar u svakom polju, iako niti u jednom nije specijalan. Veliki spotovi su imali ulogu u daljem odvijanju meča, selling je bio dobar, i klasična struktura je pretvorena u dobar meč zbog uloga i historije koju njih dvojica imaju. Logan Paul je bio tu samo kako bi ispao clout chaser i popušio stunner na oduševljenje publike i to je bilo ok. ***1/2

Riddle (c) vs. Sheamus - WWE United States titula
Nisam puno očekivao od ovog meča jer se ne sjećam da su ikada bili pretjerano dobri zajedno, ali u ovom trenutku su jednostavno kliknuli. Dosta sporije od Zayn/Owens meča na početku, ali to je pomoglo jer heat segment nije bio dosadan, a i ton meča je bio izgrađen tako da je kasnije obični knee strike od Sheamusa izgledao kao veliki spot i momentum switch. Nisu dobro izveli onaj White Noise spot, sreća pa se Sheamus dočekao na noge i uradio potez svejedno. Kraj je bio odlično odrađen i izgledao je sjajno. Dobar meč. ***1/2

Big E (c) vs. Apollo Crews - WWE Intercontinental titula
Jedan brži meč nakon nešto sporijeg prethodnog, što je opet dobra odluka. Stipulacija je bila eh i cijeli ovaj feud je eh, ali neću se žaliti što se nisu udarali bubnjevima. Zabavan sprint većinom, osim u nekoliko trenutaka kada su se zaustavljali da sellaju i teasaju velike spotove. Redebut velikog lika sa RAW Undergrounda je bio ok valjda, ne znam čemu je vodilo tako da ne mogu procijeniti. ***

Asuka (c) vs. Rhea Ripley - WWE RAW Women's titula
Ovaj meč mi je najbolji pokazatelj koliko zapravo gledam drugačije na wrestling sad nego prije otprilike godinu i po, jer dok nisam pročitao da je publika uglavnom bila mrtva to nisam ni shvatio. Uglavnom, i ovaj meč je bio prilično dobar i dosta se isticao na jednom ovakvom cardu jer je bio jedini sa ovakvom dinamikom. Ripley je koristila power poteze dok je Asuka to često kontrirala u submissione i izgledalo je odlično. Malo im je nedostajalo vremena da to sve malo bolje razviju i nadograde, ali i ovako je bilo zabavno. ***1/4

Roman Reigns (c) vs. Edge vs. Daniel Bryan - WWE Universal titula
1 na 1 meč između Romana i Edgea bi definitivno bila bolja booking odluka, ali ako WWE nešto zna dobro odraditi, onda je to veliki 3-way meč. Ne sjećam se niti jednog koji nije bio dobar, a ovaj nije bio ništa drugačiji. Riješili su se Usoa u samom početku, onda su malo radili po principu 2 unutra, 1 vani što inače ne bi trebalo biti dobro, ali u ovom slučaju jeste jer ovu trojicu se ne viđa skoro nikako u singles mečevima u ovoj kombinaciji. Nakon te sekcije na red je došao završni stretch koji je bio sjajan. Dosta odličnih close callova i spotova kao što je borba za premoć za crossface između Edgea i Bryana, ili spot koji je prethodio tome kada je Bryan zaustavio Reignsovu ruku prije nego što je mogao tapati. Uso se upleo zadnji put ali je kratko ostao tu, te je Reigns uzeo pobjedu Conchairtom i pinom nad obojicom nakon što je Edge trenutak prije paralizovao Bryana. Time se iskoristila 3-way stipulacija i pobjednik u 3-way meču je jednom bio definitivan. Odličan meč. ****

Jako dobar show ne računajući prva dva meča koja nisu bila pretjerano loša, ali ni dobra.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la Sherpa »

Bad Bunny on his Mania match: "It was like I died and went to heaven. I’ve never sat to watch a recording of one of my concerts. Never. But my wrestling fight — I’ve watched it a hundred times. For like a week, I would go to bed watching it.”

baš mi je drago zbog njega. Jasno se vidi da je netko fan, pošto je on dao sve od sebe da napravi taj meč najboljim mogućim sa svoje strane, I sada uzmite sve one koji prolaze kroz wwe razvojni program i nisu imali priliku imati meč gdje bi mogli pokazati kliko je on pokazao u jednom - zato im je razvojn prgram smeće.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la Hangman98 »

Pitanje za sve, koja vam je najbolja WM u periodu 2010-2020?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 13 lis 2021, 02:16 Pitanje za sve, koja vam je najbolja WM u periodu 2010-2020?
Wrestlemania 31 .
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister »

30 lagano, onda 31.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la KOMANIA »

WM 31, bila bi možda 30, ali pogrešna osoba je prekinula streak, trebali su da sačekaju još koju godinu pa da to bude Goldberg. :whistle:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WrestleMania 37

Post Postao/la Maki »

30.
Odgovori